Google kalendář
Outlook / Apple kalendář

1. kolo,  čtvrtek 4.9.
Sparta Praha - České Budějovice
Branky: 5. Hajduk (Lukačovič), 11. Dušátko (Vojta, Ton), 17. Ton (Protivný), 48. Culka - 40. Gulaš (Šulčík), 58. Gulaš (M. Hanzal, Šulčík); Vyloučení: 4:2; Využití: 1:0; Oslabení: 1:1.
2. kolo,  sobota 6.9.
Kladno - České Budějovice
Branky: 17. Krejčí, 26. Tlustý (Gottfried), 28. Oberreiter (Krejčík, Frolík), 30. Frolík (Oberreiter), 32. Landa (Hořava) - 27. J. Hanzal (Kuchejda), 32. Mrkvička (Mertl), 45. Mertl (Kuchejda), 55. Šulčík (Gulaš), 59. Gulaš (Vomela). Rozhodčí: Bolina - Frühauf, Šafařík. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 150.
3. kolo,  pondělí 8.9.
České Budějovice - Ústí nad Labem
2. Šulčík (Gulaš), 39. Hanzal (Gulaš, Šulčík), 57. Hanzal (Ficek, Kuchejda), 58. Novotný (Mrkvička) - 11. Svoboda (Margeta), 20. Dragoun (Liba), 32. Dragoun (Liba); Vyloučení:4:6, Využití: 1:1, Rozhodčí: Dvořák - Fiala, Urban Diváků: 150.
4. kolo,  čtvrtek 11.9.
Pardubice - České Budějovice
Branky: 42. Nakládal (Potůček) - 31. Mucha, 48. R. Novotný (Mrkvička), 60. Gulaš; Vyloučení: 3:5 + R. Novotný 10 min.; Využití: 0:1, Oslabení: 0:1.
5. kolo,  sobota 13.9.
České Budějovice - Litvínov
Branky: 10. R. Novotný (Vomela, Mertl), 10. Šulčík (Mrkvička), 43. Šulčík (Gulaš), 50. Hanzal (Gulaš, Šulčík) - 25. Kašpar (Řezníček), 51. Bahenský (Přeučil), 52. Kašpar (Novák); Vyloučení: 8:4; Bez využití; Oslabení: 1:0.
6. kolo,  čtvrtek 18.9.
Liberec - České Budějovice
Branky: 16. Kapička (Derner), 18. Pajič (Preussler, Kapička), 33. Šulc (Ovčačík, Klimenta), 44. Kříž (Šulc, Klimenta), 49. Klimenta (Kříž) - 5. M. Hanzal (Šulčík, Gulaš), 23. Mrkvička (Mertl), 24. M. Hanzal (Gulaš, Šulčík), 40. Novotný (J. Hanzal). Vyloučení: 5:2. Využití: 1:2.
7. kolo,  sobota 20.9.
České Budějovice - Slavia Praha
Branky: 44. Mrkvička (Šulčík, Vomela) - 18. Červenka (Novák, Špelda), 27. Morava (Pavel), 60. Borovanský (Birner); Vyloučení: 8:8 plus Korbela a R. Novotný 10 min.; Využití: 0:1; V oslabení: 0:1.
8. kolo,  čtvrtek 25.9.
Plzeň - České Budějovice
Branky: ­57. Heřman - 2. Kuchejda (Černý), 23. Šulčík (Gulaš); Vyloučení: 3:4; Bez využití.
9. kolo,  sobota 27.9.
České Budějovice - Karlovy Vary
Branky: 31. Hanzal (Gulaš, Šulčík), 38. Kuchejda (T. Černý) - 49. Bauer (Nový); Vyloučení: 6:7 + J. Hanzal (HC ČB) 5 + do konce utkání; Využití: 1:0.
10. kolo,  čtvrtek 2.10.
České Budějovice - Sparta Praha
Branky: 50. Mertl z TS - 12. Vašek (Mrázek), 33. Frieb (Voříšek), 56. Dušátko (Dulovec); Vyloučení: 3:3 + Korbela 10 min; Bez využití.
11. kolo,  sobota 4.10.
České Budějovice - Kladno
Branky: 17. R. Novotný (Mertl, Mrkvička), 21. Mertl (Gulaš), 47. Gulaš (Šulčík), 60. Gulaš (Šulčík) - 2. Tlustý (Gottfried), 49. Frolík (Hlusička), Vyloučení: 1:3, bez využití.
12. kolo,  pondělí 6.10.
Ústí nad Labem - České Budějovice
Branky: 25. Ferlež (Josef Černý), 28. Dragoun (Kolbaba, Josef Černý), 35. Wágner - 18. Mertl (Mrkvička), 33. Korbela (J. Hanzal, Baran). Rozhodčí: Bittner - Šerý, Hynčica. Vyloučení: 4:6 plus Dragoun (UNL) 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 100.
13. kolo,  čtvrtek 9.10.
České Budějovice - Pardubice
Branky: 14. R. Novotný (Vomela, Mrkvička), 37. Mertl (Vomela)- 6. Kubišta (Procházka), 15. Luštinec (Kosejk, Kindl), 33. Kubišta (Koutský), 60. Potůček (Luštinec), Vyloučení: 2:4, Využití: 1:0.
14. kolo,  sobota 11.10.
Litvínov - České Budějovice
Branky: 20. Petružálek (Řezníček), Novák (Petružálek) - 60. Šulčík (Macháček). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0.
15. kolo,  čtvrtek 16.10.
České Budějovice - Liberec
Branky: 9. M. Hanzal (Gulaš, Vomela), 23. Korbela (Macháček, Řehoř), 25. Šulčík (Vomela), 33. Řehoř (Mertl, Korbela), 38. Korbela (Mertl), 42. Korbela (Mertl), 50. Gulaš, 54. Mrkvička (Škoda, Macháček) - 16. Klimenta, 21. Dušek (Kapička), 38. Němec (Kříž), 41. Šulc (Klimenta). Vyloučení: 6:7. Bez využití:.
16. kolo,  sobota 18.10.
Slavia Praha - České Budějovice
Branky: 4. Birner (Malát), 23. Špelda, 29. Borovanský (Kvapil), 39. Kvapil (Borůvka, Šulc), 39. Kala - 25. P.Macháček (Gulaš), 32. Šulčík (Gulaš), 44. Gulaš (K.Černý), 55. Gulaš (Šulčík). Rozhodčí: Souček.
17. kolo,  čtvrtek 23.10.
České Budějovice - Plzeň
Branky: 27. Mrázek (Řehoř, Šulčík), 33. Novotný, 50. Šulčík (Macháček), 52. Mrkvička, 55. Mrkvička (Škoda), 56. Řehoř (M. Hanzal, Macháček) - 24. Keltyčka (Kašpar). Rozhodčí: Kolísek - Havlín, Vavruška. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváků: 150
18. kolo,  sobota 25.10.
Karlovy Vary - České Budějovice
Branky: 19. Bušta (Nový, Tomáška), 20. Bauer (Tašner, Vrba), 21. Chyba (Mudra, Kocek), 22. Chyba (Hlubuček), 60. Bušta (Hamerle, Chyba) - 4. Šulčík (Bendík), 23. Kuchejda (J. Hanzal), 40. Novotný (Mrkvička). Rozhodčí: Rejthar - Zvěřina, Šmíd. Vyloučení: 5:7 plus Macháček (HC ČB) 10 minut. Využití: 1:0.
19. kolo,  čtvrtek 30.10.
České Budějovice - Třinec
Branky: 23. Kuchejda, 30. Mrkvička (Řehoř), 32. M. Hanzal (Šulčík), 55. M. Hanzal (Gulaš) - 3. Hornák (Krywda). Rozhodčí: Pešina - Český, Kostka. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 200.
20. kolo,  sobota 1.11.
Opava - České Budějovice
Branky: 10. L. Černý (Ondrušek), 15. Martiník (Plánovský), 51. Tůma (Führich) - 13. Mrkvička (Novotný), 34. Mrkvička (Bendík), 51. Korbela. Vyloučení: 9:12, navíc L. Černý (Opava) a Kuchejda (HC ČB) 10 minut a Macháček (HC ČB) 5 minut plus do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 90.
21. kolo,  čtvrtek 13.11.
České Budějovice - Vsetín
Branky:7. Bendík (Mrkvička), 18. M. Hanzal (Šulčík) - 60. Hrabal (Květoň). Vyloučení: 6:2 navíc Husička (VSE) 5 plus do konce. Využití: 1:0. Diváci: 200.
22. kolo,  sobota 15.11.
Vítkovice - České Budějovice
Branky: 17. Grygar (Köhler), 20. Köhler (Červenka), 29. Tatarčík (Polák), 30. Köhler (Grygar) - 12. J. Hanzal (Macháček, Ficek), 46. Mrkvička (Vondráček). Rozhodčí: Janda - Gebauer. Vyloučení: 5:3. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 70.
23. kolo,  pondělí 17.11.
České Budějovice - Ytong Brno
Branky: 5. Řehoř (Novotný, Baran), 8. J. Hanzal (K. Černý), 31. Ficek, 31. M. Hanzal (Šulčík, Gulaš), 37. Mrkvička (Macháček, J. Hanzal), 38. Řehoř, 48. Novotný (Mrkvička, K. Černý) - 8. Matušek (Šůrek), 37. Tůma (Foltýn, Skořepa), 51. Procházka (Hruška, Herceg). Rozhodčí: Souček - Český, Kostka. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 200.
24. kolo,  čtvrtek 20.11.
Přerov - České Budějovice
Branky: 12. Klimovič (Pejcha), 17. Zaťovič (Fašanok, Foldyna), 20. Blahuš (Sprušil), 55. Sprušil (Faldyna, Fašanok), 60. Sprušil - 13. M. Haznal (Šulčík, Gulaš), 32. Mrkvička (Mrázek), 56. Ficek (J. Hanzal, Kuchejda). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 100
25. kolo,  sobota 22.11.
České Budějovice - Zlín
Branky: 53. Šulčík (Gulaš), 57. Baran (Gulaš). Vyloučení: 6:10 plus Venera (ZLN) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 200.
26. kolo,  čtvrtek 27.11.
Ostrava - Poruba - České Budějovice
Branky: 51. Holuša (Klimek) - 3. Ficek (Kuchejda), 4. Mertl (Novotný, Mrkvička), 6. K. Černý (Šulčík, Gulaš), 40. Ficek (Kuchejda, J. Hanzal), 55. Ficek (Kuchejda, J. Hanzal). Vyloučení: 4:0. Bez využití. V oslabení: 1:0.
27. kolo,  sobota 29.11.
České Budějovice - Prostějov
Branky: 15. Šulčík (Mušák, Škoda), 18. Gulaš (Šulčík), 31. Mrkvička (Novotný), 38. Mertl (Mrkvička) - 9. Vymazal (Cetkovský). Rozhodčí: Bolina, Haškovec - Český, Kostka. Vyloučení: 8:3. Bez využití. Diváci: 200.
28. kolo,  čtvrtek 4.12.
Havířov - České Budějovice
Branky: 21. Culka (Saj, Dvořák), 31. Csabi (Heider, Pavlačka) - 11. Kuchejda (Ficek), 19. Šulčík (Gulaš, M. Hanzal), 49. Macháček (Kuchejda, Novotný). Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 180.
29. kolo,  sobota 6.12.
Třinec - České Budějovice
Branky: 53. Pospíšil (Matzke) - 38. Mertl (Mrázek, Mrkvička), 40. Šulčík (Gulaš). Rozhodčí: Poruba - Lederer, Gebauer. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 150.
30. kolo,  čtvrtek 11.12.
České Budějovice - Opava
Branky: 3. Hanzal (Suchý, Ficek), 34.Mertl (Šulčík, Gulaš), 53. Gulaš (Suchý) - 8. Tůma (Ondrušek), 10. Černý (Planovský, Bolek). Rozhodčí: Dvořák – Havlín, Kureš. Vyloučení: 5:7 navíc Planovský a Martiník (oba OPA) 10 minut OT. Využití: 1:1. Diváci: 150.
31. kolo,  sobota 13.12.
Vsetín - České Budějovice
Branky a přihrávky: 29. Štrach, 38. Prokop, (D. Květoň, Brynecký), 45. Hrabal (Brynecký). Rozhodčí: Venglář - Šimůnek, Vrdlovec. Vyloučení: 6:5. Bez využití.
56. kolo,  pondělí 15.12.
Branky: 28. Vrba (Pech, Tvrdek), 37. Tvrdek (Tašner, Pech), 47. Pech (Vrba, Tvrdek) - 28. Řehoř (Mrkvička, Novotný).
Rozhodčí: Florián - Havelec, Fiala. Vyloučení: 6:5, navíc Novotný (CEB) 5+DKU. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95.
32. kolo,  čtvrtek 18.12.
České Budějovice - Vítkovice
Branky: 8. Mertl (Mrkvička) - 1. Hulva (Krenželok), 17. Krenželok, 33. Novák (Buček, Kalus), 38. Hulva, 46. Novák (Chmelíř), 52. Červenka, 60. Chalupa (Káňa). Vyloučení: 5:5 navíc Řehoř (CEB) 5 + dku a Hulva (VIT) 10 min OT. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2.
