Outlook / Apple kalendář

2015/16  - 2016prip
přát.,  23.8.2015, Budvar Arena
České Budějovice - Chabarovsk
Branky a nahrávky: 57. Zíb (Pajič, Straka) – 13. Miklík (Šulakov, Tarasov), 60. Zub (Tarasov, Miklík). Rozhodčí: Pešina, Pražák – Jindra, Zíka. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:2. Diváci: 4400.
2016/17  - 2017prip
přát.,  16.8.2016, Budvar aréna
Branky a nahrávky: 29. Čermák (Žovinec, Pajič), 47. Čemák (Pýcha, Pajič), 57. Heřman (Straka, Vráblík), 58. Suchánek (Heřman, Straka) – 9. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 11. Kuusela (Aťušov, Ramstedt), 27. Kondratěv, 50. Zub (Zohorna, Kuusela), 63. Kapustin (Li). Rozhodčí: Souček – Flegl, Zíka. Vyloučení: 5:8. Využití: 3:1. Diváci: 3 400.
2018/19  - Přípravná utkání 2018
přát.,  27.8.2018, Budvar aréna
Branky a nahrávky: 4. M. Novák (Endál, Gilbert), 39. Gilbert (Fillman, Endál), 47. Kutlák (Endál), 48. Doležal (Plášil) – 6. T. Zohorna (Gorškov), 58. Gorškov (Kolář). Rozhodčí: Pešina, Pražák – Jindra, Zíka. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. Diváci: 4122.
2019/20  - Přípravná utkání 2019
turnaj,  29.8.2019
Branky a nahrávky: 25. Kapiturov (Gorškov), 38. Rudenkov (Kapiturov), 51. Vitásek (H. Zohorna, T. Zohorna), 58. Kapiturov (Rudenkov, Vitásek). Rozhodčí: Skopal, Šperl – Jindra, Němec. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 3710.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu ČB

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:4100129:13

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.