Ohlasy po zápasu

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
V zápase jsme střídali pěkné momenty s neuvěřitelnými hrubkami. Vždy, když si každý začne dělat na ledě co chce, máme obrovské problémy a soupeři nás přehrávají. Naštěstí nás ale celý zápas držel brankář Vomáčka. Budějovice mají silný tým, a proto jsme rádi, že jsme je dokázali podruhé v sezóně porazit.

Ladislav Kolda (HC České Budějovice):
Byl to vyrovnaný zápas, ale bohužel máme slabší koncovku a střelecky se trápíme. Měli jsme hodně vyloučených, ale poté jsme vstřelili dva góly, takže jsme o vítězství ještě v závěru zabojovali. Hradec nám je určitě nechtěl darovat, navíc jeden z nich byl v našem oslabení. Náš problém byl ale opravdu v tom, že když jsme si vytvořili šance, neproměnili jsme je. Nicméně Hradec byl celkově lepší a vítězství si zasloužil.

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

HC Kometa Brno