05.11.2010, Miroslav Mayer

JUN: HAV - CEB 3:4 Vydřené tři body

Č. B u d ě j o v i c e - Junioři HC České Budějovice dokázali vyhrát svůj první letošní zápas na ledě soupeře. V Havířově vyhráli těsně 4:3 a to hlavně díky výborné první třetině, kterou Jihočeši vyhráli 4:0. V poslední třetině se Havířov přiblížil na rozdíl jedné branky a z utkání bylo drama. Českobudějovičtí junioři nakonec utkání udrželi a vezou tak tři body. V zápase dva body zaznamenal Martin Sekera.
Není k dispozici

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha