11.12.2016, Miroslav Mayer

MDO: CEB–SPA – 2:3p - Mladší dorost získal alespoň bod

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Mladší dorost se v neděli utkal na svém ledě se Spartou. Hosté měli celý zápas výraznou střeleckou převahu, ale Jihočeši zabojovali a v poslední minutě se jim povedlo vyrovnat. Pražané pak získali druhý bod za vítězství v prodloužení.

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha