PARTNEŘI WEBU
 • Trenér Rosol odvolán!

  18.2.2016, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zpackaný závěr základní části už vyvolal konkrétní reakci vedení ČEZ Motor České Budějovice. První trenér Petr Rosol byl s okamžitou platností odvolán z funkce a v play-off už tým nepovede. Na tomto místě se sluší mu za jeho práci, kterou na jihu Čech odváděl po více než dva roky, poděkovat. Do vyřazovací části už ale bude mužstvo řídit nově sestavený trenérský tým - Radek Bělohlav, Martin Štrba, Roman Turek a jako konzultant Aleš Kotalík.

  Den po velmi nepovedeném duelu s Benátkami nad Jizerou se sešla výkonná rada ředitelů klubu a došla k jednomyslnému výsledku. "Vzhledem k výkonům, které rozhodně neměly stoupající tendenci, a také k výsledkům zejména ve čtvrté čtvrtině, jsme se rozhodli s okamžitou platností odvolat trenéra Petra Rosola," sdělil tu nejpodstatnější informaci generální manažer klubu Stanislav Bednařík. "Jsme si vědomi toho, že to není zcela koncepční řešení, ale abychom měli šanci dosáhnout cílů, které jsme si předsevzali, museli jsme dát mužstvu silný impuls. A tím je pro nás nový trenérský tým," dodal Bednařík.

  Do konce ročníku tak bude hlavním trenérem dosavadní asistent Radek Bělohlav, k němu pak na lavičce přibude dosavadní kouč juniorky Martin Štrba, jehož uvolnění správní rada mládeže jednohlasně schválila, a také ikona jihočeského hokeje a prezident klubu Roman Turek, který bude i trenérem brankářů! A ani to není všechno. Konzultantem A mužstva se stane i další člen vedení klubu Aleš Kotalík, který se bude podílet na přípravě i přímo při trénincích. "Celý trenérský tým mužstvo dokonale zná, což je v této fázi sezony velmi důležité. Věříme, že hráče dennodenní přítomnost bývalých vynikajících hokejistů na všech trénincích a také motivační schopnosti nových členů trenérského týmu, dovedou k tomu, že budou podávat maximální výkony v každém okamžiku a nikoli jen v některých zápasech," vysvětlil změny generální manažer. Trenérský tým juniorky pak po Martinu Štrbovi doplní další klubová legenda - Luboš Rob starší!

  Hráči s vedením klubu a novým trenérským týmem se poprvé sejdou v neděli dopoledne. První zápas, ve kterém se nový trenérský tým představí, ale nebude duel play-off. Ve středu 24. února od 17 hodin sehraje A tým Motoru přátelský zápas s kombinovaným celkem rakouského Salcburku. Vstup na utkání bude zdarma bez nároku na konkrétní místo. A 29. února pak vypukne rozhodující část sezony - play-off!
  Aktuálně na webu

  Golfový Motor Cup obhájil Vladimír Hudáček

  včera, Klub

  SVACHOVA LHOTKA — Letos už potřetí se v Golf Clubu Český Krumlov konal turnaj, jehož pořadatelem byl ČEZ Motor Česé Budějovice. V tropickém počasí se opět po roce předvedl bývalý skvělý českobudějovický brankář a mistr světa Vladimír Hudáček, který obhájil...

  Mazanec a Čermák definitivně v Motoru, mládežníci v reprezentaci

  21.6.2016, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Na sobotní konferenci ČSLH byl definitivně schválen nový přestupní řád a na jeho základě byla dotažena hostování dvou nových hráčů - Martina Mazance a Miloslava Čermáka. Díky novým regulím není nutné mít souhlas mateřského klubu a hráči tak...

  110 let Madety, vedení klubu gratulovalo u tradičního partnera

  20.6.2016, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Jeden z největších sponzorů a partnerů českobudějovického hokeje, to je společnost Madeta. Ta slavila neuvěřitelných 110 let od založení a pozvání na společenskou událost s tím spojenou od pana ředitele Milana Teplého s radostí přijalo i...

  Aktuality

  Autogramiáda 22. 6.

  22. června si od 16:30 hodin na pobočce ČSOB v Hroznové ulici můžete nechat podepsat kapitána Josefa Straku, nejlepšího hráče uplynulé sezony Jakuba Suchánka a slovinského reprezentanta Roka Pajiče.

  před 3 dny

  Zemřel V. Koberna

  31. května náhle zemřel ve věku 64 let bývalý útočník Motoru Vladimír Koberna. Vrstevník dvojice Pouzar - Dvořák v klubu zasáhnul jako mladíček do druholigové sezony 1969-70. Čest jeho památce.

  15.6.2016

  Autogramiáda 15. 6.

  15. června si od 16 hodin na pobočce ČSOB na Lannově třídě můžete nechat podepsat nejlepšího střelce Motoru Tomáše Nouzu, bojovníka Davida Kuchejdu a brankáře Davida Gábu!

  14.6.2016
  Archiv aktualit