Ohlasy po zápasu

Trenér BK Mladá Boleslav, Tomáš Potěšil:

Z pohledu výsledku je to vydařené utkání. Zápas mohu hodnotit pozitivně – tři body, ale herní projev a nasazení hráčů nebylo takové, jaké bych si představoval. Spoustu zápasů, které jsme hráli dobře, jsme o gól prohráli a zápas, který jsme hráli špatně, jsme vyhráli. Spousta hráčů podalo svůj podprůměrný individuální výkon. První gól byl důraz a tlak hráčů Českých Budějovic, ale druhá branka byla lajdáckost našich hráčů, kteří měli stát v prostoru. Gól v přesilovce byl zbytečný, po naší hrubé chybě. Hráči na ledě nebyli důslední a nepokryli protihráče.

Trenér HC Mountfield, Ladislav Kolda:

Jsme zklamaní, že se nám nepodařilo uhrát nějaké body. Myslím si, že jsme byli častokrát vylučování, což rozhodlo. Opticky to vypadalo, že máme částečně převahu, ale neprosadili jsme se střelecky a domácí svou bojovností a důrazem utkání zvládli. Mohli jsme sami rozhodnout v přesilovkách, ale naše hra nebyla dobrá.

Z Benátek nad Jizerou vedeme jenom bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. bit.ly/2m2uFkM

Dnes nastoupíme v této sestavě. Připíšeme si čtvrtou výhru v řadě? #hcmotor #dnesnisestava #BNJvCEB

Asistent trenéra ALEŠ TOTTER upozorňoval, že v @hc_benatky nás nečeká nic lehkého. #BNJvCEB #chanceliga

PREVIEW | 4. kolo @HCB_1934 Ve středu nás čeká další kolo, jedeme do středočeských Benátek.bit.ly/2lRB3LP