PARTNEŘI WEBU
 • Rezervace vstupenek: Přihlášení

  Jste tu poprvé?
  Nová registrace zde
  » Pokud se chcete registrovat pouze kvůli jednorázovému nákupu, zkontrolujte si nejdříve jako anonymní uživatel, zda není vyprodáno a zda jsou požadované vstupenky k dispozici.
  Přihlášení do systému

  Váš email z registrace
  Vaše heslo
    (zapomenuté přihlašovací údaje)
  Vstoupit jako anonymní uživatel pro prohlédnutí sektorů

  Důležité informace k použití rezervačního systému

  Pokud chcete rezervační systém v sezóně 2016/17 využívat, je třeba si ho aktivovat, stejně jako tomu bylo v minulých letech.

  Pro Vaše pohodlí je k dispozici několik platebních metod. Cena jednorázové aktivace rezervačního systému na celou sezónu činí 30 Kč. Více zjistíte po přihlášení do vašeho existujícího účtu nebo po založení nového.

  ČKD - Často kladené dotazy

  Než nám napíšete, podívejte se, zda vám nepomůže váš problém vyřešit tento seznam odpovědí. Mějte prosím na paměti, že rezervační systém je funkční a pokud se uživateli platba nepodaří, jde velmi pravděpodobně o chybu uživatele, nikoliv systému.

  Způsob platby

  Mohu zaplatit v hotovosti na klubu?
  Nikoliv, je třeba využít jednu z nabízených platebních metod (viz "Podmínky zakoupení vstupenek na hcmotor.cz", bod 1)

  Je možné zaplatit rezervaci vstupenek klasicky převodem z účtu?
  Nikoliv, je třeba využít jednu z nabízených platebních metod (viz "Podmínky zakoupení vstupenek na hcmotor.cz", bod 1)

  Je možné zaplatit objednávku přímo na pobočce banky?
  Nikoliv, je třeba využít jednu z nabízených platebních metod (viz "Podmínky zakoupení vstupenek na hcmotor.cz", bod 1)

  Musím zaplatit hned po rezervaci?
  Nemusíte, systém si vaši rezervaci pamatuje, stačí ji zaplatit přes platební bránu do 23:59 den před utkáním, případně (hlavně v play-off) dříve, pokud je tak uvedeno v rezervačním systému či aktuálním článku.

  Problémy s platbou

  Nejde mi zaplatit kartou. Co mám dělat?
  Zeptejte se ve vaší bance, zda máte povolené platby přes internet a jaký na ně máte nastaven limit.

  Moje karta vzadu nemá trojčíslí. Mohu ji použít?
  Bohužel, karta bez CVC kódu, který bývá obvykle umístěn u podpisového proužku (např. starší typy karty Maestro), není k platbě internetu použitelná. Obraťte se v tom případě na vaši banku.

  Chtěl bych uhradit své rezervované vstupenky on-line platbou, ale nevím číslo účtu, var.symbol atp.
  Vše se dozvíte v platební bráně po kliknutí na tlačítko "OBJEDNAT A ZAPLATIT"

  Po zaplacení registrace přes SMS se mi nedaří přihlásit. Jak dlouho trvá než se registrace vyřídí a já si budu moci zakoupit lístky.
  Pokud zadáte správně kód, je váš účet aktivován okamžitě automaticky. Pokud jste si jisti, že jste udělali vše správně, pak se nám ozvěte. V opačném případě prosím proveďte transakci znovu.

  Dnes jsem si aktivoval možnost zaplatit za vstupenky na hokej platební kartou. Bylo mě sděleno, že do 15 minut mám službu aktivní. Transakci jsem provedl ale platba se neuskutečnila.
  Pokud je transakce úspěšná, je rezervace vstupenek provedena obvykle okamžitě, protože jde o online platby. Pokud jste si jisti, že vám byly peníze strženy, pak se nám ozvěte. V opačném případě prosím proveďte transakci znovu.

  Karta je funkční, mám dostatečný zůstatek, nepřekročil jsem limit pro platby, ale stejně mi nejde zaplatit.
  Problémy s funkčností platební brány mohou nastat, pokud se v prohlížeči vracíte ZPĚT (v tom případě zkuste celý proces znova) nebo pokud máte velmi starý prohlížeč (nainstalujte si aktuální verzi).

