ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
27.10.2018, Denisa Józsová

DOR: PCE - CEB 6:4 (1:0sn) - Dorost nezískal v Pardubicích ani bod

K dalšímu utkání se vydal dorost do Pardubic. Jihočeši prohrávali již po třiceti čtyřech vteřinách, ale netrvalo dlouho a bylo srovnáno. Pak se dostali Východočeši až do vedení o tři branky, tento náskok již Motor nestihl dorovnat, i když mohutně dotahoval. Domácí nakonec vyhráli 6:4 v základní hrací době. České Budějovice navíc prohrály i nadstavbu, když Pardubice zvítězily po samostatných nájezdech.
Netrvalo to vůbec dlouho a jako první se do vedení dostali domácí

Pardubice. O první trefu se po čtyřiatřiceti vteřinách postaral František Formánek. Budějovičtí se ale nenechali zahanbit a v přesilové hře následně vyrovnal Tomáš Březina. Dynamo si své vedení ale záhy vzalo zpět, o což se postaral Josef Kubíček. Dvoubrankový náskok pak domácím hokejistům vystřelil Daniel Herčík. A jelikož první perioda žádnou další branku nenabídla, šlo se do prostředního dějství za stavu 3:1 pro domácí.

Ani v něm ale nebyla o góly rozhodně nouze. V oslabení nejprve zvyšoval na 4:1 Adam Novotný. Po trefách Tomáše Kudrnáče a Adam Sochora to ale opět bylo jen o jedinou trefu a Jihočeši tedy byli opět ve hře. Vítr z plachet jim ale sebral František Formánek, jenž hrál zřejmě ve velké formě, neboť zaznamenal svou druhou trefu. Naději pro Motor pak vykřesal Tomáš Kudrnáč, jenž taktéž zapsal svůj druhý gól v utkání.

Na rozdíl od dvou předešlých period se tato nesla v poměrně poklidném duchu. Akorát v padesáté první minutě zaznamenal svou třetí trefy, tedy dokonal hattrick, František Formánek. Motor se snažil vyrovnat, ale základní hrací doba mu už branku nepřinesla, tudíž se Pardubičtí mohli radovat z výhry 6:4.

Nadstavba se nedočkala svého rozuzlení ve hře ve třech na obou stranách. Až penaltová loterii a v ní Ondřej Chabada rozhodl o tom, že i čtvrtý bod dnes zůstane na domácím ledě.

Sociální sítě

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

#REPORT: Motor - @hcsokolov 4:1Nováček jsme porazili i díky dvěma brankám Lukáše Endála. bit.ly/31p6xrz

Vybojovali jsme to, nováčka @hcsokolov jsme porazili 4:1! ???? #CEBvSOK #chanceliga

×
×
Dnes v   | U20
Piráti Chomutov
ČEZ Motor Č. Budějovice