Ohlasy po zápasu
Jen do desáté minuty první třetiny hosté zlobili a udrželi vyrovnaný stav, ale pak se naši útočníci začali brankově prosazovat a skore narůstalo. O našem vítězství rozhodla už první třetina zápasu,kterou jsme vyhráli 7:2.Počet střel na bránu 43: 5 pro domácí!

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO