29.11.2019, Jiří Michal

DOR: TRM - CEB 2:1 - Dorostenci prohráli na ledě Třemošné rozdílem jediného gólu

Dorostenci Motoru dnes zahájili druhou část Eliod Extraligy dorostu smolnou prohrou, o které rozhodla první třetina. Jediným střelcem Jihočechů se stal David Kašpar. Meteor dokázal vstřelit o jednu branku více, která se nakonec ukázala jako vítězná.

Zápas s Třemošnou přinesl branky jen v úvodní třetině a dvě ze tří vstřelili hokejisté domácího celku. Domácí navíc otevřeli skóre už po necelých třech minutách hry. Po pasu Dvořáka se do puku opřel Jiří Beníšek, jenž rozvlnil síťku v brance - 1:0. O dvě minuty později už ale bylo srovnáno, když se po samostatné akci trefil David Kašpar - 1:1. O vítěznou branku se postaral David Kaiser, a to po přihrávce Baláka - 2:1. Domácí tak vedli o gól a toto vedení si udrželi až do konce zápasu. K vidění byla ještě spousta trestů a přesilových her, ovšem žádná z nich už využita nebyla.