15.02.2020, Denisa Józsová

DOR: OLO - CEB 0:4 - Dorost vynuloval Olomouc a bere tři body

České Budějovice se drží na první místě tabulky o udržení, když ve čtrnácti zápasech získali třicet dva bodů. V pátečním zápase hrály na ledě Šumperka, který porazily 4:1. Tentokrát čekala Jihočechy Olomouc, které nasázeli stejný počet branek, avšak neinkasovali ani jednou. Proto vezou z Hané další tři body do tabulky.

Do první třetiny vstoupil Motor poměrně aktivně a po pár minutách si vypracoval i první branku, když se trefil David Kašpar a tím ukončil střelecký výčet z první třetiny.

Ve druhé třetině už si diváci přišli na více vstřelených branek. Z e své druhé se na startu prostředního dějství radoval opět David Kašpar. A ten zanedlouho dokonal hattrick, když se trefil i potřetí. Po polovině zápasu se trefil i Marcel Kříž a hostující celek se dostal do vedení o čtyři branky.

V posledním dějství chtěla Olomouc se zápasem ještě něco udělat, ovšem už bez úspěchu, a tak se tři body stěhovaly do Českých Budějovic.