21.02.2014, Miroslav Mayer

SDO: SPA - CEM 3:5 - Budějovičtí předvedli dokonalý obrat

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorost ukázal na Spartě, že dovede překvapit a sehrát velice kvalitní zápasy. Na Spartě totiž prohrával již od devátí minuty 0:3, ale dokázal se vzchopit v poslední minutě přidat dokonce dvě branky a zajistit si tak vítězství nad soupeřem zvučného jména. Tři body (2+1) si v zápase připsal Ondřej Šulek.

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO