PARTNEŘI WEBU
 • Diskusní fórum


  Vložení příspěvku do fóra
  Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
   

   pamatovat   

  prosím nevyplňovat

  Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
  Další diskuse: 
   
  GaisGais | Age of Forest =M= till I die
  Reagovat
  29.9.2016, 10:14
   
  Rozhodně jsem pro to, aby měl Stavjaňa čas na prozření, jak je wsm těžká soutěž a koho má vůbec v týmu. Vím, někdo tu mluví o obraně, ale když se podíváme na kanadské bodování celé ligy, tak nám to něco napoví o tom, že i ve složení útoků pan Stavjaňa tápe jak slepej ve smrkovým lese. Jen pro zajímavost (umístění v kan.bodování soutěže):
  15. Rob
  29. Suchánek (bek)
  42. Chovan
  56. Čermák
  63. Květoň
  86. Pavlin (bek)
  87. Škoda (centr 4.lajny)
  89. Babka
  119. Pajič

  Ano, v první stovce kanadského bodování máme 6 útočníků a nezlobte se na mě nikdo, to je naprostá katastrofa a jakejkoliv matematik, kterej hokej v životě neviděl, vám s klidným svědomím řekne, že kdyby v testu autoškoly zakřížkoval všechny odpovědi jen za A), že by měl větší úspěšnost než Stavjaňa se zařazením hráče do toho správného útoku.
   
   
  quakquak | =M= FANATIC
  Reagovat
  29.9.2016, 09:36
   
  A co když je to jinak? Teď jen spekuluji, ale co si pamatuju, tak při podepsání nové smlouvy tam byla nějaká dohoda. Jste si jisti, že došlo k jejímu naplnění? Chodí se někdo podívat na tréninky a ví, jak tam bruslí a pracuje?

  Souhlasím s tím, že je luxus mít takového hráče na tribuně, ale myslíte, že tohle trenéři neví? Pokud Pepa o místo v sestavě na tréninku bojuje, pokud je jeho váha odpovídající požadavkům, tak jsem si jist, že šanci dostane, osobně si myslím, že i v té předloni lize dominující lajně. Ale co když tomu tak není? Má tu šanci dostat i tak? Protože Straka? A ještě jedna věc. Ano, ta řada byla neskutečně produktivní, ale taky opravdu hodně gólů inkasovali. To, že to trenéři zkusili rozhodit chápu.

  Byl jsem skeptický, když Josef přicházel, ale překvapil mě a získal si mě svou hrou. Je to neuvěřitelně šikovný a chytrý hráč, ale musí být v kondici. Jeho problémem je, že mu chutná, s těmi kily bojuje dlouhodobě. Jak na tom je s váhou a kondicí teď, nevím, opravdu je spekuluju. Co s jeho mentalitou udělá pobyt na tribuně taky nevím. Ale Stavjaňa je chytrej a přemýšlivej trenér, věřím, že si i tohle uvědomuje. Třeba sází na to, že z Pepy dokáže dostat více, než předváděl loni. Jsem založením optimista, tak se těším, že až tu šanci doma dostane (a ona přijde, jsem si tím téměř jist), uvidíme Straku v plné parádě. Nepřál bych ani jemu, ani nám, aby to skončilo jako v Chomutově.
   
   
  FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
  Reagovat
  29.9.2016, 08:24
   
  Výměna trénera = blbost? No, možnost to samozřejmě je.
  Nebuduje žádný tým, dostal ho, navíc posílený, s jasným zadáním - vylepšit jeho projev a posunout do baráže s ambicí postupu.
  Reálné? Možná, když ostatní soupeři budou slabší. Na víc, viděno reálným pohledem, nebylo ani v létě a místní optimismus bylo ryzí fandovství.
  Zatím teda nic moc, určitě víc toho nic.
  Za mně ještě neodvolávat. Možná se trénuje jinak a je třeba víc času, možná ..
  Straka? Neměl se podepisovat, ale když už se tak stalo a Stavjaňa o tom vědět musel, tak ho měl nechat 10× hrát, hrát v jeho lajně a hrát jeho stylem. A pak by ho mohl odstavit možná už se souhlasem místních znalců. Tohle udělal stupidně a prošlo by mu to pouze s 24-mi body a ty nebude mít dřív, než 8.10. ....
  Mucha, Zíb, Kuchejda, Straka na tribuně? Kdo je teda zodpovědný za stavbu kádru? Tito hráči mají buď hrát a táhnout tým, nebo tady vůbec nebýt. I tito hráči měli mít možnost svou (ne)schopnost hrát na požadované úrovni ukázat. Tohle je takový tápání, který může celou sezonu zazdít, už zase....
  Nicméně, chraň nás hokejový pánbu před nějakým (nevím teda jak by k tomu mohlo dojít) postupem. Sehnat navíc třetinu peněz by snad možný bylo, ale nejméně 15 extraligy schopných hráčů, to je unreal.
   
   
  SpeederSpeeder | České Budějovice
  Reagovat
  29.9.2016, 08:19
   
  Reakce na Kellewan: 2 Quak: O odvolání trenéra tu nikdo ...
  13.útočník neni, ale nemůžeš ho dát do 4. místo Škody. Momentálně bych ho viděl leda místo Pajiče a trenér má holt jinej názor. Nouza a Čajda by se měli chytit i bez něj. Nějak hráli před Strakou, nějak musí i po něm. Možná by jim vyhovoval Kondor. Ale ten by nejspíš vyhovoval všem pracovitým střelcům.
   
   
   
  2 Quak: O odvolání trenéra tu nikdo nevolá, spíš naopak. :-)

  Jinak s tím Pepou už jsem to taky říkal, že se mi nezdá, že by byl až 13. útočník. A ono to je taky o ice timu. Když hraje jednou za tři zápasy, asi těžko stihne něco ukázat. V prvním mači dal dva góly a od tý doby moc prostoru nedostal. Je to trochu zvláštní. Vím, že už toho moc nenabruslil loni, ale pořád dělal body, uměl to Nouzíkovi dát na zlatým podnose a uměl zachovat klid v situacích, kdy ostatní blázní. A tyhle výhody my zatím necháváme na tribuně. Nedávno jsme se bavili s kámošem o Tonovi. Ten taky poslední dva roky jenom postával u modrý a čekal na příležitost. Ale prostě ty góly stejně dával. O ELH se nemá cenu bavit, ale na tuhle soutěž je prostě Pepa nadstandartní a rozdílovej hráč to můžeme mít dvě lajny kluků, co na tréninku bojujou a makaj a jsou příkladem, ale někdo musí dát ty fíky Smajlík
   
   
   
  Za této situace měnit trenéra by byla blbost, určitě je více pozitiv než negativ. Ale asi by stálo za to , zkusit oprášit naší nejlepší lajnu z minulých let, dát jim nějaký čas a ukázalo by se, zda to má smysl. Takhle Pepa nehraje ( asi by bylo dobré napsat proč, určitě není náš nejhorší útočník, zabránilo by se spekulacím ) , Nouza s Heřmanem jsou poloviční. Někdy to vypadá až tak , že je strach je dát spolu, aby snad neukázali , že bylo chybou je roztrhnout. Věřím , že jejich čas přijde. Jestli nám něco chybí, tak jsou to góly této lajny.
   
   
  Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
  Reagovat
  29.9.2016, 06:48
   
  Reakce na tuppu: Blbý je, že pokud by tahle tahle bídná ...
  k tem oslabenim - ono nas podle me srazi hlavne to, ze ta oslabeni jsou casto za sebou, takze na tym jde unava a kdyz hrajeme tri dvouminutovy oslabeni za 10 minut, tak to tam proste z jednoho oslabeni padnout musi.

  Mozna je to jen dojem, statistiku v ruce nemam, ale prijde mi, ze jsme celkove vylucovany daleko vic, nez loni a predevsim - casto za fauly v utocne tretine, coz jsou samozrejme zbytecnosti. Tak snad se to zlepsi.

  Chce to proste jeden ubojovanej zapas blbec, kdy se nebude nic darit a presto se vyvalci 3 body. To by mohlo tym nakopnout. Otazka je, jestli a kdy, takovej zapas prijde.
   
   
   
  Já tedy nevím, ale co jsem letos viděl hrát lajnu Straka, Nouza, Heřman v přípravě a v prvním zápase doma s Mostem, byl jsem překvapen, jak "neviditelná" tahle grupa byla. Mám dojem, že jsem sem i tehdy psal, že zatím je to naše nejslabší řada.

