ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
11.10.2017, Adam Pavlíček

Mládež: Pozvánka na víkend

Po týdnu se opět roztočí kolotoč mládežnických zápasů, u kterých nebudou chybět ani mládežnické kategorie Motoru. Starší dorost i mladší dorost mají totiž přes víkend naplánovaná utkání, juniorka se do bojů vrátí až příští týden.

Starší dorost

Starší z dorostů zatím válí, i přesto, že ztratil první příčku ve své skupině. Z osmi zápasů jich vyhrál hned šest a s šestnácti body je za prvním Mountfieldem zpět jen o jeden bod. Skvělý vstup do sezóny zaznamenal Jakub Čížek, který je s osmnácti body (10+8) nejproduktivnějším střelcem svého týmu a také celé skupiny C. První zápas čeká starší dorost v pátek v 16:00, kdy se utká proti Havlíčkovu Brodu, aktuálně poslednímu týmu skupiny C. V sobotu poté zavítá starší dorost na led Žďáru nad Sázavou, proti kterému sehraje druhý víkendový zápas. Úvodní buly je naplánováno na 12:00.

Odkaz na onlajn přenos proti Havlíčkovu Brodu zde.

Odkaz na onlajn přenos proti Žďáru nad Sázavou zde.

Mladší dorost

Mladší dorost zabral a po třech prohrách na úvod sezóny si dokázal připsat i dvě výhry. Ve své tabulce se mladší dorost Motoru nyní nachází na osmém místě, ale v případě výhry se může dotáhnout až na místo šesté. Nejproduktivnějším hráčem mladšího dorostu se za tři zápasy stihl stát Pavel Novák, který právě v mladším dorostu vypomáhal z dorostu staršího. Za tři zápasy si připsal skvělých osm bodů (6+2). Pro mladší dorost vypuknou boje tento týden již ve čtvrtek v 17:30, kdy do Budvar arény zavítají Pardubice. V sobotu poté svěřenci Radka Kampfa pocestují do Letňan, kde rozehrají utkání již ve 12:00.

Odkaz na onlajn přenos proti Pardubicím zde.

Odkaz na onlajn přenos z Letňan zde.

Sociální sítě

Ani ve třetím utkání to nevyšlo. Na Kladně jsme prohráli 2:4. #KLAvCEB #PlayOff2018

Bohužel, ani třetí utkání se nám nepodařilo vyhrát. Na ledě @RytiriKladno jsme prohráli 2:4. #KLAvCEB...

Na začátku třetí třetiny prohráváme 2:3. #KLAvCEB #PlayOfff2018

Po první třetině prohráváme 1:2, trefil se pouze Vlastimil #Dostálek. #KLAvCEB #PlayOff2018 @rytirikladno