33. kolo,  sobota 20.12.
Ytong Brno - České Budějovice
Branky: 22. Tůma (Hruška, Durda) - 25. Gulaš (Suchý). Vyloučení: 2:3 plus Hruška (Brno) do konce utkání. Bez využití.
34. kolo,  čtvrtek 8.1.
Branky: 16. Švrček (Fašanok), 57. Kaňák (Zaťovič, Pala) - 10. Mrkvička (Mertl), 11. Korbela (Šulčík), 39. Ficek (J. Hanzal), 60. Šulčík. Rozhodčí: Hradil - Tuizal, Záviský. Vyloučení: 6:12 plus Zaťovič (PRE) a Suchý (CEB) 10 minut. Využití: 1:1.
35. kolo,  sobota 10.1.
Zlín - České Budějovice
Branky: 4. Venera (Kubiš), 16. Gajdošík (Venera), 48. Zagrapan (Balán, Bulička). Vyloučení: 9:5 plus Šulčík (CEB) 5 minut plus do konce. Využití: 2:1. Diváci: 85.
36. kolo,  pondělí 12.1.
České Budějovice - Ostrava - Poruba
Branky: Gulaš 2, Metl, M. Hanzal, Kuchejda.
37. kolo,  čtvrtek 15.1.
Prostějov - České Budějovice
4. Dostál (Vymazal, Velich), 35. Sklenář (Kubala) - 14. Mrkvička (R.Novotný), 17. Mertl (Gulaš), 27. Mrkvička (Šulčík), 39. Kuchejda (Ficek). Rozhodčí: Volf - Dědek, Chytil. Vyloučení: 7:6, navíc Babůněk a Hruška na 5 minut + do konce utkání, Bauer trest ve hře - Mertl a Mrázek na 5 minut + do konce utkání, Hanzal trest ve hře. Využití: 1:1. Diváci: 100.
38. kolo,  sobota 17.1.
České Budějovice - Havířov
11. Korbela (Ficek), 15. Gulaš (Hanzal), 26. Mertl (Gulaš, Hanzal), 37. Šulčík (Korbela). Rozhodčí: Ondřej - Dančišin, Kureš. Vyloučení: 5:7, navíc Seman na 10 minut a do konce utkání, Balčík do konce utkání a Krisl (všichni Havířov) na 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 230.
39. kolo,  čtvrtek 22.1.
22. Hanzal (Šulčík, K. Černý). Rozhodčí: Bolina - Frühauf, Chochola. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 29.
40. kolo,  sobota 24.1.
4. Čurilla (Frolík, Čížek), 5. Oberreiter (Janda), 7. Krejčí (Hlusička), 22. Smoleňák (Čurilla, Žlůva), 24. Landa (Kazatel) - 8. R.Novotný (Mrkvička), 10. Baran (Mertl), 31. R.Novotný (Mrkvička), 34. Macháček (Mertl), 42. Mertl (Gulaš), 55. Mertl (Gulaš). Rozhodčí: Turčan - Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Diváci: 100.
41. kolo,  pondělí 26.1.
5. Šulčík, 45. Hanzal (Macháček), 52. Korbela (Ficek), 52. Šulčík (Mucha) - 58. Volráb (Liba). Rozhodčí: Haškovec - Kostka, Český. Vyloučení: 4:4, navíc Macháček na 10. Bez využití. Diváků: 200.
42. kolo,  čtvrtek 29.1.
13. Kubišta, 15. Šeda (Chaloupka, Kubišta), 16. Bartoníček (Potůček, Luština), 20. J. Procházka (Kubišta, Chaloupka) - 22. Šulčík (Gulaš), 28. Mrkvička (Baran), 49. Šulčík (P.Macháček), 53. Hanzal (Šulčík). Rozhodčí: Dvořák. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 70.
43. kolo,  sobota 31.1.
29. Mrkvička (Roman Novotný), 46. Gulaš (Šulčík) - 31. Petružálek (Švejda), 52. Petružálek, 57. O.Novák (Petružálek). Rozhodčí: Bolina, Haškovec. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. Diváci: 200.
44. kolo,  čtvrtek 12.2.
Branky: 2. L.Mucha (Ovčačík), 40. Ovčačík, 42. Šulc (Ovčačík, Rýgl) - 24. Suchý (K.Černý, Mrkvička). Rozhodčí: Nečas - Kalivoda, Charvát. Vyloučení: 5:8, navíc Ovčačík (LIB) a Korbela (CEB) 10 min. a Pabiška 2 x 10 min. Využití: 3:1. Diváci: 80.
