Ohlasy po zápasu

Ladislav Kolda (HC České Budějovice): Dnes to byl vyrovnaný zápas, který měl slušnou úroveň. Naší největší bolestí bylo, že jsme se neprosadili střelecky, šance jsme měli, hlavně ve druhé třetině. To asi rozhodlo. Dukla je nepříjemný soupeř, důrazný a nakonec se jim podařilo dát góly. Třetí třetina z naší strany již bylo trápení. Utkání bylo o gólech a my jsme je prostě nedokázali dát.

Patrik Augusta (HC Dukla Jihlava): Výhra 4:0 proti silnému soupeři potěší, ale první dvě třetiny jsme nepředváděli výkon, který jsme po hráčích chtěli. Třetí třetina nám vyšla a musíme poděkovat gólmanovi za vynikající, bezchybný výkon.

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4