29.01.2016, Karel Svoboda

SDO: HAV–CEB 0:3 – První zastávka na moravském tripu je tříbodová

HAVÍŘOV — Utkání na havířovském ledě bylo i po skončení druhé třetiny bezbrankové. Na začátku třetí části hry se po chytré Káníkově přihrávce prosadil Michal Bláha, vedení navýšil pět minut před koncem po samostatném úniku Lukáš Matys a gólový účet zápasu uzavřel v předposlední minutě brankou do prázdné branky Jáchym Kondelík. Brankář Martin Hauser podruhé v sezóně udržel čisté konto.

Dnes nastoupíme v této sestavě. Připíšeme si čtvrtou výhru v řadě? #hcmotor #dnesnisestava #BNJvCEB

Asistent trenéra ALEŠ TOTTER upozorňoval, že v @hc_benatky nás nečeká nic lehkého. #BNJvCEB #chanceliga

PREVIEW | 4. kolo @HCB_1934 Ve středu nás čeká další kolo, jedeme do středočeských Benátek.bit.ly/2lRB3LP

55. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Ondrejec. V českobudějovickém A týmu hrál 4 sezony, celkem 83 zápasů, v...