Outlook / Apple kalendář

2018/19  - Přípravná utkání 2018
přát.,  24.8.2018, Budvar aréna
České Budějovice - Lausitzer Fuechse
Branky a nahrávky: 4. Endál (Plášil, Vydarený), 8. Šimánek (P. Novák, Kutlák), 10. M. Novák (Fillman, Gilbert), 38. Bradley (Fillman), 50. P. Novák (Fillman, Šimánek) – 30. Monteith (Kuchejda, Dietz). Rozhodčí: Pešina – Kreuzer, Flégl. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. Diváci: 2248.
Přípravná utkání 2018
přát.,  26.8.2018, Budvar aréna
Branky a nahrávky: 23. Čermák (Vydarený), 33. Doležal (Pavlin), 36. Dančišin, 46. Beránek (Dančišin, Přikryl), 55. Čížek (Beránek), 60. Gilbert – 2. Schiemenz (Adam). Rozhodčí: Skopal – Jílek, Šperl. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. Diváci: 986.
2019/20  - Přípravná utkání 2019
přát.,  21.8.2019
Branky a nahrávky: 8. Kloz (M. Novák), 22. Kloz (Lytvynov), 38. Endál (P. Novák), 55. M. Novák (Endál, P. Novák) – 24. Breitkreuz (Murphy), 60. Hammond (Murphy, Keussen). Rozhodčí: Pražák, Šperl – Šimánek, Kreuzer. Vyloučení: 7:10, navíc Murphy (LAF) 10 min. V oslabení: 0:1. Využití: 1:1. Diváci: 2120.
Přípravná utkání 2019
přát.,  25.8.2019
Lausitzer Fuechse - České Budějovice
Branky a nahrávky: 14. Kuschel (Keussen, Schwamberger), 22. Poživil (Karrer, Breitkreuz), 38. Breitkreuz (Ustorf, Granz), 59. Farmer (Murphy, Breitkreuz), rozh. náj. Breitkreuz – 5. Venkrbec (Pavel, Beránek), 8. Šimánek (Prokeš, Endál), 15. Holec (Venkrbec, Suchánek), 52. Karabáček (Doležal). Rozhodčí: Noeller, Salewski – Englisch, Paulick. Vyloučení: 9:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 918.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu ČB

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:43001019:9

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.