PARTNEŘI WEBU
  • Sestavy a umístění

    1927/28

    (AC Stadion ČB, Mistrovství jižních Čech – 1. místo)
    F. Albrecht, Malík – Doležal, Zasadil, Ryneš, Trost – S. Aibl, Kotous, Toufar, Bouša, Dědič, Jos, Albrecht, Houfek, R. Albrecht, Kučera, Kolb, Valenta.

    1928/29

    (AC Stadion ČB, Mistrovství jižních Čech – 2. místo, Mistrovství českého venkova 4. místo)
    F. Albrecht– Doležal, Zasadil, Ryneš, O. Aibl, Trost, Neumann – S. Aibl, Kotous, Toufar, Dědič, Jos, Albrecht, Houfek.

    1929/30

    (AC Stadion ČB, Mistrovství jižních Čech – 1. místo, Mistrovství českého venkova – 1. místo, Mistrovství Čech 2. místo)
    F. Albrecht, R. Konzal – Doležal, Zasadil, Ryneš – S. Aibl, Kotous, Toufar, Houfek.

    1930/31

    (AC Stadion ČB, Mistrovství jižních Čech – 2. místo, Mistrovství českého venkova – 1. místo, Mistrovství Československa – 2. místo)
    Konzal, F. Piloušek –Kučera, Krčín , Zasadil, Ryneš – S. Aibl, Kotous, Toufar, Houfek, O. Aibl.

    1931/32

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Jihočeské župy – 3. místo)
    F. Albrecht, F. Piloušek – Houfek , Zasadil, Ryneš – S. Aibl, Kotous, Toufar, O. Aibl, Špatný, Dědič, Krčín, Trost.

    1932/33

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Jihočeské župy – 5. místo)
    K. Dědič – Houfek , Zasadil, Ryneš – S. Aibl, Kotous, O. Aibl, Špatný, Krčín, Lejsek.

    1933/34

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Jihočeské župy 2. místo)
    K. Dědič, Konzal, Sochůrek – Neumann, Kučera, Zasadil, Ryneš – S. Aibl, Kotous, Houfek, Cvach, Hára, Špatný, Fr. Mizera, Jos, Piloušek, Vojáček.

    1934/35

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Jihočeské župy – 1. místo, Mistrovství českého venkova – 1. místo, Mistrovství Čech 2. místo)
    Dědič, Stein – Ryneš, Zasadil, Neumann, Aibl, Kotous, Špatný, Piloušek, Houfek, Mizera, Hára.

    1935/36

    (AC Stadion ČB, Jihozápadní divize – 1. místo)
    Dědič – Ryneš, Zasadil, Neumann, Vališ – Aibl, Kotous, Špatný, Cvach, Mizera, Hára, Piloušek, Vávra.

    1936/37

    (AC Stadion ČB, Státní liga  3. místo)
    Dědič, Kučera - Ryneš, Zasadil, O. Aibl - Špatný, Kotouz, V. Aibl, Cvach, F. Mizera, Vávra, Č. Pícha.

    1937/38

    (AC Stadion ČB, Státní liga: sk. B  6. místo)
    Černý, Zeman, (S. Pícha) - O. Aibl, Charypar, Ryneš, Zasadil - Kotous, F. Mizera, V. Aibl, Mothejl, Č. Pícha, S. Pícha, Vávra.

    1938/39

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Jihočeské župy – 3. místo)
    Zeman – Houfek, Zasadil, Charypar – V. Aibl, Kotous, Vávra, St. Pícha, Mizera, Č. Pícha, Lenc, Mothejl.

    1939/40

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Šumavské župy – 2. místo, Přebor Šumavské župy – 3. místo)
    Šimeček – Houfek, Charypar, Zasadil – V. Aibl, Špatný, Vávra, St. Pícha, Č. Pícha, Mizera, Lenc, Kotous, Kakeš.

    1940/41

    (AC Stadion ČB, Mistrovství Šumavské župy – 1. místo, Svazový pohár – 1. místo)
    Vacek, Sl. Aibl, Charypar – St. Pícha, Mizera, Č. Pícha, Homolka, Kouba, Vávra, Lenc, Cvach, Macelis.

    1941/42

    (AC Stadion ČB, Českomoravská liga  5. místo)
    Vacek – Sl. Aibl, Charypar – St. Pícha, Mizera, Č. Pícha, Vávra, Homolka, Cvach, Lenc.

    1942/43

    (AC Stadion ČB, Českomoravská liga  5. místo)
    Vacek – Bonuš, Charypar, Sl. Aibl, Vl. Mizera - St. Pícha, Fr. Mizera, Č. Pícha, Homolka, Vávra, Macelis, Lenc.

    1943/44

    (AC Stadion ČB, Českomoravská liga  5. místo)
    Vacek, Dědič – Sl. Aibl, Charypar, Bonuš, Vl. Mizera – St. Pícha, Fr. Mizera, Č. Pícha, Homolka, Vávra, Macelis, Lenc.

    1944/45

    (AC Stadion ČB, Zimní hry Šumavské župy: ČB okrsek A – 1. místo)
    Vacek – Sl. Aibl, Charypar, Bonuš, Vl. Mizera, Matoušek – St. Pícha, Fr. Mizera, Č. Pícha, Homolka, Vávra, Macelis, Lenc, Bílek.

    1945/46

    (AC Stadion ČB, Státní liga: sk. A  3. místo)
    Vacek – Sl. Aibl, Charypar, Schrabal, Chochola, Vl. Mizera, Matoušek – St. Pícha, Fr. Mizera, Č. Pícha, Homolka, Vávra, Macelis, Kalista, Bílek.

    1946/47

    (AC Stadion ČB, Státní liga: sk. A  4. místo)
    Vacek, Kroupa – Sl. Aibl, Charypar, Bonuš, Vacovský, Matoušek, St. Pícha – Seiml, Fr. Mizera, Č. Pícha, Kalista, Vávra, Macelis, Bílek, Oberleitner.

    1947/48

    (AC Stadion ČB, Státní liga: sk. B  4. místo)
    Červený, Vacek, Kroupa – Sl. Aibl, Charypar, Vacovský, St. Pícha – V. Němec, Fr. Mizera, Č. Pícha, Vávra, Macelis, Bílek, Kalista, Bonuš, Oberleitner.

    1948/49

    (Sokol Stadion ČB, Státní liga  4. místo)
    Červený, Vacek – Sl. Aibl, Charypar, Vacovský, St. Pícha – V. Němec, Fr. Mizera, Vl. Mizera, Č. Pícha, Vávra, Macelis, Bílek, Oberleitner, Hlásek, Bruderhans.

    1949/50

    (Sokol Stadion ČB / ZSJ OD Stadion ČB, Celostátní mistrovská soutěž 4. místo)
    Červený, Vacek – Charypar, Mottl, St. Pícha, Vacovský – Němec, Mizera, Č. Pícha, Vávra, Macelis, Bílek, Vl. Mizera, Oberleitner, Pešek.

    1950/51

    (ZSJ SKP JNV ČB , Celostátní mistrovská soutěž 1. místo)
    Kroupa, Kolouch, Vodička - Vacovský, Charypar, V. Mizera, S. Pícha, Lidral - V. Němec, F. Mizera, Č. Pícha, Pešek, Vávra, Bílek, Kalista, Oberleitner, Horák.

    1951/52

    (ZSJ SKP JNV ČB , Mistrovství republiky: sk. A 3. místo)
    Kolouch, Vodička, Vacek – Španinger, Charypar, St. Pícha, Vacovský, Vl. Mizera – Němec, F. Mizera, Č. Pícha, Hajšman, Bílek, Pešek, Hönig.

    1952/53

    (DSO Slavoj ČB , Mistrovství republiky: skupina B  1. místo, Turnaj o přeborníka ČSR 3. místo)
    Vodička, Kolouch, Vacek, Pojdl - Vacovský, Španinger, Charypar, Lenc - V.Němec, F.Mizera, Č.Pícha, Hajšman, Bílek, Fiala, Pešek, Oberleitner, Buřič.

    1953/54

    (DSO Slavoj ČB , Přebor republiky: sk. B  2. místo, Finálový turnaj 6. místo)
    Červený, Kroupa – Španinger, Vacovský, Lenc, Č. Pícha – V. Němec, F. Mizera, Bílek, Hajšman, Fiala, Šůna, Buřič, Oberleitner.

    1954/55

    (DSO Slavoj ČB , Přebor republiky: sk. A 4. místo)
    Červený, Kroupa – Španinger, Vacovský, Lenc, Č. Pícha, Kalista – V. Němec, F. Mizera, Bílek, Hajšman, Fiala, Šůna, Kaucký, Knotek, Hönig, Horák, Nedvěd, Paderta.

    1955/56

    (DSO Slavoj ČB , Přebor republiky: sk. B  7. místo)
    Červený, Kroupa – Španinger, Vacovský, Lenc, Č. Pícha, M. Homolka – V. Němec, F. Mizera, Bílek, Hajšman, Fiala, Kaucký, Hönig, Horák, Nedvěd, Paderta, Houdek.

    1956/57

    (DSO Slavoj ČB , 1. liga  8. místo)
    Vodička, Kroupa – Španinger, Vacovský, Lenc, P. Turek, Bünter – Č. Pícha, Železník, F. Mizera, Bílek, Hajšman, Fiala, Buřič, Nedvěd, Paderta, Houdek, Haber.

    1957/58

    (TJ Slavoj ČB , 1. liga  10. místo)
    Vodička, Kroupa – Španinger, Vacovský, Lenc, P. Turek, Bünter – Č. Pícha, Hajšman, Valta, Buřič, Paderta, Houdek, Fiala, Knotek, Haber, Šembera, Formánek, Železník, Maxa.

    1958/59

    (TJ Slavoj ČB , 1. liga  11. místo)
    Vodička, Kroupa – Jirků, Turek, Španinger, Vacovský, Jan Šrámek – Pleticha, Buřič, Pejcha, Houdek, Hajšman, Kaucký, Železník, Valta, Knotek, Paderta, Fiala, Fleischmann, Rabetz, Varvařovský, Houfek, Formánek.

    1959/60

    (TJ Slavoj ČB , 2. liga: sk. A  1. místo)
    Vodička, Kroupa, Mordavský - Jirků, Turek, Španinger, Jan Šrámek, Bauer – Hajšman, Neumaeir, Kaucký, Hönig, Buřič, Houdek, Houfek, Paderta, Pejcha, Knotek, Pleticha, Fleischmann.

    1960/61

    (TJ Slavoj ČB , 1. liga  10. místo)
    Vodička, Kroupa, Parýzek - Španinger, Bauer, Lidral, Jirků, Turek, R.Houfek, Pejcha - Nedvěd, Knotek, Houdek, Buřič, Cvach, F.Rob, Maxa, Hajšman, Kaucký, Hönig.

    1961/62

    (TJ Slavoj ČB , 1. liga  10. místo)
    Vodička, Čada - Pejcha, Španinger, Turek, Jirků, R. Houfek - Cvach, Kaucký, Hönig, Hajšman, Buřič, Šembera, Maxa, F. Rob, Paderta, J. Houfek, Houdek, Knotek, Trhlín, S. Rob.

    1962/63

    (TJ Slavoj ČB , 1. liga  12. místo)
    Vodička, Kössl, R. Parýzek - Jirků, R. Houfek, Španinger, Turek, Kačírek, Pejcha, Cagaš, Šrámek - Šembera, Hönig, Neumaier, Kaucký, Buřič, V. Vaněk, F. Rob, J. Beran, Maxa, Mucina, V. Parýzek, Pražák, J. Mareš, Knotek, Paderta.

    1963/64

    (TJ Slavoj ČB , 2. liga: sk. A  1. místo, Kvalifikace o 1. ligu 4. místo)
    Vodička, Kössl, Lovčí – Bauer, Šrámek, Jirků, B. Ťoupal, Španinger, Turek – Šembera, Hönig, Neumaier, Maxa, Fr. Rob, Houfek, Pártl, Buřič, Pražák, Vaněk, Vl. Mizera.

    1964/65

    (TJ Slavoj ČB, 2. liga: sk. A  2. místo)
    Čejka, Vodička, Lovčí - Bauer, J. Šrámek, Jirků, B. Ťoupal, Helmich, Vápeník - Maxa, Buřič, R. Houfek, V. Vaněk, Rabetz, Neumeier, J. Houfek, Podlaha, Pártl, F. Rob, Horčička, Hovora.

    1965/66

    (TJ Motor ČB, 2. liga: sk. A  2. místo)
    Čejka, Čada, Lovčí - J. Šrámek, B. Ťoupal, R. Houfek, Žlunka, Kačírek, Uhlíř - Hönig, P. Podlaha, Rabetz, J. Houfek, Maxa, F. Rob, J. Buřič, V. Buřič, V. Mařík, Hlach, V. Zeman, Knotek, Trhlín, Neumaier, V. Vaněk.

    1966/67

    (TJ Motor ČB, 2. liga: sk. A  3. místo)
    Procházka, Vodička, Lovčí – Šrámek, Květoň, Houfek, Maxa, Ťoupal, Hlach – Mařík, Šembera, Urbanec, Houfek, Hönig, Neumaier, Vaněk, Pražák, Rabetz, Zahraj, Vl. Mizera, Buřič, Tušl.

    1967/68

    (TJ Motor ČB, 2. liga: sk. A  1. místo, Kvalifikace o 1. ligu 1. místo)
    Procházka, Kameš – Ťoupal, Květoň, Kuneš, Vápeník, Helmich – Vaněk, Pražák, St. Rob, Šembera, Hovora, Neumaier, Beran, Podlaha, Pártl, Edelmann, Klabouch, Bartoň.

    1968/69

    (TJ Motor ČB, 1. liga  10. místo)
    Procházka, Dušek - Ťoupal, Kuneš, Vápeník, Berek, Helmich, J. Květoň - Pártl, Cvach, Šembera, Pražák, Hovora, Klabouch, Bartoň, Podlaha, Neumaier, Zeman, Rob, Vaněk, Beran.

    1969/70

    (TJ Motor ČB, ČNHL: sk. A  1. místo, Kvalifikace o 1. ligu 1. místo)
    Plánička, Dušek, Čermák – Vápeník, Ťoupal, Helmich, Květoň, Zeman, Dvořák – Šembera, Pražák, Pártl, Neumaier, Mařík, Papoušek, Podlaha, Klabouch, Rob, Pouzar, Hovora, Koberna, Samec.

    1970/71

    (TJ Motor ČB, 1. liga  9. místo)
    Dušek, Plánička - Masopust, M. Dvořák, S. Bauer, Květoň, Hejda, Vápeník, Helmich, J. Zeman, Ťoupal - Mařík, Edelmann, Šembera, Pražák, F. Hovora, Podlaha, Pártl, Neumaier, Lidický, Pouzar, Papoušek, Rob.

    1971/72

    (TJ Motor ČB, 1. liga  6. místo)
    Plánička, Dušek – M. Dvořák, Květoň, Masopust, Bauer, Vápeník, Ji. Šrámek, Vondráček – Šembera, Mařík, Edelmann, Pártl, Pražák, Pouzar, Hovora, Kolar, Neumaier, Hejda, Papoušek, Zeman, Vondrka.

    1972/73

    (TJ Motor ČB, 1. liga  10. místo, Baráž o 1. ligu 2. místo)
    Plánička, Matějka, Reiner – Masopust, Květoň, Vápeník, Bauer, Joun, Vondráček, Ji. Šrámek, Kříž, Kočer – Neumaier, Kolar, Klabouch, Pártl, Pražák, Pouzar, Mařík, Hovora, Edelmann, Anderle, Šimánek, Vondrka, Ježek.

    1973/74

    (TJ Motor ČB, 1. liga  10. místo)
    Plánička, Jágr, Reiner – Masopust, Bauer, Vondráček, Květoň, Ji. Šrámek, Vápeník, Joun, Davídek – Pártl, Pražák, Pouzar, Anderle, Kolar, Vopátek, Klabouch, Edelmann, Mařík, Šimánek, Kočer, Ježek.

    1974/75

    (TJ Motor ČB, 1. liga  7. místo)
    Plánička, Jágr – Vondráček, Dvořák, Ji. Šrámek, Joun, Tikal, Květoň – Pouzar, Vopátek, Pražák, Edelmann, Kolar, Anderle, Klabouch, Pártl, Mařík, Král, Burda, Čech.

    1975/76

    (TJ Motor ČB, 1. liga  8. místo)
    Jágr, Plánička – Vondráček, Ji. Šrámek, Dvořák, Květoň, Tikal, Hlach – Pouzar, Čech, Pražák, Anderle, Klabouch, Kolar, Vondrka, Mařík, Edelmann, Fedur, Pártl, Pařízek, Prospal.

    1976/77

    (TJ Motor ČB, 1. liga  5. místo)
    Plánička, Bakus – Dvořák, Horešovský, Tikal, Květoň, Kočer, Hlach – Čech, Pražák, Pouzar, Anderle, Kolar, Klabouch, Lála, Mařík, Edelmann, Vondrka, Korbela, Caldr, Pařízek.

    1977/78

    (TJ Motor ČB, 1. liga  6. místo)
    Plánička, Bakus, Doležel – Kočer, Dvořák, Novák, Květoň, Tikal, Horešovský, Jan Podlaha, Míšek – Čech, Pražák, Pouzar, Anderle, Kolar, Klabouch, Caldr, Mařík, Edelmann, N. Král, Vondrka, Korbela, Lála, Vopátek.

    1978/79

    (TJ Motor ČB, 1. liga  9. místo)
    Plánička, Jágr – Kočer, Dvořák, Novák, Květoň, Vondráček, Joun, Ji. Šrámek, Míšek – Caldr, Mařík, Pouzar, Anderle, Kolar, Klabouch, Čech, Vondrka, Edelmann, Lála, Král, Liška, Hůlka.

    1979/80

    (TJ Motor ČB, 1. liga  8. místo)
    Plánička, Jágr – Kočer, Dvořák, Novák, květoň, Vondráček, Joun, Kolda, Suchánek – Lála, Mařík, Pouzar, Anderle, Kolar, Klabouch, Caldr, Král, Edelmann, Kobliška, Čech, M. Král, Vondrka, Liška, Korbela, R. Pařízek.

    1980/81

    (TJ Motor ČB, 1. liga  2. místo)
    Gula, Plánička – Kočer, Dvořák, Kolda, Joun, Míšek, Jan Podlaha, Novák, Květoň – Caldr, Mec, Čech, Pouzar, N. Král, Tlačil, Korbela, Klabouch, Mařík, Hubáček, Anderle, Liška, K. Caldr, Božek.

    1981/82

    (TJ Motor ČB, 1. liga  6. místo)
    Gula, Plánička, Kopačka – Kočer, Dvořák, Kolda, Joun, Beníšek, Novák Rákosník, Janeček – Korbela, Král, Pouzar, Caldr, Čech, Klabouch, Hubáček, Mec, Tlačil, Veselý, Hejna, Božek, K. Caldr, Dolejšek, Vaculík.

    1982/83

    (TJ Motor ČB, 1. liga  4. místo)
    Gula, Kurfürst – Beníšek, Joun, Kolda, Novák, Kočer, Suchánek, Janeček, Němec – M. Bláha, Božek, Caldr, Lála, Hejna, Klabouch, N. Král, Čech, Korbela, Tlačil, Pařízek, Dolejšek, Slach, J. Veselý, R. Ťoupal, Žižka, M. Král.

    1983/84

    (TJ Motor ČB, 1. liga  5. místo)
    Gula, Bříza – Beníšek, Joun, Kočer, Kolda, Soudek, Novák, Podlaha, Suchánek, Tomeček – M. Bláha, Božek, Caldr, Čech, N. Král, Tlačil, Hejna, Lála, Dolejšek, Korbela, M. Král, knotek, Ťoupal, Liška, Ondrejec, Slach.

    1984/85

    (TJ Motor ČB, 1. liga  5. místo)
    Gula, Bříza – Kolda, Beníšek, Suchánek, Soudek, Joun, Novák, Kočer, Podlaha – Lála, N. Král, Caldr, Korbela, Kolář, Hejna, Knotek, Ťoupal, Čech, Tlačil, M. Král, Daněk, Liška, Ondrejec, Slach.

    1985/86

    (TJ Motor ČB, 1. liga  9. místo, Skupina o udržení 4. místo)
    Gula, Kopačka, Konzal – Beníšek, Janeček, Hnojna, Joun, Kolda, Novák, Suchánek, Hošek, Soudek – N. Král, Lála, Caldr, Čech, Hejna, Korbela, Talčil, Ťoupal, Knotek, Kolář, Ondrejec, Liška, Daněk, Liška, Beneš, Suk, Nevosad.

    1986/87

    (TJ Motor ČB, 1. liga  6. místo, Play-off 8. místo)
    Gula, Konzal – Novák, Kolda, Suchánek, Soudek, Janeček, Tomeček, Kočer, Rákosník, Paleček, Kubíček – Lála, Knotek, Korbela, N. Král, Tlačil, Ťoupal, M. Bláha, Ondrejec, Hejna, Vaculík, Božek, Kolář, Paukner, Liška, Horák, Pýcha.

    1987/88

    (TJ Motor ČB, 1. liga  1. místo, Play-off 5. místo)
    Bříza, Gula – Suchánek, Soudek, Kočer, Rákosník, Beníšek, Janeček, Novák, Paleček, Hodek, Modrý, Bahula, Hošek - Lála, Horák, Caldr, M. Bláha, J. Bláha, Božek, Kolář, Hejna, R. Ťoupal, Rob, Korbela, Tlačil, Pýcha, Tlačil, N. Král, Vošta, Hnilička.

    1988/89

    (TJ Motor ČB, 1. liga  7. místo, Play-off 6. místo)
    Bříza, Konzal – Kolda, Suchánek, Dvořák, Beníšek, Janeček, Modrý, Hodek, Bahula, Hošek – Lála, R. Ťoupal, Caldr, Rob, Horák, Božek, Kolář, Hejna, Pýcha, M. Bláha, J. Bláha, Bělohlav, Mazanec.

    1989/90

    (TJ Motor ČB, 1. liga  9. místo, Play-off 9. místo)
    Gula, Konzal – Beníšek, Kolda, Soudek, Suchánek, Janeček, Hodek, Kubíček, Modrý, Bahula, Šedý, Hošek, Paleček – Ťoupal, Jelínek, Pýcha, Rob, J. Bláha, M. Bláha, Božek, Hnilička, Mazanec, Kolář, Paukner, Brabec, Suk, Hyka, Turek.

    1990/91

    (TJ Motor ČB, 1. liga  14. místo)
    Tóth, R. Turek – Soudek, Hnojna, Domin, Janeček, Hodek, Bahula, Hála, Lomský, Kubíček, Augusta, Smetana, K. Ťoupal, Miller – Jelínek, Vošta, J. Bláha, M. Bláha, Paukner, Brabec, Hnilička, Bednařík, Kolář, Hyka, F. Turek, Ševčík, Mazanec, Božek, Jan Šrámek ml., Horák, Bělohlav.

