15.01.2017, Denisa Józsová

MDO: SPA - CEB 6:3 Mladší dorost dotahoval, ale nakonec padl

Mladší dorost zajížděl tentokrát na led pražské Sparty, která vede tabulku. Pražané letos hrají opravdu fantasticky. Z 26 zápasů neprohráli ani jeden a ztratili pouhé dva body za výhry v prodloužení. Sparta také v zápase vedla 3:0 a vypadalo to, že si přípíše další pohodovou výhru. Jenže Budějovičtí se nevzdali a dokázali zápas zdramatizovat tak, až na ukazateli skóre byl stav 4:3 pro Spartu. Ovšem Pražané si již zbytek zápasu pohlídali a ještě přidali další dva góly. Jihočeši tak odjeli bez bodového zisku.

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4