MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Motorácká bruslička

Fotka ze společného bruslení dětí s rodiči ze závěrečné hodiny Podzimního kurzu

Fotka ze společného bruslení dětí s rodiči ze závěrečné hodiny podzimního kurzu

Jarní kurz ze sezony 2019/2020 je přesunut z důvodu koronaviru na září - říjen sezony 2020/2021. Termíny zbývajících tréninků najdete na webových stránkách Motorácké brusličky.

Hokejový klub Motor pořádá na sezonu 2020/2021 podzimní a zimní kurz školky bruslení Motorácká bruslička pro děti ročníku 2012 - 2016. Kurzy jsou určeny pro začínající nebo již bruslařsky pokročilé děti. Skládají se z 10 lekcí za 1000 Kč. Tréninky probíhají každou neděli od 14.30 - 15.30 hod. na druhé ledové ploše Budvar arény (možné změny ledů vyhrazeny). Podzimní kurz začne předběžně v průběhu října a skončí před Vánoci. Zimní kurz bude probíhat od ledna do března 2021.

Přihlašování na jednotlivé kurzy

Přihlašování na podzimní kurz začne počátkem srpna a na zimní kurz počátkem listopadu. Děti přihlašujte výhradně na mail motorackabruslicka@seznam.cz ve formátu jméno, příjmení a rok narození dítěte.

Počet dětí na kurzy je z bezpečnostních a organizačních důvodů omezen! 

PODZMINÍ KURZ JE JIŽ ZCELA ZAPLNĚN! 

Platba

Platba 1000 Kč proběhne v hotovosti na první hodině v prostorách střídačky na druhé ledové ploše. Prosíme rodiče o zaplacení přesné a celé částky! Pokud budete chtít potvrzení o platbě pro pojišťovnu, nahlaste tuto informaci při platbě na první hodině. Vrácení peněz je možné po individuální domluvě.

Co s sebou?

S sebou si vezměte lyžařskou nebo hokejovou helmu, nepromokavé oblečení, rukavice, nejlépe tkaničkové brusle a nezapomeňte také na pití (vodu).

Broušení bruslí

Broušení bruslí zajišťuje pan Kašpárek v brusírně na druhé ledové ploše - tel. 606 733 820. Dětem stačí na bruslích vytvořit malý žlábek, aby zvládly zabrzdit.

Pro aktuální informace prosím sledujte webové stránky Motorácké brusličky, kde budou zveřejněny seznamy přijatých dětí - https://motorackabruslicka.estranky.cz/


Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský

Mail: motorackabruslicka@seznam.cz


Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...