    1991/92

    (HC Motor ČB, 1. ČNHL  1. místo, Kvalifikace o 1. ligu 1. místo)
    Turek, Gula, Slávik – P. Bláha, Kubíček, Šedý, Modrý, Beníšek, Šára, Janeček, Smetana, Hála, K. Ťoupal – Rob, Horák, M. Bláha, Bělohlav, Hyka, Paukner, Šperger, J. Bláha, Vošta, Bednařík, Mazanec, Pýcha, Šrámek, Fousek.

    1992/93

    (HC Motor ČB/HC ČB, FHL 5. místo, Play-off 9. místo)
    Turek, Kondelík, Slavík – Bláha, St. Neckář, Kubíček, Augusta, Hodek, Mainer, Němeček, Pečínka, Beníšek – Rob, Horák, Pýcha, Bělohlav, Vošta, Paukner, M. Bláha, Bednařík, Hyka, Šperger, Ševčík, Brabec, Turek, Györi, Mazanec

    1993/94

    (HC ČB, Extraliga  2. místo, Play-off 5. místo)
    Turek, Špilar, Konzal – Mainer, Kubíček, Bláha, St. Neckář, Hodek, J. Němeček, Šedý, K. Ťoupal, Hála, Beníšek, Laukkanen – Rob, Horák, Pýcha, Bělohlav, R. Ťoupal, Božek, Brabec, Turek, Vošta, Györi, Caldr, Bláha, R. Dvořák, J. Podlaha, Lála, Hyka.

    1994/95

    (HC ČB, Extraliga  6. místo, Play-off 3. místo)
    Turek, Slávik – Nedoma, Šedý, Kubíček, Mainer, Suchánek, Hodek, Zábranský, Modrý, Zíb, Hála, Vaněček – Rob, Horák, Turek, Györi, Bělohlav, Božek, Brabec, Pýcha, Vošta, Dvořák, Ševčík, Šperger, Sailer, Paukner, M. Horák, Král, Štrba, R. Ťoupal.

    1995/96

    (HC ČB, Extraliga  3. místo, Play-off 4. místo)
    Svoboda, Gula, Slávik – Nedoma, Suchánek, Zábranský, Šedý, Soudek, Kubíček, Zíb, K. Ťoupal, Masák – Bělohlav, R. Ťoupal, Pýcha, Rob, Turek, Šperger, Vošta, Štrba, Györi, Božek, Brabec, Sailer, Živný, Šachl.

    1996/97

    (HC ČB, Staropramen extraliga  7. místo, Play-off 7. místo)
    Svoboda, Slávik – Antipin, Nedoma, Suchánek, Martínek, K. Ťoupal, Soudek, Masák, Šedý, Zíb – Rob, R. Ťoupal, Pýcha, Györi, Horák, Vošta, Navrátil, F. Turek, Bělohlav, Ševčík, Barus, Sailer, Brabenec, Šachl.

    1997/98

    (HC ČB, Staropramen extraliga  10. místo)
    Svoboda, Slávik, Lukeš – Nedoma, Martínek, Soudek, K. Ťoupal, Suchánek, Zíb, Boháček, Sičák, Vaněček – Rob, R. Ťoupal, Pýcha, Györi, F. Turek, Sailer, Brabenec, Barus, Bruk, Král, Filipi, Šachl, Koudelka, Štrba, Šimánek, Vošta, Kotalík.

    1998/99

    (HC ČB, Staropramen extraliga  5. místo, Play-off 5. místo)
    Svoboda, Mařík – Nedoma, K. Ťoupal, Suchánek, Čech, Sičák, Martínek, Klimeš, Kutlák, Zíb, Jindra – Štrba, R. Ťoupal, Barus, Kotalík, Turek, Sailer, Král, Filipi, Bartoš, Brabenec, Rob.

    1999/2000

    (HC ČB, Český telecom extraliga  6. místo, Play-off 7. místo)
    Mařík, Čapek – Suchánek, Martínek, Nedoma, Čech, Jasečko, Jindra, Kutlák, Zíb, Babka, V. Benák – V. Král, F. Turek, Bartoš, Rob, Ťoupal, Brabenec, Sailer, Štrba, Filipi, Šimánek, V. Nedorost, Kotalík, D. Nedorost, Brož.