45. kolo,  sobota 14.2.
Branky: 27. Mertl (Kolda, Šulčík), 42. Řehoř, 43. Mertl (Šulčík, Gulaš), 46. J.Hanzal, 51. Mertl (M.Mrázek) - 15. Birner (Červenka), 30. Birner, 56. Novák (Šulc). Rozhodčí: Dvořák - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 10:11, navíc Kolda (CEB) 10 min., Červenka (SLA) TDKU a Špelda (SLA) trest ve hře. Využití: 5:3.
46. kolo,  pondělí 16.2.
Branky a nahrávky: 16. Kracík (Novák), 29. Vobořil (Lodr) – 2. Řehoř (Mertl), 5. Korbela (Hanzal). Vyloučení: 2:7. Bez využití. Střely: 45:32. Diváci 102. Rozhodčí: Rejthar – Zvěřina, Brejcha.
47. kolo,  čtvrtek 19.2.
17. Bauer (Kocek, Lojek), 19. Tvrdek (Pech), 39. Hlubuček (Pech, Vrba), 42. Pech (Tvrdek, Hlubuček). Rozhodčí: Haškovec. Vyloučení: 4:6, navíc Korbela trest ve hře. Využití: 0:1. Diváků: 300.
48. kolo,  sobota 21.2.
Branky: 11. Macháček (Mrkvička, Šulčík), 53. Ficek (Kuchejda, J.Hanzal), 58. Šulčík (Mrkvička) - 59. Pešek (Culka). Rozhodčí: Pešina - Fiala, Urban. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Diváci: 300.
49. kolo,  pondělí 23.2.
Branky: 15. Kos (Wolf), 24. Kameš (Čurilla), 32. Landa (Kameš, Smoleňák), 33. Krejčí, 35. Frolík (Hlusička), 44. Frolík (Klaus, Hlusička), 50. Krejčí (Hlusička), 54. Kos (Smoleňák). Rozhodčí: Pavel - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 4:5, navíc Wolf (KLA) 10 min. Bez využití. Diváci: 250.
50. kolo,  čtvrtek 26.2.
Branky: 8. Ficek (J.Hanzal, Kuchejda), 12. Mrkvička (Novotný), 15. Mrázek (Gulaš, Šulčík), 25. Novotný (Mertl), 33. Ficek (Kuchejda, J.Hanzal), 54. Ficek (Kuchejda), 55. Korbela (Baran). Rozhodčí: Turčan, Vitík. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. Diváci: 60.
51. kolo,  sobota 28.2.
Branky: 1. Mrkvička, 43. Korbela, 44 Hanzal - 5. Procházka (Štěpnička), 20. Nakládal (Chaloupka). Rozhodčí: Bolina, Haškovec - Šatava, Šperl. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 300.
52. kolo,  pondělí 1.3.
Branky: 6. Petružálek (Kašpar), 13. Švejda (Kašpar, Petružálek), 47. Švejda, 60. Petružálek. Rozhodčí: Štěpán - Rozlílek, Vitík. Vyloučení: 6:7, navíc Kubeš a Macháček 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 90.
53. kolo,  čtvrtek 4.3.
Branky: 4 Šulčík (Gulaš, Suchý), 6. Šulčík (J. Mucha, Gulaš), 23. J. Hanzal, 24. Mertl (Korbela), 29. Korbela (Mertl, J. Mucha), 33. Šulčík (M. Hanzal), 58. Mrkvička - 1. Kapička (Daňo), 31. L. Mucha (Kříž), 60. Špaček (Kříž). Rozhodčí: Dvořák - Kureš, Havlín. Vyloučení: 4:2, navíc Pabiška (LIB) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 150.
54. kolo,  sobota 6.3.
Branky: 11. Borovanský (Červenka, Birner), 38. Jelínek (Drtina, L. Macháček), 48. Jelínek (Novák, Birner), 49. L. Macháček (Borovanský, Doležal), 54. Doležal - 18. Šulčík (Gulaš, K. Černý), 59. Ficek (J. Hanzal, Mertl). Vyloučení: 5:6. Využití: 3:1.
55. kolo,  pondělí 8.3.
Branky a přihrávky: 35. Korbela (Mertl), , 40. Vomela, 47. Korbela (T. Černý), 54. T. Černý (Mertl, Macháček) - 30. Špindler (Novák, Krywda), 60. Heřman (Vaněk). Rozhodčí: HAškovec - Pešek, Šátava. Vyloučení: 3:5. Bez využití.