02.02.2017, Miroslav Mayer

SDO: SPA–CEB 2:1 – Ve vyrovnaném zápase nakonec Jihočeši nebodovali

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorost sehrál vyrovnaný zápas na Spartě. Hned v první třetině se Motor ujal vedení, ale domácí tým vyrovnal. Ještě deset minut před koncem svítil na tabuli vyrovnaný stav, ale pak se trefila Sparta a těsné vítězství uhájila až do konce. Budějovičtí tak odjeli domů bez bodů.

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4