    2000/01

    (HC ČB, Český telecom extraliga  11. místo)
    Mařík, Čapek – Suchánek, Martínek, Benák, Zíb, Jasečko, Čierny, Jindra, Klimeš, Mojžíš, Kotaška – Rob, V. Nedorost, Bělohlav, Kotalík, F. Turek, Šimánek, Král, Filipi, Brabenec, Novotný, Brož, Vondrka, Štrba, Sailer, Michálek, Kořínek, Kostourek, Řehoř, Hřebejk.

    2001/02

    (HC ČB, Český telecom extraliga  12. místo)
    Mařík, Hudáček, Kučera – Suchánek, Nedoma, Jindra, Čierny, Vaněček, Zubíček, Krajíček, Kotaška, Hučko, Klimeš, Barinka, Chaloupka – Rob, Horák, Brabenec, Brož, Vondrka, Hřebejk, Sailer, Štrba, Šimánek, Michálek, Řehoř, Hlávka, Novotný, Bartoš, Kořínek, Lála, Mrázek, Žákovský, D. Nedorost.

    2002/03

    (HC ČB, Český telecom extraliga  6. místo, Play-off 6. místo)
    Hudáček, Kučera – Suchánek, Jindra, Babka, Jasečko, Barinka, Kotaška, Nedoma, Gřegořek, Slavík, Gýna, Zb. Neckář, Svačina, Mucha, Vomela, Tupý – Štrba, Turek, Bartoš, Sailer, Michálek, Rob, Ondřej, Mrázek, Šimánek, Vondrka, Škoda, Hřebejk, Brož, St. Procházka, Míka, Štraub, Květoň, Řehoř, Kysela.

    2003/04

    (HC ČB, Tipsport extraliga  14. místo, Baráž o extraligu 2. místo)
    Kučera, Chábera, Hudáček, Mezin – Suchánek, Jindra, Babka, Jasečko, Gýna, Mucha, Kolda, Kotaška, Vomela, Ďurák, Jakeš, Čech, Zb. Neckář, Kočí, Macháček – Bartoš, Turek, Sailer, Rob, Štrba, Bělohlav, Šimánek, Kristek, Ondřej, Hřebejk, Škoda, D. Nedorost, Květoň, I. Rachůnek, Vondrka, Kaňkovský, Fadrný, Řehoř, Šulčík, Kostourek, Bacul, Mrázek, Gulaš, Mrkvička, Mertl, J. Hanzal.

    2004/05

    (HC ČB, 1. liga  1. místo, Play-off 1. místo, Baráž o extraligu 1. místo)
    Chábera, Turek, Kučera – Gýna, Mucha, Jindra, Krstev, Kolda, Kotaška, Martínek, Gřegořek, St. Neckář, Ference, Jančařík, Luža, Vomela, Macháček, K. Černý – Hřebejk, R. Dvořák, Prospal, Rob, Štrba, Brabenec, Sailer, Štraub, Bělohlav, Šimánek, Pletka, Kropáč, Květoň, Mertl, Vampola, Lála, Musil, Bartoš, Havelka, Hájek, Kalla, Fadrný, M. Hanzal, Kuchejda.

    2005/06

    (HC ČB, Tipsport extraliga  8. místo, Play-off 4. místo)
    Turek, Chábera, Kučera – Harant, Gřegořek, Kotaška, Kutlák, Posmyk, Mucha, Jindra, Vydarený, Vyhlídal, Macháček, Vomela – Šimánek, Hübl, Sailer, Hudec, Brabenc, Veselý, Bělohlav, Kopecký, Kotrla, Krátoška, M. Hanzal, Hřebejk, Vak, J. Hanzal, Květoň, Gulaš, Mertl, Havel, Matušík.

    2006/07

    (HC Mountfield ČB, O2 extraliga  3. místo, Play-off 4. místo)
    Turek, Chábera – Posmyk, Gřegořek, Mucha, Kutlák, Toman, Vydarený, Vágner, Macháček, Parýzek, Bolf, Výborný, Jindra – Hudec, V. Nedorost, Brabenec, Kotrla, Hübl, Brabenec, Sailer, Vak, Veselý, Šimánek, Květoň, Gulaš, Hřebejk, Mertl, J. Hanzal, Červený, Krajči, Stantien, Hašek, Matušík.

    2007/08

    (HC Mountfield ČB, O2 extraliga  1. místo, Play-off 3. místo)
    Turek, Chábera, Altrichter – Toman, Gřegořek, Sičák, Vydarený, Mucha, Frolo, F. Novák, Bolf, Macháček, Melichar – Hudec, Hübl, Brabenec, Kůrka, Šimánek, Sailer, Kotrla, Vak, Veselý, Hřebejk, Mertl, Květoň, Gulaš, Kuchejda, Mikulík, Horák.

