PARTNEŘI WEBU
 • Diskusní fórum


  Vložení příspěvku do fóra
  Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
   

   pamatovat   

  prosím nevyplňovat

  Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
  Další diskuse: 
   
  TedyTedy | ČB
  Reagovat
  23.7.2016, 21:27
   
  Reakce na orim16: Prosim vas, vie mi niekto povedat o ko...
  Zajtra juniorka netrenuje.
   
   
   
  I prezto, ze jsem vyhradni internetovy divak jsem zasadne pro zpoplatneni. Rad bych ale, aby se to odrazilo v kvalite prenosu. Osobne bych i uvital komentar, pro nas prezpolni je tezsi sbirat informace ze zakulisi a nekdo informovanej s talentem by se mi tam libil. Co se ceny tyce, tak od boku 30 Kc za jeden zapas a treba 600 Kc za cely rok.
   
   
   
  Prosim vas, vie mi niekto povedat o kolkej zajtra trenuje juniorka. Dakujem
   
   
   
  Reakce na quak: Osobně bych se zpoplatněním přenosů nemě...
  Smajlík Přemýšlel jsem, jak odpovědět, ale zde bylo řečeno vše (myslím ten konec)...
   
   
  BudweissBudweiss | České Budějovice
  Reagovat
  23.7.2016, 09:21
   
  Reakce na VojtaS.: No já nevím, jestli je o čem se hádat...
  100x ne. To ti to dřív zrezne. Osobně s tím sice nemám zkušenosti, ale slyšel jsem, že je to tak na 3 až 4 použití, pak to jde do kopru.
   
   
   
  Ice cream: Nevim no...to, že do toho žádnej jouda nepindá spíš oceňuju (skutečně mě nezajímají nějaký frky a postřehy z toho, co sám zrovna vidim) a když jsem si platil přenosy z AHL, byl to právě výstup z kostky včetně reklam. Popravdě mi to nevadilo a ani jsem nad tím nepřemýšlel jako nad něčím, co by sledování narušovalo. Zápas jsem viděl.
  Pokud má klub vyrábět přenos vyloženě pro livestream, rozhodně bych nepočítal se symbolickou cenou. Je třeba to nastavit jak na straně nákladů, kvality přenosu tak požadovaný ceny rozumně.

  Je otázka, jak to lidi přijmou, protože v hlavách je, že taková služba je obvykle zdarma(byť ve světě rozhodně ne). Obecně ale nevidím důvod, proč by klub měl zpřístupnit své zápasy na místě za cenu vstupenky a ostatní nechat dívat zdarma. Připadá mi to zvláštní a asi i hloupý. Samozřejmě, cena přenosu by měla být nižší. Za tu cenu vstupenky klub prodává celej ten produkt..včetně doprovodnýho programu, soutěží, moderace atd...a sledovat zápas na místě je trochu jiná úroveň zážitku. Polovina nejlevnější vstupenky mi připadá jako fair cena bez ohledu na to, jestli se kvalita přenosu zvýší.
   
   
  quakquak | =M= FANATIC
  Reagovat
  23.7.2016, 08:33
   
  Osobně bych se zpoplatněním přenosů neměl žádný problém. Ať se to někomu líbí či ne, trend jde tímto směrem. Platím si již několik sezón NHL game center a tak jsem zvyklý, že kvalitní obsah není zadarmo. Komunismus se tu pánbůh zaplať vybudovat nepodařilo a mediální obsah je pro mne služba jako každá jiná. Uvítal bych ale možnost si zakoupit sledování i jednotlivých utkání. Jednak kvůli fanouškům Motoru, kteří třeba většinou chodí na hokej, ale na některá utkání nemohou, ale také kvůli fanouškům hostů. Pokud bude cena stanovena citlivě, věřím, že se zájemců najde dost. Pokud by si někdo koupil celoroční přístup, měl by dostat slevu.

  A abych tě Vojto nezklamal - argument, že když to zpoplatníme my, tak stejně učiní i ostatní, mi přijde úsměvný. To, že některý baby chtějí za sex prachy neznamená, že ti jiný nedají zadarmo. Smajlík
   
   
   
  Reakce na MARSCH: Já si naopak myslím, že zpoplatnění př...
  V případě, že by to stálo jako půlka vstupenky, tak by taky bylo záhodno, aby ten stream byl dělán jako koncový produkt určený primárně k live sledování utkání a tedy měl nějakou úroveň a nejlépe i kloudné ozvučení a komentář (komentář viz Přerov) a ne jako odpadní produkt při sběru záběrů na kostku.
   
   
   
  Já si naopak myslím, že zpoplatnění přenosu je super krok a mám z něj vyloženě radost. Nevidím jedinej důvod, proč by měly být zápasy zdarma a navíc klubu zaplatim za možnost sledovat zápas vyloženě rád. Dokonce bych snad nechal při platbě horní hranici definovanou uživatelem bez limitu. Věřim, že řada lidí nechá ráda pár korun nad a ty by právě mohly jít třeba i mládeži.
  Umím si představit cenu kolem poloviny nejlevnější vstupenky, ale čekám cenu bezbolestnější.
  Klíčová u takový služby je jednoduchost taková, aby se člověk dostal k zápasu maximálně ve třech krocích. Log-in - platba - koukám na match. Pak samozřejmě naprostá spolehlivost. A technicky vyřešit, aby přes jeden účet nebyl připojenej do systému v době zápasu celej Přerov.

  A třeba by GoPay sídlící v ČB oželeli za reklamu ve prospěch klubu nějakou kačku (což ale nepředpokládám vzhledem k tomu, že režijní poplatek v rezervačním systému je 30 korun a právě ten nejspíš má pokrýt náklady na provoz platební brány).

  Zpoplatnění přenosů jinde se neobávám. Náklady na realizaci takovýho systému a poptávka po přenosech jinde jsou postaveny tak, že do toho jednoduše nikdo nepujde. A v Jihlavě jsou přenosy v produkci fanoušků.
   
   
  had007had007 | ≡ M ≡ V ČB by chtěl žít každý...
  Reagovat
  23.7.2016, 07:27
   
  No, pamatuji si, že když se tu před časem volalo po přenosech ze zápasu, téměř nikdo neměl problém s tím že by to stálo nějakou korunu. Hlavně ať to je. . .
   
   
   
  Reakce na VojtaS.: Téma: Online přenosy z domácích utkán...
  Jsem v podobné situaci , jen to nemám tak daleko. I když jezdím jen na pár zápasů , tak si kupuji permici, přivítal bych , kdyby to bylo pro její držitele zadarmo. Pro ostatní by mělo jít jen o symbolický poplatek , který by šel na mládež.
   
   
  VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
  Reagovat
  23.7.2016, 01:17
   
  Téma: Online přenosy z domácích utkání

  Konečně něco, co nám dává možnost vrátit se k hokeji. Samozřejmě je mi jasné, že valné většině čtenářů/přispěvatelů tohoto fóra je to u ******, ale jsme tady i tací, kteří se nedostaneme na domácí zápasy téměř vůbec a na venkovní velmi zřídka. Ačkoli chápu, že pro klub se zdáme být z jeho pohledu ekonomicky bezvýznamní, pravda je taková (aspoň v mém případě), že se snažíme svůj díl vstupného proinvestovat ve fanshopu.

  Ne že bych měl nějaký zásadní problém zaplatit klubu místo propagace, kterou vidí i jiní, přenosy, které uvidím jen já (protože v mém okolí o ně nikdo nemá zájem kromě mých dětí, jež zatím nejsou ekonomicky aktivní), ale mám strach z efektu, který to může způsobit. Nikdo jiný ve WSM lize momentálně zpoplatněné přenosy nemá (pokud to někdo plánuje stejně jako Motor, nechytejte mě prosím za slovo). Pokud je zpoplatní Motor, co lze očekávat od ostatních? Udělají to samé. Pokud je zpoplatní Motor paušálem za sezónu (což tak nějak očekávám), ostatní udělají to samé. Výsledek? Nikdo nebude žádné přenosy sledovat.

  Tak prosím, teď do mě. Fandím LG, že budou první (doufám, že mě nezklamete). Smajlík Smajlík Smajlík
   
   
  VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
  Reagovat
  23.7.2016, 01:00
   
  Reakce na dronte: No a? 5 litrů je deset piv, 329:10=32,...
  No já nevím, jestli je o čem se hádat, ani se vůbec hádat nechci. Tu oponenturu jsem spíš nepochopil. Ani nemám problém s tím, kolik ten soudek stojí, spíš mě zaráží, že je někdo ochoten si ho koupit. Smajlík Ale jako jo, když je někdo z Budějic a dojede si ho pak nechat stokrát načepovat do pivovarské prodejny, tak to dává celkem i smysl (záleží na spotřebě - mě by nebavilo jezdit jednou za dva dny do pivovarské prodejny, zvlášť když to mám nějakých 345 km; slyšel jsem ale, že soudek po pár naplněních rezne - jde z mého pohledu spíš o marketingovou blbost).
   
   
  drontedronte | Chomutov
  Reagovat
  22.7.2016, 21:43
   
  Reakce na kafka: 5 litrů je 10 piv, ne? ;)...
  No a? 5 litrů je deset piv, 329:10=32,90 Kč. Co Vojtas napsal špatně? Tak po čase se podívám na motorácké fórum a hned se hádám. Zastal jsem se ale domácího, i když proti kafkovi vlastně skoro nic nemám.
   
   
  mmufik2mmufik2 | České Budějovice
  Reagovat
  22.7.2016, 19:55
   
  Já kupuju lahváče čerstvě stáčenýho ležáka za cca 28 a jak šmakuje Smajlík
   
   
  kartáčekkartáček | České Budějovice
  Reagovat
  22.7.2016, 16:51
   
  Reakce na VojtaS.: No je. A 329 děleno 10 je 32,90, ne? ...
  Platíš obal. Ale když ho vypiješ, tak si ho můžeš v Budvar prodejně nechat znovu naplnit a vyjde Tě pivo o dost méně. Nevím ale jak jsou ceny teď. Každopádně lahváč v akci za 12 je nejlevnější Smajlík
   
   
   
  Tohle téma mne baví, značka Budvar je u mne na úrovni Motoru. Pravda, na hokej chodím asi od 10 let a 12 BB v Juvelu za tehdy neskutečně drahých 5,20 kčs jsem si oblíbil o dost později.
   
   
  VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
  Reagovat
  22.7.2016, 16:26
   
  Reakce na kafka: 5 litrů je 10 piv, ne? ;)...
  No je. A 329 děleno 10 je 32,90, ne? Vím, že tyto soudky existují, ale teprve dnes jsem byl konfrontován s cenou. Málem jsem teda spadnul ze židle. Smajlík
   
   
  RedaktorRedaktor | České Budějovice
  Reagovat
  22.7.2016, 15:48
   
  Reakce na ČB_Hrošík: Prodat je samozřejmě blbost. Jina...
  Když jsme byli na prohlídce Budvaru, tak jsme Samcovi (mluvčí) říkali tyhle slevy, kde je všude mají a on říkal, že to nechce vůbec slyšet :-D Takže to pěkně kupujte za plnou cenu Smajlík Já jdu dneska zakroužit na Juvel, takže taky podpořím Smajlík
   
   
  kafkakafka | pilshovado
  Reagovat
  22.7.2016, 15:45
   
  Reakce na VojtaS.: Ten soudek stojí normálně 329,- korun...
  5 litrů je 10 piv, ne? Smajlík
   
   
  Zobrazit od data:
  Počet příspěvků na stránku:

  Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

  Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

   
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
   Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
   
   
  nábytek
  | posilovací stroje
  | matrace
  | velkoobchod nábytku
  | matrace
  | umělý kámen