  Trenéra odvolávat je nesmysl. Nám se venku nedaří prakticky dvě sezóny a kus. Očividně to v trenérech nebude. Tudíž máme problém dlouhodobého charakteru. Trenér pracuje s minimálními změnami prakticky se stejným týmem, který loni z poloviny zápasů venku neuhrál ani bod. Tady je nutná dlouhodobá práce. Nikoli nějaké trenérské šup sem, šup tam. To by vedlo k tomu, že se hráči dostanou do háje, jelikož jejich selhání odnese při nejhorším trenér a oni pojedou z vesela dále močálem černým kolem bílých skal.
   
   
  HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
  Reagovat
  29.9.2016, 01:23
   
  Reakce na Drew: Odvolání trenéra určitě ne, k tomu už js...
  Souhlas. Pokud už trenér točí sestavou, mohl by se "dotočit" i k lajně Straka, Nouza, Heřman. Začíná to na mně působit tak, že se zuby nehty brání tohle spojení obnovit. Lajna, co nadělala bodů jak hnoje a nedostane ani třetinu šanci? To mi přijde divný. Třeba by to pomohlo Nouzičovi. Dneska tam zas pálil jak o život a spadnout mu to tam nechce. Jeho góly nám hrozně chybí.

  Měli jsme v zápasech pasáže, kdy ta hra vypadala hodně dobře. Na Slávii, v Kadani, s Frýdkem, Přerovem a koneckonců i dneska. A pokaždý v trochu jiný sestavě. Z toho bych soudil, že rotace hráčů na výkon celku zásadní vliv nemá. Pokud dokážem hrát dobrej hokej v různých složeních, je to imho plus. Budou připravený různý varianty, který je možný v případě potřeby využít.
   
   
  DrewDrew | Český Krumlov/Motor
  Reagovat
  28.9.2016, 23:59
   
  Reakce na quak: Ok, co tedy navrhujete? Odvolání trenéra...
  Odvolání trenéra určitě ne, k tomu už jsem se tu vyjadřoval, to nemám moc v lásce, už bych to takhle nechal. Tyhle spekulace možná reálný základ nemají, ale v něčem to být musí. Ono se to v těch domácích zápasech projevuje. S Přerovem jsme hráli jednu třetinu a vyhráli jen díky Ondrovi. Z toho, co jsem zatím viděl, mi nevychází ta možnost, že je jen otázka času, kdy začneme vyhrávat i venku. Spíš se mi zdá, že je otázka času, kdy začneme prohrávat i doma. Já tam prostě žádný progres nevidím. Dokola stejné chyby. Točení sestavou nezabírá. Co zkusit dát znovu dohromady trio Nouza - Straka - Heřman? Co by se tím zkazilo? Dokážou spolu hrát už snad poslepu, tu možnost bych jim dal, protože to ostatní zatím nefunguje.

  VojtaS: Já tedy doufám, že to takhle s Pepou neskončí. Pořád má týmu co dát. Jeho klid v koncovce potřebujeme. Moc se mu zatím nedařilo, to je pravda, ale komu až na světlé výjimky ano? V posledních zápasech sedí na tribuně a Nouza se hledá. Já je pořád vidím spolu 2x silnější než každej sólo.
   
   
  VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
  Reagovat
  28.9.2016, 23:45
   
  Reakce na Drew: Pokud si Straka nesedl se Stavjaňou, můž...
  S Pepovou mentalitou, kterou predvedl treba v prvnich dvou zapasech (jako jeden z mala se snazil opravdu neco udelat, jak tady nekteri uvadeli a byl pomalu nepricetny z toho, ze se prohrava) a jeho vudci osobnosti mu davam jeste tak pet kol na tribune a jde na Kladno. Jinak co jsem dnes videl nazivo, se naprosto shoduje s tim, jak to popsal Hukoth. Jedna drobnost jako bonus: Kantor si po skonceni zapasu neodpustil drobnou provokaci smerem ke kotli Motoru, asi cekal, ze ho budeme vyvolavat.
   
   
  quakquak | =M= FANATIC
  Reagovat
  28.9.2016, 23:34
   
  Ok, co tedy navrhujete? Odvolání trenéra? Sestavu určovat hlasováním fanoušků? Smajlík

  Chápu vysoké nároky a netrpělivost některých fanoušků, ale nemyslím, že je čas na jiné řešení, než trénink. To nejhorší, co by nás teď mohlo potkat, je panika. Já trenérům věřím, věřím týmu, který sestavili, věřím jejich úsudku při stanovování sestavy. A věřím, že tu kletbu venkovních utkání brzy zlomíme.

