PARTNEŘI WEBU
  • Trenér Rosol odvolán!

18.2.2016, Tisková zpráva

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zpackaný závěr základní části už vyvolal konkrétní reakci vedení ČEZ Motor České Budějovice. První trenér Petr Rosol byl s okamžitou platností odvolán z funkce a v play-off už tým nepovede. Na tomto místě se sluší mu za jeho práci, kterou na jihu Čech odváděl po více než dva roky, poděkovat. Do vyřazovací části už ale bude mužstvo řídit nově sestavený trenérský tým - Radek Bělohlav, Martin Štrba, Roman Turek a jako konzultant Aleš Kotalík.

Den po velmi nepovedeném duelu s Benátkami nad Jizerou se sešla výkonná rada ředitelů klubu a došla k jednomyslnému výsledku. "Vzhledem k výkonům, které rozhodně neměly stoupající tendenci, a také k výsledkům zejména ve čtvrté čtvrtině, jsme se rozhodli s okamžitou platností odvolat trenéra Petra Rosola," sdělil tu nejpodstatnější informaci generální manažer klubu Stanislav Bednařík. "Jsme si vědomi toho, že to není zcela koncepční řešení, ale abychom měli šanci dosáhnout cílů, které jsme si předsevzali, museli jsme dát mužstvu silný impuls. A tím je pro nás nový trenérský tým," dodal Bednařík.

Do konce ročníku tak bude hlavním trenérem dosavadní asistent Radek Bělohlav, k němu pak na lavičce přibude dosavadní kouč juniorky Martin Štrba, jehož uvolnění správní rada mládeže jednohlasně schválila, a také ikona jihočeského hokeje a prezident klubu Roman Turek, který bude i trenérem brankářů! A ani to není všechno. Konzultantem A mužstva se stane i další člen vedení klubu Aleš Kotalík, který se bude podílet na přípravě i přímo při trénincích. "Celý trenérský tým mužstvo dokonale zná, což je v této fázi sezony velmi důležité. Věříme, že hráče dennodenní přítomnost bývalých vynikajících hokejistů na všech trénincích a také motivační schopnosti nových členů trenérského týmu, dovedou k tomu, že budou podávat maximální výkony v každém okamžiku a nikoli jen v některých zápasech," vysvětlil změny generální manažer. Trenérský tým juniorky pak po Martinu Štrbovi doplní další klubová legenda - Luboš Rob starší!

Hráči s vedením klubu a novým trenérským týmem se poprvé sejdou v neděli dopoledne. První zápas, ve kterém se nový trenérský tým představí, ale nebude duel play-off. Ve středu 24. února od 17 hodin sehraje A tým Motoru přátelský zápas s kombinovaným celkem rakouského Salcburku. Vstup na utkání bude zdarma bez nároku na konkrétní místo. A 29. února pak vypukne rozhodující část sezony - play-off!
    Aktuálně na webu

Na cestě do Motoru je Miloslav Čermák!

před 3 dny, Tisková zpráva

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Příchod dalšího hráče je na spadnutí. Ze Slavie se na jih Čech přesunul útočník Miloslav Čermák, který v uplynulé sezoně v sešívaném dresu nastřílel skvělých 27 gólů a nasbíral 53 bodů! V Motoru se už zapojil do tréninku. "Definitivně jeho...

Liška: Dlouhodobým cílem je získat statut akademie

19.5.2016, Karel Svoboda

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Pozvání k původně plánovanému krátkému rozhovoru, který se ve výsledku poměrně protáhnul, přijal nový manažer mládeže pan Jaroslav Liška.

Letní hokejový kemp Martina Hanzala 2016

18.5.2016, Redakce

Č. Budějovice - HC Motor České Budějovice pořádá další ročník Letního hokejového kempu Martina Hanzala. Tato akce se stává již tradicí a nemá nouzi o účastníky. Ještě je posledních pár míst volných.

Fotbal přeložen

Fotbalové utkání SK Sedlec - ČEZ Motor České Budějovice bylo kvůli počasí přeloženo na 8. června v 18 hodin.

před 2 dny

Zemřel Milan Knotek

Ve věku 80 let zemřel bývalý útočník našeho mužstva Milan Knotek. V českobudějovickém dresu odehrál 8 sezon, kolem 90 zápasů a vstřelil 14 gólů. Naposledy mu zaplněná hala aplaudovala u příležitosti jeho 80. narozenin při únorovém duelu s Benátkami nad Jizerou. Čest jeho památce!

16.5.2016

Motoru začala příprava

V pondělí 2. května se tým poprvé sešel k přípravě na sezónu 2016/2017. Hráči absolvovali tréninkovou jednotku v tělocvičně, nechyběl ani fotbálek. Foto z prvního dne přípravy naleznete na ZDE!

2.5.2016
    Archiv aktualit