Ohlasy po zápasu
Hráli jsme stejně jako soupeř v deseti lidech v poli. Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou a spoustu našich šancí zlikvidoval domácí brankář. Zasloužené vítězství ,podpořené pozorným a jistým brankářem Ludvíkem a kvalitní hrou od všech hráčů.

Výhra nad tradičním rivalem z Jihlavy vždycky potěší! Podívejte se na všechny zajímavé akce ze včerejšího zápasu v našem sestřihu...

Výborně! @hc_duklajihlava jsme nakonec přehráli v poměru 3:2 a máme další výhru! ?? #ViteznaSnura #CEBvJIH #chanceliga

Po repre pauze nastoupíme i s navrátilcem Honzou Klozem v sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvJIH

HK Mountfield Hradec Králové