  Spekulace o tom, jak a co v týmu neklapne, pramení z frustrace z venkovních porážek, ale imho nemají reálný základ. Pokud by to tak bylo, projevovalo by se to i doma, nejen venku. Pokud je někdo snad nespokojen, že nehraje, ať maká v tréninku a o to místo bojuje. Ale nemyslím, že tohle je aktuální problém, který bychom měli řešit. Já zatím pesimismu nepodlehnu.
   
   
   
  Reakce na Drew: Pokud si Straka nesedl se Stavjaňou, můž...
  To snad ani radši ne. Smajlík Nic tak budu doufat zase v sobotě. Uvidíme snad se naladíme na ten dvojzápas Kladno Slávka dobře. Tam bych nerad kdybychom rozdávali body, a tím by mi pánové zavřeli pusu Smajlík
   
   
  DrewDrew | Český Krumlov/Motor
  Reagovat
  28.9.2016, 23:00
   
  Reakce na Kellewan: To mě napadlo, že někdo se pod ním a...
  Pokud si Straka nesedl se Stavjaňou, může to mít dopad na celý tým. I to je jedna z možností.
   
   
   
  Reakce na filip29: To jsme na tom stejně. Odvolání trené...
  Já si právě taky myslím, že jeho kvality se ukážou v době play off. Že je to vítěznej typ. Ale nemůže to trvat moc dlouho. A když říkal, že ho nezajímá jak hra vypadá ale je důležitý úspěch, tak doufám že se to začne konečně naplňovat. Zatím hra nic moc a výsledky taky nic. :-)
   
   
  filip29filip29 | České Budějovice
  Reagovat
  28.9.2016, 22:18
   
  Reakce na Kellewan: To mě napadlo, že někdo se pod ním a...
  To jsme na tom stejně. Odvolání trenéra je z mého pohledu to nejhorší, co může v jakémkoliv týmu nastat. Ale když se nedaří, bývá to nejlevnější řešení - celý tým se vyměnit nedá. Tak jak se mi loni příliš nezdálo odvolání Rosola (tedy spíše načasování jeho odvolání), tak letos k tomu doufám nedojde vůbec. Sice jsem při hledání nového trenéra byl jednoznačně pro Tlačila, ale Tonda je dle mého ideální trenér na maximalizování cílů týmu. No, pokud je příliš náročný, nemusí to někomu vonět. Snad je to ale jen má blbá domněnka!!!
   
   
   
  myslel jsem číslo 78 a ne 7 i když je to podobný :D:D
   
   
   
  Reakce na filip29: I my věční optimisté už jsme z toho n...
  To mě napadlo, že někdo se pod ním asi necítí moc dobře. (třeba 7 Smajlík Ale hrozně by mě mrzelo, kdyby to odnesl zrovna on. Vzhledem k tomu, že problémy se opakují z loňska, tak v trenérovi by to být nemělo Smajlík A hlavně se mi hrozně příčí, když by hráči měli odpálit kouče, to je šílený. (i když je to běžný)
   
   
  HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
  Reagovat
  28.9.2016, 21:57
   
  Ona to nebyla jen nepřesná koncovka. My jsme si z toho tlaku nedokázali vytvořit moc jasných šancí. Bylo tam hodně nezvládnutých finálních přihrávek, přečíslení 2/1 nebo i 3/1, ve kterých jsme si nebyli schopní přihrát do dobrý pozice.

  Nasazení, bruslení, napadání, to bylo od druhý třetiny příkladný. Ale hokejově to moc neklapalo, spoustu situací šlo řešit líp. Taková lehká křeč z nepříznivýho stavu.
   
   
   
  Tipoval bych, že to trenérem nebude ....
   
   
  Zobrazit od data:
  Počet příspěvků na stránku:

  Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

  Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

   
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
   Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
   
   
  nábytek
  | posilovací stroje
  | matrace
  | velkoobchod nábytku
  | matrace
  | umělý kámen