  Karta je funkční, vše dělám správně, ale stejně mi nejde zaplatit.
  Zkuste jinou platební kartu nebo kontaktujte správce platební brány (s číslem objednávky, které je variabilním symbolem platby) na podpora@gopay.cz.

  Vstupenky

  Mohu si vstupenky vyzvednout dříve, případně můžete mi je zaslat poštou?
  Nikoliv, vstupenky poštou nelze zaslat. O tom, kdy a kde je možné vstupenky vyzvednout, se píše v rezervačním sysytému a také v potvrzovacím emailu, případně aktuálním článku na hcmotor.cz.

  Chci si koupit víc, než pět lístků. Jak to mám udělat?
  Limit na uživatele je 5 lístků na zápas. Cokoliv nad tento limit musí objednat jiný uživatel.

  Chtěl jsem si rezervovat vstupenky na dnešní zápas, ale nebylo to v nabídce. Jsou tedy ještě volné lístky nebo v den zápasu není možné objednat lístky online?
  V den utkání je možné vstupenky zakoupit pouze na pokladnách Budvar Arény od 13:00 hod. Tato informace nemusí platit při play-off.


  Podmínky zakoupení vstupenek na hcmotor.cz

  1. Každý, kdo chce zakoupit vstupenky, musí být zaregistrován (bez registrace není objednání možné). Registraci zájemce provede na hcmotor.cz, kde vyplní požadované údaje a následně uhradí jednorázový registrační poplatek ve výši 30 Kč. Registrace v systému je omezená na probíhající sezonu, poplatek za registraci je nevratný. Platbu lze provést následujícími způsoby:

  • přímým zaslání SMS zprávy dle pokynů uvedených v registraci,
  • prostřednictvím platebních metod systému GoPay:
   • Platební karta (debetní či kreditní)
   • Online platba z některých bank (jejich aktuální přehled naleznete v platební bráně)
   • GoPay peněženka

  2. Každý uživatel může na utkání provést jen jednu objednávku a v ní může zakoupit maximálně 5 vstupenek .

  3. Pouhá rezervace vstupenek není možná. Vstupenky musí uživatel zaplatit přímo přes rezervační systém. Bez předchozího zaplacení vstupenek do stanoveného termínu není možné vstupenky odebrat.

  4. Můžete si na jedno utkání vybrat vstupenky v libovolné kombinaci, bude-li dodržen limit pěti vstupenek na utkání. Vybírat je možné jen z volných sedaček (ty, které nejsou volné, mohou být prodány na permanentky, zakoupeny jiným zájemcem, či blokovány klubem).

  5. Vstupenky v základní části je možné obvykle zakoupit na nejbližší tři domácí utkání. Pro ostatní soutěžní utkání (play-off, play-out, baaráž) bývá obvykle jiný systém prodeje.

  6. Zaplacenou objednávku již není možné stornovat, uhrazená částka za vstupenky je nevratná.

  7. Vstupenky je možné, pokud není v rezervačním systému či aktuálním článku uvedeno jinak, zakoupit do 24:00 před dnem příslušného utkání. Ovšem POZOR, některé banky nemusí provádět online platbu během víkendu. Jistotou je tak platba kartou.

  8. Klub si vyhrazuje právo stáhnout jednotlivá místa, sektory či utkání z nabídky nebo změnit uzávěrku rezervací či plateb.

  9. Vstupenky na své jméno a na svůj unikátní objednávkový kód si uživatel vyzvedne vždy v den utkání od 15:00, není-li u zápasu v rezervačním systému či v aktuálním článku na webu uvedeno jinak. Vstupenky je možné odebrat maximálně hodinu po zahájení utkání. Poté budou zbylé lístky skartovány.

  10. Informace o výdeji vstupenek (kdy a kde) bude oznámena zákazníkovi na webu i emailem po zaplacení vstupenek.

  Pozor: Nepoužívejte v rezervačním systému ani platební bráně tlačítko prohlížeče ZPĚT, operace by nemusely proběhnout korektně.