3.7.2017, Filip Kortus

Zlepšení! Motor se rázně posunul v žebříčku evropských klubů

Znovu po roce vyhlásil francouzský webový server passionhockey.com nejlepších dvě stě padesát hokejových klubů v Evropě a letos si Motor v celkovém žebříčku výrazně polepšil. Posunul se hned o čtyřicet pozic a zajistil si místo nejlépe hodnoceného týmu z první ligy.

Uznávaný hokejový portál passionhockey.com každoročně přináší žebříček dvě stě padesáti nejlepších evropských mužstev. Své zástupce v něm má i WSM liga, jejíž nejvýše postaveným zástupcem se stal ČEZ Motor na sto devatenácté příčce. Za sebou nechal například Duklu Jihlavu či účastníka EBEL Orli Znojmo. Nejlépe z českých klubů se umístili Bílí Tygři Liberec, do první dvacítky se díky mistrovskému titulu posunula Kometa Brno.

Celkové pořadí určuje, kolik jednotlivé týmy uhrály v sezoně bodů. Dalším rozhodujícím faktorem je předem nastavený koeficient soutěže, který se hodnotí dle náročnosti ligy. Zahrnuty jsou i zápasy v Lize mistrů, play off či duely o udržení v soutěži.

Jedeme dál, už v pondělí nás čeká Kadaň. #KADvCEBhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Konečně i s atmosférou v naší hale a hlavně vítězně! Připomeňte si všechny góly duelu s... youtu.be/bJCpjA0Z6DI?a

Už v pondělí nás čeká další utkání. Od 18:00 hrajeme v Kadani. #KADvCEB

Rozhovor s Rokem Pajičem youtu.be/16NzuS_fwaI?a