ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
31.01.2020, Adam Pavlíček

DOR: CEB - TRE 3:5 - Třemošná si vyšlápla na českobudějovický dorost

Českobudějovický dorost se v tabulce o u držení drží na prvním místě. Boj proti Třemošné mu ale nevyšel podle představ. Hosté se v Budvar aréně střelecky činili a svého soupeře nakonec přemohli. Z pohledu Jihočechů se zápasem ani nezmohli dvě přesné trefy Davida Kašpara. Zítra si dorostenci mohou spravit chuť proti PZ Kladnu.

Do zápasu nastoupil velmi dobře domácí celek, když již ve druhé minutě střelou z levého křídla překvapil hostujícího gólmana střelou na vzdálenější tyč David Kašpar. O minutu později ale bylo srovnáno. Poprvé se radovala i Třemošná. Matyáš Krasanovský vyslal lehké nahození, a to překvapivě zapadlo až za brankovou čáru. Od té doby se hosté dostávali do více šancí a zdánlivě stříleli možná o něco více. Ke konci periody dostali výhodu přesilové hry a proměnili ji nejlépe, jak mohli. Adam Dvořák z prvního dotyku proměnil přesilovou hru přesně.

Druhé dějství ovlivňovalo velké množství vyloučení, čehož se ale zatím ani jednomu z týmů nepodařilo využít. Oba celky se dostávaly do šancí, jako první se ale prosadil ten hostující. Ondřej Fiala se dostal rychle do pásma a svou vlastní akci pak zakončil přesnou střelou. Znovu na jednobrankový náskok snížil Adam Dvořák, který propálil vše, co mu stálo v cestě, a přesilovkovou kombinaci přetavil v branku.

Ihned zkraje posledního dějství si mohla Třemošná oddychnout. Radovala se totiž z branky na 4:2 a domácím tak opět utekla. A nebylo to všechno. Od tohoto momentu Třemošná disponovala hned několika šancemi. Namátkově se po pravém křídle protáhl Ondřej Fiala, jehož zakončení skvěle vytěsnil Martin Lidák mimo tři tyče. O pár momentů později už se ale hosté dostali do velmi komfortního tříbrankového vedení a se šancemi domácích to vypadalo bledě. Adam Dvořák se trefil z větší vzdálenosti. Poslední naději vykřesal Českobudějovickým David Kašpar, když proměnil tresné střílení, které bylo rozhodčím nařízeno. Konečný stav se tak zastavil na skóre 3:5.

Sociální sítě

Tak tenhle duel měl snad všechno! Emoce, góly ve stejném počtu hráčů na ledě, v přesilovkách i v oslabení! Motor sice v tomto...

Druhý zápas moravského tripu odehrajeme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #HAVvCEB

Druhý zápas moravského tripu odehrajeme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #HAVvCEB

Retro zápas už se blíží, těšit se na něj můžete už v úterý. Na dobové černobílé fotografii se díky grafické úpravě můžete...

×
×
Dnes v 16:45 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
BK Mladá Boleslav