ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

1944/45

V posledním roce války byly už silně omezeny možnosti cestování za sportem. Nejvyšší soutěž, ani jiné mistrovské soutěže nebyly rozehrány, nahradila je povinná účast klubů v župních turnajích.

Místní soutěž okrsku A vyhrál ligový AC Stadion České Budějovice bez porážky. Soutěž hráli ještě Stadion B, Meteor České Budějovice, Slavoj České Budějovice, SK Zliv a SK Vodňany. Nebyla sehrána ani všechna utkání a úrověň byla velmi nevalná.

Fandové Motoru mohou opět volit dresy pro následující sezonu! Odkaz na hlasování je v BIU. #hcmotor #dresy #hlasovani

Už se stalo tradicí, že Motor dává před sezonou fanouškům vybrat varianty dresů, ve kterých bude jejich klub nastupovat celý rok....

99. narozeniny slaví nejstarší žijící český ligový hokejista Václav Lenc! V ČB hrál 13 sezon, debutoval už v roce 1938!K...

Odpoledne vyrážejí kluci na kola znovu, tentokrát na delší trasu. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno