PARTNEŘI WEBU
 • Diskusní fórum


  Vložení příspěvku do fóra
  Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
   

   pamatovat   

  prosím nevyplňovat

  Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
  Další diskuse: 
   
   
  Proto je taky s tebou u některých nespokojenost - jako profesionál bys pro tyhle věci měl mít cit, ještě si dokonce za očividně špatnou práci opovážíš brát peníze Smajlík .
  Každej rozumnej člověk musí vědět, že ne všechno se může říci (ať už ze smluvních nebo taktických důvodů), něco se nemůže zase říci úplně tak jak to je (pak je na vybranou zda říct aspoň něco nebo nic). Ale ať pak vybereš jednu nebo druhou variantu, stejně nevyhovíš všem.
  Je to jako v každý firmě. Už vidím, jak všichni remcalové tady, kdyby měli svojí firmu nebo klub by všechno říkali tak jak je.
  Nemyslím si, že by info z klubu nějak výrazně přesahovaly nějakou mez únosnosti.
  A příklad, kdy se přesně neřeklo vše tak jak to je - třeba Stračena - což je dobře, hodně toho tady udělal, tak proč psát na stránky klubu a do novin (aby hnidopiši měly všechny informace správně), co vše bylo špatně, že seděl na tribuně, a pak se radši rozhodl odejít.
  Prostě - Když chceš psa být, hůl si vždycky najdeš.
   
   
   
  Reakce na Ivánek48: Tyhle galeje znám, v létě se mi jich...
  Ty chceš, aby zpráva vyšla později, 1000 jiných pak zase nadává, když se čeká až na definitivní podpis, že to klub zatajuje, když to dávno všichni vědí... Konec angažmá je pro jednoho přestup, pro jiného prostě konec angažmá, ukončení smlouvy, na který může navázat prakticky jakákoli forma změny. Zavděčit se všem, to opravdu nejde... A ostatně, někdy je zveřejnění dohody dokonce nemožné, jindy značně netaktické s ohledem k jiným týmům či závazkům. Ale vždy se snažíme o maximální otevřenost a soudný člověk si toho myslím všimne.

  Ale jestli mám být pro notorické kverulanty hromosvodem jejich zášti, tak klidně, od toho tu taky (mimojiné) jsem Smajlík
   
   
  FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
  Reagovat
  26.10.2016, 12:28
   
  ...."Pan Rob se zatím spíš rozkoukává, nás hlavně trénuje pan Kupka. Ale až se do trénování dostane pořádně, bude hodně dobrý kouč" ....
  No, čím míň se do toho Kupčísovi budou srát tzv. ikony, tím to bude lepší, jen na to přijít a klidně si pak můžou slíznout smetanu v novinách ....
   
   
  Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
  Reagovat
  26.10.2016, 11:55
   
  Reakce na Prst: Což Tour de France, to nic není oproti t...
  Tyhle galeje znám, v létě se mi jich po zahradě pohybovalo taky deset Smajlík , ale těžko se s nimi loučí Smajlík . Jinak se jako kverulant necítím Smajlík , jen mi vadí, že některé věci se snad záměrně nenazývají správnými slovy:přestup, hostování a zkouška nejsou opravdu synonyma. Raději bych byl, kdyby oficiální zpráva vyšla třeba později, a to i z možných pragmatických či praktických důvodů, než pouze jako polopravda, těmi jsme byli zásobováni již docela dlouho třeba Blažkem a podobnými, i když ti nemluvili ani tu polopravdu. To by mělo být právě tím, že jsme se posunuli o vlak dál před Kradec, KV či Slavii Smajlík .
   
   
  PrstPrst | ≡ M ≡
  Reagovat
  26.10.2016, 10:51
   
  Reakce na vrby1928: Cenzuru bych asi nedělal, dokud nejs...
  Což Tour de France, to nic není oproti těm 10-ti štěňatům, co mám doma. To jsou galeje, že takový nepřeju ani těm kverulantům tady. Krom veškerýho žrádla to člověku sežere i veškerej čas. Ale už to dlouho trvat nebude.
   
   
  GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
  Reagovat
  26.10.2016, 10:41
   
  Reakce na Ivan.h: Nevim co ti na tom prijde zvlastniho??...
  Sorry, já právě myslel, že říkáš něco jinýho a reagoval jsem na: Nemyslim si ze ta statistika je sporna (podle mě totiž je dost sporná například při hledání posily - byla tu o posile na pozici centra řeč). Je to takova vizitka... jak moc jsi prinosem v defenzive tak i ofenzive (Netušim, jak McDavid v defenzivě, ale to, jak umí přejít do útoku a co vytvoří před kasou, to je jednoznačně k otevření úst a to hraje v nhl a teď je mu devatenáct let...)
   
   
  quakquak | =M= FANATIC
  Reagovat
  26.10.2016, 10:26
   
  Šuli chce hrát za Motor - odkaz
   
   
   
  Reakce na vrby1928: Od moulů zase dál. Kohy, neuvažuje s...
  Hráči do prvních pětek prý nejsou a na doplnění se nikdo brát nechce, to raději sáhnou do staršího dorostu. Ale prý se rýsují někteří uzdravení, tak snad nějaká velká nouze nebude.
   
   
   
  Cenzuru bych asi nedělal, dokud nejsou v příspěvcích vulgarity nebo třeba slovní útoky na zaměstnance klubu nebo ostatní pisatele. Nejsme někde na východě nebo na Hradě, abychom si vybírali koho poslouchat a koho ne.
  Hlavně z vlastní zkušenosti ty největší šťourové jsou většinou sami brutálně neschopný, i když i výjimka občas potvrdí pravidlo.
  A ty Prste se na hokeji nebo na hokejbale ukážeš kdy (na čáře je místa)? Jedna Tour de France a slehla se po tobě zem Smajlík
   
   
  PrstPrst | ≡ M ≡
  Reagovat
  26.10.2016, 09:31
   
  Problém je v tom, že ti rejpalové mají nutkavou potřebu hledat něco (cokoliv) špatnýho. A to i tam, kde nic špatnýho není, protože podnětů je potřeba stále. Potřebu je nutné ukájet.

  Výborný řešení je quakem postovaný Ignore list. Ať si pro vzájemnou konverzaci zbydou jen ti dva, tři stěžovatelé. Aspoň ta jejich konverzace bude hustá. Smajlík
   
   
   
  Od moulů zase dál.
  Kohy, neuvažuje se, že by se taky posílila juniorka? Jde to vůbec v průběhu sezony v týhle kategorii? Hlavně samozřejmě v útočných řadách. Vždyť je jich tam žalostně málo, někdo se zraní a nebudou mít s čím hrát. Druhá strana toho je, že díky tomu by třeba Šulek nebo i jiný mohli dostávat více prostoru v áčku, což teď očividně moc nejde.
   
   
   
  Tak nějak bych to viděl, doma dvě hodiny stráví tím, že hledají jakoukoliv chybičku, a pak tady dělají ramena, přitom ví o tom prd. Ono taky prostě všechno se říct nemůže, i kdyby PR stokrát chtělo, a pak se prostě mlží, ale to je u všech klubů. Přitom když občas kouknu na ostatní stránky jiných klubů (extrém je teda KV a Slávka), tak jsou lidi z Motoru zlatý. Ptejte se - odpovědi obratem (ne za týden, za 14 dní...), články k historii klubu ... Do toho retro zápasy, laserová show, filharmonie, utkání pro děti, teď pro ženský... Tolik, co toho tu vymyslí, nemá celá WSM liga dohromady. Ale šťourům je to pořád málo.
   
   
   
  Reakce na Ivánek48: Příspěvky zmrzliny nepostrádají na r...
  Pokud jde o ty články s Květoněm, nemluvě o ostatním, tak je ta logika hodně slabá. Respektive spíš jde o slovíčkaření a hledání problémů za každou cenu. Tedy pokud to já chápu správně:

  Hráče pustí klub, se kterým má smlouvu na hostování jinam. To musí být samozřejmě smluvně ošetřeno, tudíž hráč podepíše smlouvu. Pokud podepíše smlouvu o hostování do konce aktuální sezóny, patří jeho práva původnímu klubu, ale hraje v novém (tedy ukončil angažmá v původním). Původní klub si ho ale tudíž nemůže stáhnout (předpokládám, není-li to jinak ošetřeno ve smlouvě). Nicméně po sezóně budou práva i nadále patřit původnímu klubu, nikoli tomu kde hostoval. Původní klub má tak zadní vrátka, pokud by se rozhodl hráče podepsat na další sezónu. Tak se nestane a s hráčem je následně podepsána smlouva v novém klubu, navíc nový klub hráče, respektive jeho práva koupí.

  Pokud je to opravdu takhle, tak fakt nevím kde je problém. Kromě snahy hledat rozpor v pojmech, jejichž význam někdo vyžene do krajností.
   
   
  Ivan.hIvan.h | Ceskej Motor
  Reagovat
  26.10.2016, 00:46
   
  Reakce na VojtaS.: No já jsem se ale neptal, proč ho ned...
  Nevim co ti na tom prijde zvlastniho??? Chces ho sem poslat na dva zapasy a pak papa???? Nebo chces mit u sveho hrace nejakej progres a nechat ho hrat jinde aby se vyhral a hokejove dozral. Pristi rok z nej muze bejt nejlepsi strelec extraligy :-) nebo taky ne. A kdyz ho stahnes tak si tu odehraje dva zapasy a pak muze byt bez angazma a muze to dohrat na slavoji v krumlově to by jsi chtel???
   
   
  Ivan.hIvan.h | Ceskej Motor
  Reagovat
  26.10.2016, 00:45
   
  Nevim co ti na tom prijde zvlastniho??? Chces ho sem poslat na dva zapasy a pak papa???? Nebo chces mit u sveho hrace nejakej progres a nechat ho hrat jinde aby se vyhral a hokejove dozral. Pristi rok z nej muze bejt nejlepsi strelec extraligy :-) nebo taky ne. A kdyz ho stahnes tak si tu odehraje dva zapasy a pak muze byt bez angazma a muze to dohrat na slavoji v krumlově to by jsi chtel???
   
   
  ivan.hivan.h | Ceskej Motor
  Reagovat
  26.10.2016, 00:29
   
  Reakce na Gais: Měl-li hráč ve 45 zápasech 16 gólů + 32 ...
  To je ale prave rikam uplne neco jinyho kanadske bodovani a +/- nemuzes porovnavat. A asi jsem blondatej ale nevim kam tou otazkou miris.
   
   
  Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
  Reagovat
  26.10.2016, 00:14
   
  Reakce na kotec: Zmrzlinu zvláště stejně chutí nelze žrá...
  Příspěvky zmrzliny nepostrádají na rozdíl od některých jiných logickou úvahu a při sporech s PR dokonce i podložené argumenty. Přesto jak vidno, sluníčkáři či vlezdozadeliti jsou ve svých správných přejatých názorech neoblomitelní Smajlík . Mě Kohyho příspěvek ve 23:21 opravdu nepřesvědčil, že by uměl alespoň částečně přiznat nějaké své pochybení. Takže Kohy, nepochopil to, vlastně pochopil zmrzlinář a já, takže ne všichni jak se asi domníváš Smajlík . Jinak na rozdíl od zmrzliny s domnívám, že šíře kádru je v současné době a začátku sezony dostačující. Je důležitý, vzhledem k letošním cílům, aby nám v tuto dobu dobře fungovaly alespoň 3 pětky. 3 hráči do zbylé lajny(bez rozdílu v nasazování)se dá dokoupit, doplnit z vlastních zdrojů, či vyřešit hostováním před vrcholem sezony (načasování je určitě v kompetenci trenera).
   
   
   
  Reakce na Ice_cream: Aha, takže platná verze je ta, že k...
  ne PR v poradku, jen maji na klubu totalne vylizanou zmrzlinu
   
   
  koteckotec | České Budějovice
  Reagovat
  25.10.2016, 23:26
   
  Zmrzlinu zvláště stejně chutí nelze žrát moc dlouho. Prostě se přejí. Podle četnosti a obsahu příspěvků zmrzlinare nelze vyloučit že prochází nějakou manickokritickou fází..
   
   
   
  Reakce na KohyCZ: To bylo jen kvůli tobě, jinak to, před...
  Já se ho zeptám, až se někdy v širším rodinném kruhu sejdeme. Smajlík
   
   
  Zobrazit od data:
  Počet příspěvků na stránku:

  Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

  Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

   
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
   Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
   
   
  nábytek
  | posilovací stroje
  | matrace
  | velkoobchod nábytku
  | matrace
  | umělý kámen