Outlook / Apple kalendář

2004/05  - 1. liga
1. kolo,  8.9.2004
Beroun - České Budějovice
Branky: 3. Mertl (Mucha), 21. Sailer (Jančařík), 37. Lála (Bartoš, Luža), 53. Sailer (Štraub). Rozhodčí: Vokurka - Matějček, Dančišin. Vyloučení: 2:7, navíc A. Černý (BER) 5 min + do konce. Využití: 0:1. Diváci: 1200.
1. liga
27. kolo,  1.12.2004
Branky: 7. Kukla (Hořava), 16. Kasík (Šinágl) - 14. Kropáč (Prospal, Dvořák), 18. Kropáč (Rob, Martínek), 37. Prospal (Dvořák, Kropáč), 44. Dvořák (Kropáč, Krstev). Rozhodčí: Vlček - Svoboda, Zítková. Vyloučení: 7:10, navíc Kopřiva a Slížek 10 min., Horčička (všichni BER) 5 min. + do konce. Využití: 0:2. Diváci: 2200. Střely na branku: 20:46.
2008/09  - Žákovská liga starších žáků 7. třída
7. kolo,  8.10.2008
Branky a nahrávky hostů: 1. Jáchym, 3. Jáchym (Matoušek, Smejkal), 13. Samohejl (Šafář), 18. Marcilis (Kubeš, Macháček), 26. Šafář, 33. Matoušek, 48. Smejkal (Jáchym). Vyloučení hostů: 5, navíc Malovec, Jáchym 10 minut.
Žákovská liga starších žáků 6. třída
Branky a nahrávky hostů: 20. Brejžek, 31. Bárta J., 35. Doktor, 43. Šíma (Brejžek). Vyloučení: 4:4.
Žákovská liga starších žáků 9. třída
18. kolo,  3.12.2008
Branky a nahrávky hostů: 4. Rob (Švec), 15. Švec, 42. Mareš (Kutiš, Bílek), 60. Hron (Mareš, Bílek).
Žákovská liga starších žáků 8. třída
Branky a nahrávky hostů: 1. Suchánek (Žáček), 26. Vácha (Pýcha), 37. Prokeš (Žáček), 42. Prokeš (Ruda), 44. Suchánek (Kadlec), 56. Ruda, 59. Ruda (Vácha).
Žákovská liga starších žáků 7. třída
29. kolo,  21.2.2009
Branky a nahrávky hostů: 9. Kubeš(Malovec), 9.Samohejl(Holub), 21. Jáchym, 24. Matoušek, 32. Malovec (Šafář,Matoušek), 32. Samohejl, 37. Hodianek (Matoušek), 43. Samohejl (Jáchym), 47.Hovorka( Friedek).Vyloučení:5:9
Branky a nahrávky hostů: 2. Štěpka (Kadlec), 12. Brejžek (Doktor), 12. Bárta F., 25. Šíma (Bárta J.), 30. Šíma (Bárta J.), 47. Bárta F.
Vyloučení: 7:8, navíc Doktor (H) 5 + OK.
2011/12  - 2012SŽ
30. kolo,  17.3.2012
Branky a nahrávky hostů: 1.Vochozka,6.Vochozka,29.Vlček(Kondelík).
2012 MŽ
38. kolo,  18.3.2012
Branky a nahrávky hostů: 5.Lefan(Procházka), 29.Welser(Dekret), 42.Brousek(Zelenka), 49.Zelenka,52.Welser, 54.Zelenka(Grossmann)
2012/13  - 2013LSŽ
24. kolo,  10.2.2013
Branky a nahrávky hostů: 27.Krcho(Holý), 40.Tisoň(Fiala), 50.Silný(Svoboda), 51.Vaculík(Silný).
2013/14  - 1. liga 2013/2014
6. kolo,  28.9.2013
Branky a nahrávky: 31. Kubica (Vrdlovec, Šenkeřík), 44. Šenkeřík (Jebavý), 47. Marek (Kubica) – 25. Šachl (Posmyk, Ondřej). Rozhodčí: Úlehla – Kis, T. Svoboda. Vyloučení: 6:6. Využití: 3:1. Diváci: 650.
1. liga 2013/2014
32. kolo,  14.12.2013
Branky a nahrávky: 12. Kotalík (TS), 46. Kotalík (Kotaška, Vráblík). Rozhodčí: Wutherle – Kis, Křivohlavý. Vyloučení: 1:3, navíc Vrdlovec(BER) 10 min.. Využití: 0:0. Diváci: 521. Střely na branku: 30:27.
OU5,  8.3.2014, Zimní stadion Beroun
Branky a nahrávky: 31. Hrdel (Chalupa, Kučný), 57. Třetina – 6. Pajič (Boháč, Melka), 36. Skuhravý (Vráblík), rozh. nájezd Rob. Rozhodčí: Blecha – Rittich, Guth. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 332. Střely na branku: 24:52. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.
LSZB
24. kolo,  8.3.2014
Branky a nahrávky hostů: 23. Hrubec, 39. Najman (Hrubec), 48. Dekret.
LMŽD
26. kolo,  8.3.2014
Branky a nahrávky hostů: 14. Turek (Březina), 28. Dvořák, 52. Dvořák (Turek).
2015/16  - LSZB
10. kolo,  17.10.2015
Branky a nahrávky hostů: Korndörfer (Putz), Kantor (Cháb, Turek), Fousek (Putz), Březina (Kantor), Putz (Březina)
LMŽD
Branky a nahrávky: . 21. Plášil, 34. Bělohlav, 46. Machač (Dobeš)

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.