02.02.2017, Miroslav Mayer

SDO: SPA–CEB 2:1 – Ve vyrovnaném zápase nakonec Jihočeši nebodovali

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorost sehrál vyrovnaný zápas na Spartě. Hned v první třetině se Motor ujal vedení, ale domácí tým vyrovnal. Ještě deset minut před koncem svítil na tabuli vyrovnaný stav, ale pak se trefila Sparta a těsné vítězství uhájila až do konce. Budějovičtí tak odjeli domů bez bodů.

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha