Reakce na -Tom-: Jako že by Litoměřice platili někomu ho...
I když nebudu počítat oba Slovince, tak Bradley, Ben Walker se nepovedli? Podle mě jediný zatím vyloženě nepovedený cizinec byl Esposito.

Reakce na KohyCZ: Tak abych nebyl úplně strohý a někdo m...
Takže když se to shrne, sháníš lístky pro kamarády a ve vipce tlačíš chlebíčky... Smajlík

-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
19.12.2018, 23:06

Jako že by Litoměřice platili někomu hostování? A nebo tabulkový hodnoty? Kde by na to jak vzdali?? Vůbec ... cizinec se povede málokdy. Co se týče Motoru, tak tady se povedl zatim jenom Mitch a zatim asi David. A že jich tu bylo ... to je jak karty. Buď chytíš a nebo ne. Dunn se ale bude líbit, protože se bude rvát. Dnešní ice time 4 minuty. Asi jako Přikryl poslední 4 měsíce :D Jak je vidět, když bude mít Přikryl důvěru, budou body a góly. To samý Čajda. Mě se oba dva moooc proto Prostějovu líbili Smajlík

Docela prd3l jak to forum funguje... natře se Mitch a bum prásk dá 2 fíky, natře se Endy a má super zápas. To samý Přikryl :D Teď tu natíráte Čermiho, tak snad!! :D

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
19.12.2018, 22:34

Reakce na -Tom-: Uklidním tě, ten kluk má větší ambice a...
Povedlo by se mnohem více, kdyby to byl český hráč a ne finský Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 22:32

Reakce na lukynoy: prosím vánoční dárek Korkiakoskiho *...
Uklidním tě, ten kluk má větší ambice a je už jednou nohou v ELH týmu. Tohle se Litoměřicím povedlo Smajlík

Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.12.2018, 22:31

Reakce na Alistair: Tak jak pae učtel... vyhrabaly nebo ...
nedám si zítra odpoledne po obědě viržínko. Ne, neplačte, sami jste si to zavinili Smajlík

Reakce na KohyCZ: Nojo, ale klubu by to tam k ničemu neb...
Nerikej mi, ze ty, takovej PR guru, jim nedokazes vysvetlit, jak je to vlastne pro jejich dobro! Smajlík

Reakce na mrskman: Kohy: Jak jsi psal, ze jen my mame za...
Nojo, ale klubu by to tam k ničemu nebylo Smajlík

Kohy: Jak jsi psal, ze jen my mame zajem o doplneni aplikace o funkci pro permanentkare "pristi zapas nejdu, uvolnuju misto", tak myslim, ze ted je vhodna doba se zeptat v Pardubicich, protoze spousta fandu by to dle jejich fora vyuzila. Smajlík

19.12.2018, 21:53

Reakce na MrPesi: Určitě souhlasím. Naše výhoda je, že V...
V každým případě zajímavý porovnání

mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
19.12.2018, 21:37

Reakce na mrskman: V listopadu jsme hraly jako slecinky,...
Smajlík Smajlík

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat

Reakce na kellewan: To je zkreslující lajny Roba a Nouzy...
Určitě souhlasím. Naše výhoda je, že VP rozkládá ice-time rovnoměrně mezi více řad. Jen jsem to sem hodil jako zajímavost. Je vidět, že prostějovská řada je taky u hodně obdržených branek.

19.12.2018, 21:33

Reakce na MrPesi: Ještě produktivita elitních lajn soupe...
To je zkreslující lajny Roba a Nouzy mají určitě větší čas na ledě. A dělají většinu bodu. V play off se to pak lépe hlídá když má tým dohromady tři hráče Smajlík

19.12.2018, 21:30

Reakce na zbyna-ck: jsou to teď takový výhry, co nic neř...
Jihlava ztrácet nebude. Mohla ztratit minule, tam byl proti sudí takže sečteno podtrženo většinu si uhraje a zbytek ji dopiskaji. Nicméně s nama dostane vyklep tam ji nepomůže ani Zubzanda s Doležalem Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 21:28

u nás Martin Novák-Gilbert-Endál ten mě tam omylem vypadl

Reagovat
19.12.2018, 21:26

Ještě produktivita elitních lajn soupeřů s tím, že tam samozřejmě byly i nějaké změny, ale většinou tak ty lajny hrají

Anděl-Skořepa-Pekr - 80 bodů +34 v +/-
Zikmund-Vampola-Strnad - 78 bodů +24 v +/-
Novák Martin-Gilbert- 88 bodů +30 v +/-
Rob-Pechanec-Jonák - 128 bodů +44 v +/-
Nouza-Divíšek-Karpov - 102 bodů +16 v +/-

V listopadu jsme hraly jako slecinky, takze je to napsany spravne Smajlík

Reakce na zbyna-ck: no ještě je ve hře 66 bodů, což je s...
Tak jak pae učtel... vyhrabaly nebo udělali? Smajlík
Já vím, rejpnutí naprosto off topic, moc se omlouvám, ale u Tebe to nutkání bylo silnější než má vůle Smajlík

zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.12.2018, 20:58

no ještě je ve hře 66 bodů, což je strašně moc. Ve třetí čtvrtině soutěže jsme zatím ztratili 4 body, ale největším pozitivem je, že jsme se definitivně vyhrabaly z totální krize v listopadu. Je vlastně s podivem, že jsme schopní dotírat na čelo tabulky, když jsme v 8 zápasech udělali jen 5 bodů! Při vyrovnanosti soutěže se mohlo klidně stát, že by byla naše starost udržet osmičku, ale nějakým zázrakem ztráceli i všichni okolo (vždyť mají všichni kromě dukly aspoň 10 proher za 0 ze 33 zápasů, což je fakt hodně).

Třeba se bude dařit dál a my ještě budeme prohánět Duklu. Anebo se nezadaří pár zápasů (může se stát) a budeme rádi, když dohrajeme v první čtyřce. Těch 66 bodů je prostě příliš mnoho na prognózy.

HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
19.12.2018, 20:53

A já bych řek, že řeší. O další kousek se, doufejme, posouváme do lepší pohody. Poslední tejdny jsme sami sobě byli největším soupeřem.

Roland Wágner (SK Trhači Kadaň): „Vstup do utkání jsme měli příšerný. Prvních pět minut jsme byli v podstatě na kolotoči, tak jsme si řekli, že s Českými Budějovicemi nemůžeme očekávat, že budeme hrát vyrovnaný hokej. Dále, že budeme hrát zodpovědně v obranném pásmu, což se začalo dařit. Soupeř měl sice tlak, ale vyložené šance neměl, spíš to střílel do brány. Za stavu 1:1 jsme dle mého měli využít jednu z šancí, které jsme tam měli, a možná by to bylo jinak. V poslední třetině si soupeř svým tlakem, důrazem v bráně a častou střelbou vynutil další góly. Bohužel jsme nedokázali na tyto branky odpovědět.“

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): „Ať je to jak chce a se vší úctou k soupeři, pro nás jsou to tři povinné body. Někde by tam měl být vidět rozdíl, což v první dvacetiminutovce vidět byl. Bohužel jsme dali ale jenom jeden gól. Následně druhé dějství se nám hrubě nepovedlo a soupeř zaslouženě vyrovnal využitím přesilové hry. Duel byl vcelku vyrovnaný, takže já jsem velice rád za první a třetí periodu. Za tu druhou naopak už moc ne.“

prosím vánoční dárek Korkiakoskiho Smajlík Smajlík Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 20:48

Jihlava má celkem luxusní náskok a ještě dohrávku s Kadaní k dobru. Předpokládám, že v Ústí asi zítra nezaváhají. Radši tu ale nebudu psát, že o prvním místě je rozhodnuto já tvrdím, že asi jo. Trošku se nám krystalizuje první čtyřka. Na dostřel byť už s menší ztrátou je ještě Prostějov,Havířov i Přerov. Dostáváme poměrně málo branek a hrajeme dobře v oslabení. Ono to letí rychle ty zápasy. V sobotu vyprodáno očekávám opravdu pěkný zápas. Asi to bude opět hodně vyrovnaný jako předchozí dva zápasy s Kladnem. Dunn dneska jen necelé 4 minuty a +1 a 2 trestné minuty. Bylo vidět, že na širokém kluzišti hraje asi poprvé. Tam to bude zřejmě delší doba na adaptaci. Jak říkám objektivní hodnocení tak po 5-6 zápasech. Jsem rád, že se do tempa dostává Přikryl. Babka a Beránek hrají stabilně dobře navíc Babka i boduje. Za mě zatím nejlepší útočník v sezóně co se týče přínosu pro tým. Dneska se mě líbil pohybově i Bradley a Karabáček taky měli největší ice-time. Obrana bez kapitána hraje opravdu spolehlivě i když přitom Kutlák třeba v Přerově zahrál taky dobře.

Počkej na 16.1.2019 Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 20:34

Reakce na MrPesi: Tak třetí třetinu jsme konečně přetavi...
jsou to teď takový výhry, co nic neřeší, protože všichni ostatní bodujou naplno taky. To Kladno bude hodně důležitý a jsem zvědavej, jestli Jihlava začne někdy ztrácet body, nebo zase dojede sezonu jen s výhrama jak před dvěma lety.

Reagovat
19.12.2018, 20:25

Tak třetí třetinu jsme konečně přetavili v góly. Tři body povinnost. V sobotu myslím bude jiný zápas. Kladno otočilo z 0-2 na 5-2 . Uvidíme jestli bude Plekanec, ale spíš ho čekám v pátek za Kometu a v sobotu bude odpočívat. Ale i tak čekám parádní zápas a posun na druhé místo tabulky Smajlík

Reagovat

Ti rozhodčí i ten onlajnista jsou takhle úmyslně, aby ten kolorit zápasu s Kadaní úplnej.

Reagovat
19.12.2018, 20:20

Reakce na MrPesi: vyloučení 4-6 to je taky dobrý fór :)...
a to mají dvě vyloučení za hru v šesti. Vlastně podle rozhodčích hrála dneska Kadaň úplně čistě.

Reagovat
19.12.2018, 20:18

vyloučení 4-6 to je taky dobrý fór Smajlík po neustálém držení a hákování domácích

játrojátro | jedině Motor
Reagovat
19.12.2018, 20:13

ten Zubzanda je vážně vocas .....

Reakce na scipioo: Už zase 1:1...
Tam to dnes obsluhuje šimpanz, ne? Nebo má někdo vánoční večírek o něco dříve.

4:1 pro n8s podle hokej.cz

19.12.2018, 20:11

Ten on-linista musí být vylitej , jak váza.Kolik teda vedeme?4 nebo 5 ku 1.

Ty onlajny jsou hrozný, ten chlap je snad opilý Smajlík

Reagovat

Mohl by mi někdo u přenosu říct kolík to vlastně je? Na onlajnech je nejednou 1:5, ale počet branek v textu tomu neodpovídá Smajlík

19.12.2018, 20:10

Reakce na Siky: Na onlanech je teď pro jistotu 1-5 €...
Už zase 1:1

SikySiky | Budejce
Reagovat
19.12.2018, 20:09

Na onlanech je teď pro jistotu 1-5 😀

Reagovat

Reakce na scipioo: To si z nás dělali ty dvě třetiny pr....
Mě by spíš zajímalo, co se událo o třetině v šatně. Počítám, že jim tam z Václavova řevu opadala omítka. Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 20:08

Reakce na P.XTRM: Hapruje jim to dnes od začátku. My už ...
Tak už to nam rovnou nasypali na bůra... Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 20:07

Reakce na hubl26: Jako, že Quak volal Vinniemu? :)) :))...
Možný to je, ale fakt ho tam nevidím od třetí třetiny. Myslím, že už ani Čermák nehraje. Je to zredukovaný

hubl26hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
19.12.2018, 20:05

Reakce na MrPesi: Řekl bych že Endála posadil...
Jako, že Quak volal Vinniemu? Smajlík Smajlík Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 20:04

Reakce na Jáchym: Ti pitomci na onlajnech nám zapomněli ...
No nějak mu to nepočítá. Já k tomu přišel po dvou třetinách na onlajnu bylo 0:1 načež po čtvrthodině jsme zjistil, že to není pravda a že je srovnáno Smajlík

To si z nás dělali ty dvě třetiny pr.del Smajlík ?

Tak já chvilku odběhnu a je to 1:4 Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 20:03

Reakce na Hubl26: Tak a teď už Ednoulíín jo? :)- :)- :...
Řekl bych že Endála posadil

Hapruje jim to dnes od začátku. My už vedli 1:0 a na onlajnech se ještě "nehrálo"..

19.12.2018, 19:59

Ti pitomci na onlajnech nám zapomněli přičítat góly, ti mají pořád 1:1... Smajlík Smajlík

Yes!!!

evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.12.2018, 19:57

Je to velmi jednoduchá rovnice, tlačíme se do brány = úspěch, netlačíme se do brány = neúspěch.

Přikryl. Snad se konečně chytil.

císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat

Plášil,to je střelec! pánové Čermák a Endál, Karlovi po zápase vemte baťoh a brusle.On Vám řekne jak na to.

Reagovat

teď za jedno střídání Dančišinovo řady pustil rozhodčí 2 držení, jedno hákování a jedno sekání. Ono je to proti těmhle týmům těžký. Rozhodčí jim to žere a jim to usnadňuje bránění.

Teď teda konečně bezhlavej tlak do brány a hned je to gól.

Konečně trocha důrazu.

Nemohu pozorovat zápas, ale co to tu čtu? Zase a znova v šesti na ledě a trest?Tohle opravdu není normální.Kdo má sakra na starosti střídání?Je to ve většině zápasů a pořád si to nedokážou pohlídat! Smajlík

19.12.2018, 19:49

S Kadaní se prostě vyhrávat musí. Po minulých hodech zase bídná koncovka. Je neuvěřitelný, jak my si to sami komplikujeme. Z čeho už bychom měli dát gól, když ne z těch tutovek ze začátku 1. třetiny. Čermák by nedal gól ani do prázdný fotbalový branky. Mladí jezdí jak diví, ale třeba Dančišin doveze puk poměrně snadno do soupeřovy obranné třetiny, relativně dlouho ho tam udrží, ale těch kliček, a protisměrných kliček většinou u manťáku, za bránou, nebo v rozích je moc, motá obránce, ale umotá i sebe, a často to končí odevzdáním puku a protiútokem soupeře. K ohrožení branky dojde málokdy. Marně si lámu hlavu, proč to tak proti těm " slabšímim " soupeřům je. Skoro pokaždé. Přece se snad někdo trefí.

JabaduJabadu | Motor, Chvalšiny
Reagovat
19.12.2018, 19:46

Ještě bych jim těch 20 minut dal aby to bylo za tři body.

Reagovat
19.12.2018, 19:43

Koncovka krom minulého zápasu opravdu není dobrá. Je pravda, že spoustu zápasů máme body díky výborným výkonům brankářů, ale od toho tam jsou. Nasazení, bruslení není špatný bohužel střely málo nebezpečné.

Reagovat
19.12.2018, 19:40

Reakce na MrPesi: Tak on se tam netrefí do brány nikdo p...
po kolikáte je vidět stejný scénář, co se týče koncovky? Přesilovky, u koho to pomalu vždy končí? Proč se spolehá na hráče mimo formu? Je pomalu konec roku a kam se to posunulo? Křeč,křeč,křeč. Většina hráčů prvních dvou formací, potřebuje 20 šancí na jeden gól? Trochu moc luxusu.

19.12.2018, 19:39

Reakce na evoorg: Tým se po první třetiny uspokojil a vy...
Kdyby se uspokojil za stavu 0:3, tak to pochopím, ale za stavu, kdy vedeme o pouhý jeden gól, mi to přijde divný.

Reagovat
19.12.2018, 19:38

Reakce na P.XTRM: Poreferuje mi někdo, jak se zatím jeví...
Těžko hodnotit to až tak po pátém zápase zatím jsem ho moc neviděl.

Poreferuje mi někdo, jak se zatím jeví Vincent? Půjde to s ním nebo ne?

Reagovat
19.12.2018, 19:36

Reakce na císařpán: ještě se mi divíš, že nejezdím? 4 pe...
Tak on se tam netrefí do brány nikdo pomalu. Pro mě je zklamání, že se trápíme se spodkem tabulky a silný pak přehráváme. První třetina měla být hotovo.

Reagovat
19.12.2018, 19:35

Tým se po první třetiny uspokojil a vypadl z tempa. Sice jsme dokázali Kadaň v pohodě přehrávat, jenže to nám stačilo a už jsme nechodili do míst, kde to bolí, takže zákonitě i šancí ubylo a pak stačil jeden inkasovaný gól a drama je na světě. Chceme-li pomýšlet na body, musíme se prostě nastartovat, tlačit se do brány, srážet se a bruslit, jednoduše řečeno jsme opět dostali v podstatě rezignovaného soupeře vlastní ofenzivní nemohoucností do hry a teď již ten zápas budeme muset uhrát silou ...

místo tréninku boj o body, už je to krásně vyrovnaný i herně Smajlík

Reagovat
19.12.2018, 19:32

Reakce na MrPesi: No ve druhé třetině krom nájezdu Čermá...
ještě se mi divíš, že nejezdím? 4 permice a jsou na stěně!!! Až Čermák a Endál nebudou považováni za sniper borce a bude v Motru opět konečně střelec,tak pojedu.Po odchodu Nouzy v Motoru střelec zatím nebyl!!!!!!!!!!!

Tak jsem se dohrabal domů, sednu k přenosu a jen čumím. 1:1! Bohajeho snad tam nenecháme dneska body Smajlík

19.12.2018, 19:28

Ale kolem mantinelů bruslíme hezky, to je fakt Smajlík

19.12.2018, 19:27

Marný Kadani stačí dvě přesilovky a mají v nich víc šancí než my za dvě třetiny zápasu.

Reagovat

No ve druhé třetině krom nájezdu Čermáka, který na mě působí jako zabrzděný vlak žádný šance navíc. Pro mě jsou výkony proti slabým celkům zklamání. Přitom nástup byl perfektní. Venca to bude muset stáhnout do třetí třetiny.

Reagovat
19.12.2018, 19:26

asi je něco špatně, když má Kadaň lepší přesilovku než my

Reagovat
19.12.2018, 19:25

no konečně, 6 hráčů paráda.výborně!!!!!!!!

Reagovat
19.12.2018, 19:24

wau, já už se bál, že nebudeme hrát v šesti, díky! Chybělo mi to.

Bože to je vůl.

Reagovat
19.12.2018, 19:23

Jako jo, naše koncovka je tragická, ale to množství držení, podražení a háčků, co Kadani prochází, je naprosto neuvěřitelný.

19.12.2018, 19:16

Místo aby jsme jim tam v první třetině načepovali tři góly a bylo hotovo tak je to snad po páté kadaňské střele 1-1 . Neskutečný jak hrajeme s týmy ze suterénu tabulky.

Reagovat
19.12.2018, 19:15

Nejhorší možný vývoj zápasu. Soupeře jednoznačně přehráváme. V druhé třetině s tím pokračujeme, ale náš tlak ztratil na důrazu a přímočarosti a stal se spíše platonickým, navíc sudí opět umožňují slabšímu a pomalejšímu týmu držet se ve hře držením a nedovolením bráněním, načež dostaneme z ojedinělé šance gól. Tak teď to chce, aby kluci ukázali, zdali se už z předchozích fází sezóny poučili ...

19.12.2018, 19:14

Já jsem z toho Čermáka naprosto rozčarován... ten chlap není schopnej ten puk zvednout.

A je to tady

19.12.2018, 19:13

Hmm, to se dalo čekat...

Reagovat

tvl my budeme hrát 1:1 po dvou třetinách v Kadani, která nebyla ve hře 5na5 vyjet s pásma s pukem na hokejce. To je neskutečný.