    2008/09

    (HC Mountfield ČB, O2 extraliga  11. místo, Skupina o udržení 1. místo)
    Turek, Kovář, Klestil, Horčička – Gřegořek, Vydarený, Toman, Frolo, Sičák, Poživil, Mucha, Jareš, Ptáček, Macháček, Posmyk, Dietz, Vráblík – Duda, Huml, Sailer, Kůrka, Šimánek, Veselý, Gulaš, Vak, Hudec, Hřebejk, Mertl, Květoň, Kuchejda, Horák, Bílek, Melichárek, Dragoun, Ferebauer, Rezek.

    2009/10

    (HC Mountfield ČB, O2 extraliga  9. místo, Play-off 9. místo)
    Turek, Kovář, Hrubec, Čech – Ptáček, Gřegořek, Poživil, Vydarený, Snopek, Melichar, Macháček, Jank, Kotaška, Tůma, St. Hudec – Gulaš, Vak, Hřebejk, M. Hudec, Mertl, Veselý, Micka, Šimánek, Sailer, Květoň, Mikeska, Kotrla, Melichárek, Kůrka, Huml, Červený, Rod, Tähtinen, Kuchejda, Pletka, Ježek, Kostourek, Štrba.

    2010/11

    (HC Mountfield ČB, O2 extraliga  6. místo, Play-off 7. místo)
    Kovář, Jágr, Hrubec – Snopek, Vydarený, Ptáček, Melichar, J. Novák, Šulc, Tůma, Jank, Kotaška, Kolarz, Vykoukal – Šimánek, Mikeska, Kuchejda, Gulaš, Langhammer, Květoň, Martynek, Kašpařík, Pletka, R. Pšurný, Mertl, Podlešák, Červený, M. Pšurný, Ježek, Burian, R. Heřman, Polodna, Ferebauer.

    2011/12

    (HC Mountfield ČB, Tipsport extraliga  5. místo, Play-off 6. místo)
    Kovář, Kantor – Ptáček, Kranjc, J. Novák, Vydarený, Kolarz, Mikuš, Němeček, Vráblík, M. Dvořák, Kříž – Gulaš, Langhammer, Květoň, Šimánek, Kašpařík, Martynek, Sailer, Mikeska, Podlešák, Kuchejda, Mertl, R. Pšurný, Červený, Polodna, Burian, Marek, Rousek, Kotalík, Horna, Švihálek.

    2012/13

    (HC Mountfield ČB, Tipsport extraliga  8. místo, Play-off 9. místo)
    Kovář, Kantor, Sáblík, Lakosil – Ptáček, Vydarený, Frühauf, Ference, Jank, Vráblík, Harant, Martínek, Toman, Prokop, Plášil, Makovský, Kříž, Dietz, Kolarz – Kotalík, Šimánek, Michálek, Prospal, Dej, Langhammer, Hanzal, Kohn, Květoň, Knotek, Mertl, Suja, Podlešák, Rousek, Červený, Kašpařík, Soudek, Švihálek, Rob, Turek, Škoda, Polodna, Luňák, Marek.

    2013/14

    (ČEZ Motor ČB, 1. liga  9. místo, Skupina o udržení 3. místo)
    Kůdela, Halmoši – Chmelíř, Moravec, Vráblík, J. Novák, Posmyk, Kasík, Kříž, Prokop, Semrád, Kotaška, Platil, D. Růžička, Dom. Boháč, Bohunický, Pavlíček – Kotalík, Šachl, Kuchejda, Ondřej, Skuhravý, Rob, Vaniš, Melka, Bárta, Ferebauer, Šperger, R. Pšurný, Pajič, Dan. Boháč, Třetina, Přibyl, Prokeš, Pitule, Kňazev, Pašek, Švec, Eberle, Turek, Mavrojanidis.

    2014/15

    (ČEZ Motor ČB, 1. liga  2. místo, Baráž o extraligu  4. místo)
    Bláha, Gába, Kůdela, Pechek – Chmelíř, Punčochář, Vráblík, Mucha, D. Růžička, Žovinec, Kříž, Suchánek, Semrád, Škopek, Bohunický, Parýzek, Kachyňa – Straka, Nouza, Heřman, Pajič, Rob, Kuchejda, Švihálek, Boháč, Prokeš, Vaniš, Marek, Švec, Přibyl, Bárta, Trummer, Pašek, Doktor.
    Aktuality

    Odchovanci do přípravy

    Na zkoušku se do přípravy Motoru vrací dva odchovanci Radek Prokeš a Miloslav Jáchym. Oba v uplynulé sezoně působili v týmech WSM ligy - Benátkách, resp. Frýdku-Místku.

    12.5.2017

    Legenda pomáhá 2. kolo

    Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

    18.4.2017

    Patera a Kondelík v U18

    Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

    10.4.2017
    Archiv aktualit