Ohlasy po zápasu

Ladislav Kolda (HC České Budějovice): Dnes to byl vyrovnaný zápas, který měl slušnou úroveň. Naší největší bolestí bylo, že jsme se neprosadili střelecky, šance jsme měli, hlavně ve druhé třetině. To asi rozhodlo. Dukla je nepříjemný soupeř, důrazný a nakonec se jim podařilo dát góly. Třetí třetina z naší strany již bylo trápení. Utkání bylo o gólech a my jsme je prostě nedokázali dát.

Patrik Augusta (HC Dukla Jihlava): Výhra 4:0 proti silnému soupeři potěší, ale první dvě třetiny jsme nepředváděli výkon, který jsme po hráčích chtěli. Třetí třetina nám vyšla a musíme poděkovat gólmanovi za vynikající, bezchybný výkon.

Výhra nad tradičním rivalem z Jihlavy vždycky potěší! Podívejte se na všechny zajímavé akce ze včerejšího zápasu v našem sestřihu...

Výborně! @hc_duklajihlava jsme nakonec přehráli v poměru 3:2 a máme další výhru! ?? #ViteznaSnura #CEBvJIH #chanceliga

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH

HK Mountfield Hradec Králové