Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-11-20" |  vypnout filtr

Adik02Adik02 | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 23:04

Reakce na Kurt_Hübl: Kdo se těší na Kladno a nemá lupen?...
Čoveče Kurte.....ty až se konečně dostaneš na nějaký zápas, tak si ho ani moc neužiješ, páč se z těch pivek u stánku za volňásky pěkně vyleješ už o první pauze Smajlík Smajlík Smajlík
Jinak dnes gratulace a jen tak dále!

Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
20.11.2017, 22:23

Kdo se těší na Kladno a nemá lupen?....opět jsem dáááleko a nedostanu se.Za pivko u stánku volňáska na D1 formou zaslání kódu..

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 21:52

U té první branky by měl mít druhý podíl Vampola pěkně jednou rukou nahrál Novákovi a ten dával na Bártu. To je jen pro labužníky co koukají na bodování

Reakce na Zbyna-CK: a btw. ty venkovní zápasy - když se ...
Trochu zkresleno našimi zápasy venku navíc; v poměru body / počet venkovních zápasů jsme až 9. Ale ta celková vyrovnanost nám teď prospěla - stačila 2 výsledkově povedená kola a jsme na dostřel. Dneska fakt důležité body, ani jsem radši ke konci nekoukal.

Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
20.11.2017, 21:28

Reakce na kellewan: No hned se na tu tabulku jináč kouká...
a btw. ty venkovní zápasy - když se člověk pozorně koukne na tabulku, tak zjistí, že vlastně máme naprosto normální zisk z venku. Až na Slávii a Litoměřice není nikdo, kdo by venku sbíral podstatně víc bodů, takže ani to není zas taková katastrofa. Vary jsou na tom v průměru cca stejně, takže se dá čekat, že sem tam nějakej bod ztratí.

V první lajně super individuality, ale připadá mi, že jim to spolu nějak nelepí....

jáchymjáchym | Budějce
Reagovat
20.11.2017, 21:18

Reakce na Zbyna-CK: web Varů: Tomáš Mariška (HC Energi...
"Čekalo se, jak utkání nakonec bude vypadat. "Jako hokejisti nejsou žádní mudrcové, ale takové perly stejně pobaví Smajlík

20.11.2017, 21:13

No hned se na tu tabulku jináč kouká Smajlík A to ještě KV hráli doma o 4 utkání víc. Ještě jednou díky a na středu se teda (snad poprvé letos) neskutečně těším. Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 20:55

Reakce na cigy67: Hlasy trenérů - Tomáš Mariška (K. Vary...
web Varů:

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): My jsme se na utkání připravovali poslední tři dny. Řekli jsme hráčům nějaké informace, ale bohužel se nepodařilo dobře vstoupit do utkání. Inkasovat v prvním střídání určilo ráz celé první části, ve které jsme měli horší pohyb a tahali jsme za horší konec. Do utkání jsme se vrátili až ve druhé třetině, kdy jsme dokázali zlepšit pohyb a vytvořit si nějaké šance, ale naráželi jsme na obětavou obranu hostí. Pokud s takovému týmu jako je Motor, který se prezentuje tím co tady dnes ukázal, nabídneme tři branky, tak se následně to utkání velice těžko otáčí. Našim hráčům děkuji, že se dokázali do utkání vrátit. Možná jsme byli i opticky lepší, ale ten třetí vyrovnávací gól se nám už nepodařilo vstřelit. Gratuluji hostům k zaslouženému vítězství.

Luboš Rob (ČEZ Motor České Budějovice): Byl to souboj týmů, kteří vyhlašují, že chtějí postoupit zpět do extraligy. Čekalo se, jak utkání nakonec bude vypadat. My jsme se na zápas připravovali svědomitě a chtěli jsme odehrát první část s tím, že chceme dát gól. Podařilo se nám to hned v prvním střídání, což možná ukázalo, že to byl rozhodující moment zápasu. Ve druhé třetině nás domácí přimáčkly a my jsme se dostali ze hry těmi vyloučeními. Ale třetí část už byla zase z naší strany zodpovědnější. Nicméně ty tresty v podobě čtyř a deseti minut byly z vyhecování hráčů. Ty tři body z venku jsou pro nás velice cenné a tato výhra ukázala, že věřit našemu hernímu stylu se vyplácí.

Hlasy trenérů - Tomáš Mariška (K. Vary): "První střídání, při kterém jsme inkasovali, určilo ráz celé první třetiny. Tahali jsme za kratší konec. Ve druhé části jsme zlepšili pohyb. Vyrovnat už se nám ale nepodařilo. Hosté vyhráli zaslouženě.“

Luboš Rob starší (Motor): „Podařilo se nám dát gól hned v úvodu zápasu, což nám výrazně pomohlo. Ve druhé části jsme vinou vyloučení trochu vypadli z role a domácí nás zatlačili. Ve třetí třetině už jsme byli zase zodpovědnější. Tři body jsou nesmírně cenné.“
Zdroj: odkaz

Reakce na ajejej: Kdyby Ústí jen 1-7 ;) Prostějov opět...
Přesně jako loni u nás Smajlík

tupputuppu | ČB
Reagovat
20.11.2017, 20:39

Reakce na Jerry70: Tak super, 3 body z Varů zlaté. Byl t...
Prostě videorozhodčího regule téhle soutěže připouštějí. Tak nevím, co je na tom divného. Naopak myslím, že je to ku prospěchu věci a odpadnou zbytečné dohady, jestli gól byl nebo ne. Kdyby bylo možné použít video před dvěma týdny při těch gólech z času 59.59, tak dost možná výsledná distribuce bodů z těch zápasů vypadala trochu jinak. A kdo ví, jak důležitou roli by bod do plusu nebo mínusu pro ty mančafty nakonec měl. Když je na stadionu video, jsem jednoznačně pro to, jej využít.

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat

Sorry, ta výhra Ústí ve Vari mi nějak unikla.

2 Evoorg
První třetinu jsem neviděl, v hodnocení zbývajících dvou se do puntíku shodneme.

Tak super, 3 body z Varů zlaté. Byl to boj do konce, sudí jako vždy se snažili o drama s bramboračkou. Jinak nevím, jaké jsou pravidla pro WSM, ale proč jsou všude brankoví rozhodčí, jenom Varani mají videorozhodčího, naštěstí soudného.

EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 20:24

Dnes zápas tří diametrálně odlišných třetin. V první třetině vesměs vyrovnaný hokej, kdy měl soupeř drobně navrch z hlediska rychlosti, zatímco my jsme manko doháněli agresivitou a důrazným forčekingem.
Ve druhé třetině nás soupeř přejel jak zamrzlý rybník, kdy plně využil svých rychlostních předností a kvalitního přechodu do útoku. My se snažili hrát víceméně to co v první třetině, nicméně soupeř hrál jinou ligou a jen výborný Kváča a haluz v oslabení nám zajistili těsné a nezasloužené vedení.
Ve třetí třetině jsme naopak dokázali výborně změnit dynamiku hry. Trochu mi to připomnělo naše výborné zápasy loni proti Kladnu ještě pod Stavjaňou, když jsme zavřeli střední pásmo, nenechali jsme soupeře útočníků rozjet a zároveň jsme dostávali rozehrávající obránce pod tlak, takže Varům jsme v podstatě za těch dvacet minut nic nedovolili.

Reagovat
20.11.2017, 20:23

Reakce na quak: Vari (sic) hrály dnes výborně a i proto ...
Nechci být hnidopich, vyhrálo tam ještě Ústí. Ale to dnešní úspěch nijak nesnižuje

ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
20.11.2017, 20:22

Dovolím si Tě malinko opravit. První nejsme. Tuším, že Ústí asi v říjnu ještě dostávalo výplaty, tak to u Varanů urval jako první Slovan Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 20:21

ještě tam vyhrálo Ústí 2-3

Reagovat
20.11.2017, 20:18

Reakce na dejvas: Ústí podruhé v řadě 1:7... Že by zase ...
Kdyby Ústí jen 1-7 Smajlík
Prostějov opět za devět Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 20:16

Vari (sic) hrály dnes výborně a i proto je druhý skalp zatím nejlepšího týmu ligy velmi cenný. Jsme jediní, kdo tam dokázal vyhrát. Ve 3. třetině už jsme si to docela hezky hlídali a domácí naštěstí neudrželi zběsilé tempo z 2. třetiny. Lepším týmem jsme dnes nebyli, ale kolik zápasů, kdy to tak bylo, jsme prohráli? Kvituju, že rozhodčí měli koule na to nechat poměr vyloučených na jednu stranu i když to dnes bylo v náš neprospěch. Celkově mi ale přišlo dnešní posuzování poněkud úzkostlivé.

Bylo vidět na čem musíme zapracovat. Každopádně super 3 body a povzbuzení před dalšími zápasy. Smajlík

RawemRawem | hrdý člen pražské kavárny
Reagovat
20.11.2017, 20:15

Tak po dnešku snad už ubude příspěvků, že děláme ze soupeřova gólmana adepta na repre. Už u nás dostali rychtu Pavelka s Horčičkou, Dvořák z Kadaně, posledně Růžička. A dneska Novotný chytil v bráně maximálně rýmu, Vampola si s ním ošklivě vytřel zadel. Jak se mi po zápase s Třebíčí chtělo zvracet, tak dneska mám pusu do rohlíku :-).

KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat

Přiznávám, že mě kluci hodně mile překvapili, vydrželi, dokonce jsme si s nimi byli ve třetí třetině fifty fifty. Děsnej nervák, dodatečně se omlouvám za svou malověrnost, a klukům velká gratulace. I když to ve svém, ne již jinošském věku, prožívám s mnohem chladnější hlavou, jsem rád, že se nedostavil infarkt. Zatím.

Reagovat
20.11.2017, 20:10

Tak ve třetí třetině se mě výkon hodně líbil. Dneska klukům pochvala. Hlavně Kvaky a obrana zahrála dobře. Rychlost byla na straně Varů i když ve třetí třetině jsme taky dobře bruslili. Hodně se mě začíná líbit Kučný jak hraje spolehlivě a bez faulů. Parádní defenzivní bek snad bude pokračovat v takových výkonech. Výborně zahrál i Vráblo. Dobře hrajeme i oslabení. Ještě trošku zlepšit ten tlak do brány a snad bude líp. U Varů jsou vidět ty zkušenosti z extraligy. Je tam ta generace hráčů kolem 23-25 let doplněná zkušenostmi. Pro mě je to jasný adept na baráž. Věřím, že jako druhý tam skončíme my to je jasný. Už jsem to tu psal tuhle věkovou lajnu tu moc zastoupenou nemáme. Buď si ty hráče vychováme nebo je budeme muset přivést, ale do WSM ligy to pude těžko. Jinak Proky maká hodně mě připomíná Babku , věřím, že pude ještě nahoru. Doufám, že zamaká i Šulek a dostane letos ještě šanci. Právě z takových hráčů by něco mohlo být. Navíc je tu i silná generace hráčů ve starším dorostu o kterých tu ještě můžeme slyšet. Vše ale záleží co budou chtít obětovat navíc.

20.11.2017, 20:07

Tak velká gratulace klukům. Myslím, že ty venkovní zápasy začínají brát za správný konec. Smajlík Ale na druhou stranu, je vidět, že ty Vary mají dost kvalitní mančaft a my v některých ohledech potřebujeme urazit ještě kousek cesty.

MirdaMirda | Č.H.
Reagovat

Dneska sem čekal překvápko a ono se stalo.Krásný 3 bodíky a teďka je doma potvrdit s Kladýnkem.

JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
20.11.2017, 20:06

...co jééé? ..To se dalo čekat nééé!! Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

tak rychle....super 3 body...gratulace...Bárta - velmi dobře do kombinace, Vampola - díky...na Tebe se budu chodit dívat...PAN hokejista... Za první lajnou - ne mladej Čenda(zatím...), ne Pavlin...měkkej, viz moje předchozí...pozitiva? práce týmu, toto se líbí nejen mě věřím....

20.11.2017, 20:05

MOTOR SUPER Smajlík Smajlík Smajlík

velmi důležité 3 body Smajlík Dneska se mi hodně líbil Vampík a Jonák. Prokeš vypadá, že v Táboře nastřádal dost energie! Smajlík

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
20.11.2017, 20:03

Ty woe jo!!!! Tohle je MoooToooR!!!! Smajlík

vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat

dneska 3 body pecka! pred zapasem jsem si rikal zlaty bod kdyz ho dneska vytezime.. jeste ze nam dneska tak dobre slo oslabeni ve kterych jsme rozhodli zapas :-) hosi diky dneska palec hore!

20.11.2017, 19:46

Co ten rozhodčí proboha čeká? Že je hokej bezkontaktní sport?!

Reagovat
20.11.2017, 19:45

Sudí jsou dnes skutečně "neviditelní" Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 19:44

Reakce na zbyna-ck: no v druhý třetině se na onlajnu obj...
To je pravda, ale:

36:45
Více energie má jednoznačně hostující Motor, který hraje více aktivně, dostává si Karlovy Vary pod tlak a využívá své šance.

37:56
Energetikům se nedaří vyhodit kotouč.

A tak dále... Říkal jsem si ale, že buď zapomíná psát o našech šancích anebo že to bude tak, že oni nás melou.

20.11.2017, 19:43

omg už nám to vrací..... jak já tohle nenávidim

Reagovat
20.11.2017, 19:41

Reakce na dejvas: Dneska jsem jen na onlajnu - ne kvůli ...
no v druhý třetině se na onlajnu objevovala jedna šance Varů za druhou Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 19:39

lol 2+2 žiga a čajda desítku... ty kráso s tímhle metrem pískat naše soupeře, tak z přesilovek nevylezem Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 19:37

Dneska jsem jen na onlajnu - ne kvůli tomu, že bych nechtěl platit, ale protože mi odjelo auto s peněženkou a tudíž i kartou. Podle onlajnu jsem si myslel, že:
- Vary hrajou příšerně přesilovky (což o to, to bude asi fakt pravda)
- že je meleme, obzvláště ve druhé třetině, sotva přelezou obrannou modrou
- že konečně hrajeme potřebně agresivně

Pravda je tedy taková - dle vašich komentářů - že domácí docela znatelně přebírají taktovku. Takový scénář bych čekal, Vary dobíjejí soupeře v průběhu zápasů soustavným tlakem. No, i když by se chtělo říct, že máme výhru na dosah, pořád to vidím tak, že bod bude dneska zlatej. Snad to ubojujem.

Reakce na evoorg: Hm, takže opět jasná potyčka mezi dvěm...
jsou to šmejdi

evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 19:36

Hm, takže opět jasná potyčka mezi dvěma hráči a ven jde jen Žiga ...

20.11.2017, 19:35

ty voe..... ale tohle je trochu moc ne ??

Reagovat

to je komedie ty rozhodčí dneska Smajlík

Tak jak je to? Nestačíme nebo jak na onlajnu: 43:25
Karlovy Vary se dopouští hrubých chyb, které Motor trestá. (19:30:41)
42:46
České Budějovice hrají hodně agresivně. Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 19:30

už podruhé "České Budějovice hrají hodně agresivně. " teda co my to tam předvádíme? Smajlík

20.11.2017, 19:24

Reakce na zbyna-ck: ale jistě, že je to neregulérní. Jes...
To snad jo. Jinak nevím, co bychom na konci sezóny dělali. Smajlík

20.11.2017, 19:23

Reakce na Kaul: My se sami trochu dostáváme pod tlak, na...
pravda že beci to chtějí až zbytečně uhrát na krásu.

Reagovat
20.11.2017, 19:21

Reakce na quak: Pokud vím, video se v 1. lize může použí...
ale jistě, že je to neregulérní. Jestliže to používám jen na svým domácím stadionu, kde po většinu času útočím (v případě Varů tenhle předpoklad platí na 100%), pak získávám výhodu proti ostatním soupeřům. Je to zkrátka pitomost, tohle má být pro celou soutěž stejný. Buď je video všude, nebo nikde.

Jinak alw souhlasím, že se není čemu divit, že s tímhle pohybem Vary skoro každýho soupeře ve WSM v klidu přejedou. Otázka je, jestli vůbec můžeme uprostřed sezóny takový manko v bruslení dohnat.

Reagovat
20.11.2017, 19:20

Reakce na kellewan: Vary ve druhý lepší o dost. Snad ješ...
My se sami trochu dostáváme pod tlak, naši obránci jsou sice zkušení, ale s rychlými útočníky soupeře si mnohdy neví rady, často nedokážeme puk jednoduše dostat z pásma. Rychlý pohyb soupeře nám dělá velké problémy. Jsem zvědav, jestli vydržíme s nimi bruslit, už teď dost zaostáváme. Chtělo by to ještě nějakou šmudlu; mám strach, že v dnešním zápase jsme si už štěstí vybrali, ale pořád doufám.

Reagovat
20.11.2017, 19:18

Hláška "gol nebyl uznán" se mi na onlajnu taky tuze líbí Smajlík
Jinak pokud Vary udrží tempo, třetí třetina bude peklo.

Moc jsem zápasů od odchodu Tondy neviděl. Podotýkám že to není kvůli tomu, spíš jsem byl trochu časově mimo. Ale třeba minule s Ústím i Vsetínem to celkem šlo. A dneska lajna Proky Vlček Heřman není vůbec špatná. Proky teda zatím po návratu určitě jeden z lepších hráčů. Ale přehrávají nás. To jako jo.

Reagovat
20.11.2017, 19:11

Reakce na zbyna-ck: vary můžou no... podle mě je to nere...
Pokud vím, video se v 1. lize může používat za předpokladu, že je na stadionu potřebná technika a souhlasí oba soupeři. Nic neregulérního v tom nevidím. Vždyť je to pro oba týmy stejný. Ve 2. třetině od domácích slušný kvapík, docela za nimi vlajeme. Jsou rychlejší a prosazují se i silově v osobních soubojích. Tohle je přesně ten agresivní styl, který bych chtěl vidět od Motoru. Pokud jim to vydrží, budeme to mít těžký.

20.11.2017, 19:09

Vary ve druhý lepší o dost. Snad ještě zbyly síly. Nějakej bod by to chtělo. Jinak ale vyloučení občas dost přísný. Souhlas s Flekem. To je hráč jako bejk.

Reagovat
20.11.2017, 19:02

Novotný mimo brankoviště a Neďák jde ven . Je pravda, že v této třetině to už moc nedáváme bruslařsky. Takový Flek,Beránek jsou na tuhle soutěž úplně jinde.Šance žádný uvidíme jestli vydržíme. Slabina Varů je dneska gólman moc jistý si není.

Reagovat
20.11.2017, 18:57

teda ale dost si koledujem, Vary měly po tom druhým gólu snad 5 šancí.

Reagovat

Ty vole tak von si gólman vyjede dva metry před bránu, logicky narazí na našeho hráče a my jdeme ven ...

DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
20.11.2017, 18:54

Video v pralese? Smajlík Já říkám furt, počítače nepatří do ruky malým dětem...

Reagovat
20.11.2017, 18:53

Reakce na MrPesi: kua video co to je za komedii ve WSM?...
vary můžou no... podle mě je to neregulérní jak prase (asi jako kdyby jestřábí oko bylo jen v zápasech, kdy hraje Nadal a nikdy jindy), ale svaz si očividně myslí něco jinýho.

Reagovat

Uniklo mi něco? Videorozhodčí ve WSM ? Smajlík

Taky na to koukam ...

Oni můžou používat video? Nebo si dnes dělají pruhatci co chtějí.

Reagovat
20.11.2017, 18:52

kua video co to je za komedii ve WSM?

Pořád mi tam chybí trochu agresivita do zakončení....nechcem zakončovat akce....nehrajem to do brány.

20.11.2017, 18:37

chech Vampola ... vychcánek. Ale dobře, za ty oslabení neoslabení si to zasloužíme. To by mohli kašpaři vylučovat všechno.

No to si děláš p.del Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 18:32

Oslabení dneska na jedničku...

20.11.2017, 18:31

Reakce na MOTORÁČEK99: Jo to jsem měl zaplatil jsem 50,-...
mě to jede

20.11.2017, 18:27

Jo to jsem měl zaplatil jsem 50,- kč a v 8 min. se to seklo a už nic.

PankváčPankváč | Netolice
Reagovat
20.11.2017, 18:21

Reakce na MOTORÁČEK99: Nemá někdo odkaz na přenos....
tvcom.cz Smajlík

Máš ho na webu. jinak
odkaz

za 50 to nejni špatný Smajlík

20.11.2017, 18:19

Nemá někdo odkaz na přenos.

Mě ten hokej až tak hrozný nepřipadá Smajlík Celkem dobře bruslíme a přihrávky si taky dáváme dobré.. Jen ten Novák mě tam trošku sejře..

Reagovat
20.11.2017, 18:08

Reakce na Giuseppe: Kamilo z onlajnu,nekecej.Vždyť my an...
to si musíme vyfotit, to už o nás nikdo nenapíše Smajlík

GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
20.11.2017, 18:06

Kamilo z onlajnu,nekecej.Vždyť my ani nevíme,co to agresivita je.Přehání.

20.11.2017, 17:53

Reakce na MpetrM: Novák to zase podělal, jeho gól....
ach bože. A nebyl i Kváči náhodou?! Smajlík

Reagovat

Reakce na Siolacb: ušetřit? proč? Ti co postupovali šetř...
Bláha je na tom momentálně líp než Gába, když je vyměníme, bylo by to pro Bláhu za trest. Jen ať ho tam nechaj, když ho pravidelně staví. Na stahování je čas v lednu.

20.11.2017, 17:36

Reakce na Ladouš: Jo,moc dobrá rotace,Slamák za Kutláka ...
Kutli marodí, nic vážnýho.

Reagovat

Reakce na -tom-: Další chytrák s příspěvkama ve stylu ,,...
Nejlíp, když prd víme, co za tim je... Nejhorší je, když se z domněnky udělá jasný závěr

Pískej konec!!! Smajlík

Reagovat

Když postupoval Chomutov, měl Ještě jednou tak velikej rozpočet co my. A ještě končili ve ztrátě. Dukle se to povedlo, ale trošku jiným stylem a rozhodně to nebyl předsezoní cíl, tam se hrálo uvolněně a beru to tak trošku jinak - může se to povést a nemusí. Tady se jde za postupem, pokud vím, ale bohužel rozpočet není nafukovací a musí se s tim pracovat Smajlík

rawemrawem | hrdý člen pražské kavárny
Reagovat
20.11.2017, 17:35

Kamarád píše:
Proč ten komentátor mluví s ko(ta)líkem na nose?

Reagovat
20.11.2017, 17:34

Das Tooooooooooor

To by šlo Smajlík

Reagovat
20.11.2017, 17:33

Další chytrák s příspěvkama ve stylu ,,jděte do hajzlu,, nebo ,,už mě serete,, Smajlík Co takhle napsat někdy něco smysluplnýho?

Reagovat
20.11.2017, 17:32

No to je fofr Smajlík

12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Co nám řekla nejnovější posila, útočník Matej Kašlík?

Další plaketu jako poděkování za podporu v sezoně 2023-24 předal obchodní manažer Petr Míšek zástupcům společnosti CR sklo (Zimní...

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Antonín Slach. V A týmu hrál ve 3 sezonách (1982-85), sehrál celkem 23 zápasů,...

Další poděkování za partnerství v uplynulé sezoně přivezl provozní ředitel Motoru Petr Sailer do společností Nicotrans, Domitruck...