Redakce webu

O provozování webu se stará společnost eSports.cz, která spravuje internetové stránky drtivé většině hokejových klubů. Redaktoři mají tuto práci především jako koníček a často ji berou jako možnost, jak nastartovat svoji novinářskou kariéru. Redaktoři webu hcmotor.cz jsou pravidelně oceňováni na každoročních srazech spolupracovníků firmy a vybraní z nich se účastní velkých mezinárodních akcí reprezentace.

FunkceJménoV redakci od roku
ŠéfredaktorFilip Kortus2014
RedaktorMatěj Mayer2008
RedaktorMichal Špírek2008
RedaktorPavel Kortus ml.2011
RedaktorMichal Heřman2012
RedaktorJaroslav Pešek2013
RedaktorMiroslav Mayer2007
Redaktor mládežeKarel Svoboda2015
Redaktor mládežeMarek Baloun2015
Redaktorka mládežeDenisa Józsová2015
Redaktorka mládežeAnežka Vacíková2015

FunkceJménoV redakci od roku
Video + grafika, statistikMartin Mayer2015
Fotograf, statistikRobert Straka2003
FotografPavel Kacerovský

Ocenění:

2003Redakce – 1. místo v kategorii Nejlepší redakce roku; Antonín Vansa – 1. místo v kategorii Redaktor roku
2004Tomáš Kučera – 1. místo v kategorii Redaktor roku, cena za přínos pro firmu a nejlepší článek (CEB-VSE 4:4: Nečekané z mrtvých vstání)
2005Tomáš Kučera – uveden do „Síně slávy“; Tomáš Zetek – 2. místo v kategorii Objev roku, 2. místo v kategorii Mládežník roku; Antonín Vansa – 5. místo v kategorii Redaktor roku
2006Roman Šperňák – 1. místo v kategorii Mládežník roku; Tomáš Zetek – cena za přínos pro firmu
2007Redakce – 1. místo v kategorii Nejlepší redakce roku, 1. místo v kategorii Skokan roku; Radek Papáček – 1. místo v kategorii Mládežník roku, 3. místo v kategorii Objev roku; Tomáš Zetek – 2. místo v kategorii Nejlepší redaktor, 2. místo v kategorii Nejlepší on-line přenosy
2008Redakce – 2. místo v kategorii Nejlepší redakce roku; Tomáš Zetek – 1. místo v kategorii Nejlepší redaktor roku; Miroslav Mayer – 3. místo v kategorii Mládežník roku
2009Miroslav Mayer – 1. místo v kategorii Mládežník roku
2010Miroslav Mayer – 2. místo v kategorii Mládežník roku
2012Pavel Kortus – 5. místo v kategorii Nováček roku
2013Redakce – 2. místo v kategorii Skokan roku; Michal Špírek a Michal Heřman – cena za nejlepší článek (Tak určitě, jdeme zápas od zápasu aneb souboje hokejistů s rozhovory)
2015Redakce – 3. místo v kategorii Skokan roku; Tomáš Kučera – cena za nejlepší článek (Nový objev: V Československu chytal brankář s maskou dřív než v NHL!)

Redaktoři na reprezentačních akcích:

2007Tomáš Zetek – Mistrovství světa (Moskva, Rusko)
2008Tomáš Zetek – Mistrovství světa (Quebec, Kanada)
2010Michal Heřman – Euro Hockey Tour (Stockholm, Švédsko)
2011Roman Šperňák – Mistrovství světa žen (Caen, Francie)
2012Miroslav Mayer – Mistrovství světa juniorů (Edmonton/Calgary, Kanada)
2013Michal Špírek – Euro Hockey Tour (Helsinky, Finsko)
2014Lukáš Dvořák – Euro Hockey Tour (Stockholm, Švédsko)
2015Matěj Mayer – Mistrovství světa žen (Rouen, Francie), statistik na Mistrovství světa (Praha, Česká republika); Jaroslav Pešek – statistik na Mistrovství světa (Ostrava, Česká republika)
2016Matěj Mayer – Mistrovství světa (Petrohrad/Moskva, Rusko); Miroslav Mayer a Tomáš Kučera – Světový pohár (Toronto, Kanada); Pavel Kortus – Euro Hockey Tour (Helsinky, Finsko); Filip Kortus – Euro Hockey Tour (Finsko, Rusko)

Utkání značící polovinu sezóny je tady! Motor v sobotu v 17:00 nastoupí na led MEO arény v Přerově! #PREvsCEB

Utkání značící polovinu sezóny je tady! Motor v sobotu v 17:00 nastoupí na led MEO arény v Přerově! #PREvCEB @hokejprerov