Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-15" |  vypnout filtr

Další diskuse:

Ta střelba je fakt. I v přesilovkách. Celý ty přesilovky nejsou úplně ono....pohyb nesrovnatelnej s lonskem, ale chybí tam ta finální přihrávka a pohotová střela. Pozitivní zjištění dneška ale je, že umíme bránit.

15.09.2018, 22:26

Škoda, že jsme neproměnili TS. Mohlo to za stavu 4:0 v půlce 1/3 vypadat ještě úplně jinak.
Nelíbí se mi, jak mají hráči problémy se zpracováním přihrávky a jak jim odskakuje puk a dělá jim problémy ho zkrotit. To jsou takový ty věci, který v ELH nejsou. Taky jsem byl překvapenej oproti minulým zápasům, že jsme nestříleli. Zase se spíš přihrávalo, i když by se dalo střílet a dorážet. A pořád to na mě dělá dojem, že když se vede, tak se už moc nemusí útočit. Ale nasazení super, oslabení taky. Když to shrnu, po třech gólech jsme je měli dodělat a ne, že se pak ještě bojíme o výsledek (oslabení 3:5 atd.)

Koukám, že našláplej Salzburg dneska první prohra...s Motorem...borci na ně holt umí.

mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
15.09.2018, 21:28

Filip Vlček dnes dával gol za Písek...

Viděl jsem až od druhé třetiny za stavu 3:1, takže za mě nic moc. Ale 3 body z Vepřína jsou dobrý 3 body. Za mě pochlava komentátorovi. Dobrej výkon.

hubl26hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
15.09.2018, 20:38

Kamil Přecechtěl (HC ZUBR Přerov): Samozřejmě nás mrzí první třetina, protože od desáté minuty jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Vytvořili jsme si poměrně dost šancí, bohužel jsme řadu z nich spálili. Využili jsme jenom jednu, což je samozřejmě málo po tom, co jsme předvedli v prvních sedmi minutách. Trochu mě to mrzí, protože přesně na to, co Budějovice hrály, jsme byli nachystaní. Myslím si, že v padesáti minutách bylo vidět, že víme, o co jde, ale bohužel jsme zkrátka nezvládli prvních deset minut.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Myslím si, že jsme měli parádní nástup do zápasu. Obšírně, první třetina rozhodla o celém utkání, a to díky tomu, že jsme se koncentrovali na start proti týmu, který dvakrát za sebou vyhrál, měl pauzu a nemusel nikam cestovat. Myslím si, že jsme tím naším nástupem domácí vcelku zaskočili. Dokázali jsme vstřelit tři branky a od té první třetiny už se všechno odvíjelo. I když potom druhá a třetí třetina z naší strany nebyla moc disciplinovaná, hlavně ta druhá, protože jsme domácím dali možnost hrát spoustu přesilovek. Ale domnívám se, že jak náš brankář, tak naše oslabení, podali výborný výkon. Celkově bych řekl, že jsme si vítězství zasloužili, i když se nám nepodařilo dát čtvrtý gól, který jsme potřebovali.

SalvelinoSalvelino | Kaplice
Reagovat
15.09.2018, 20:10

Reakce na zbyna-ck: ale byl to takovej neúčelnej tlak. K...
jo, tak nějak to bylo. navíc Strmeň je držák. měl i kliku ovšem. když takhle dopadnou všechny venkovní zápasy, nikdo se zlobit nebude Smajlík

15.09.2018, 19:47

No, mě to přišlo trochu podobný zápasu se Slavií. 2. třetina se mi vůbec nelíbila, 3. byla o trochu lepší.

3 body naprosto zasloužené, dojem ale trochu sráží množství zbytečných vyloučení. V plném počtu jsme domácí vůbec k ničemu nepustili. Bruslařsky a kondicí jsme jasně dominovali, což mne těší. Oslabení perfektně zvládnutá. Sudí domácím nějaká procenta nechal.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.09.2018, 19:40

Hlavně druhou třetinu jsme strávili jen v oslabení. Zrovna i na nás tam bylo pár neodpískaných zázroků. Pokud se nepletu tak dneska nejel Přerov ani jednou v přečíslení.Většina střel byla ze střední vzdálenosti.

Buly 22/70 ...docela bída
Nejlepší Gilbert 9/20

Dnes dobrý výkon. Důležité body o čelo.

zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.09.2018, 19:38

Reakce na Salvelino: ok, ale od druhý třetiny skoro pořá...
ale byl to takovej neúčelnej tlak. Když pominu oslabení, tak mi připadalo, že je ta hra pod kontrolou. A oslabení bylo zahraný taky dobře.

Reagovat
15.09.2018, 19:35

ok, ale od druhý třetiny skoro pořád pod tlakem, to zas není tak pozitivní

Reakce na zmetek: Pozitivní 1. třetina, oslabení a Strme...
A je třeba pochválit komentátora zápasu Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 19:31

3 body z Přerova? Paráda!

Reagovat

Dneska spokojenost i za hru v oslabení. Tihle kluci mají chuť makat za Motor. Rychlostně a kondičně jsme na tom úplně jinde než předchozí ročníky. Dneska opět paráda Strmeň a musím říct, že jsme Vepřov moc do šancí nepouštěli. Poctivé tři body. Přerov bude pro každého nepříjemný , ale největší konkurenti budou Jihlava a Kladno.

15.09.2018, 19:30

Pozitivní 1. třetina, oslabení a Strmeň.

15.09.2018, 19:01

Tak dva fauly na nás a jdeme ven už to začíná.Kdyby písknul to hákování hned tak Babka nemusel ven Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 18:58

paráda, přerovák drží hokejku a když jí konečně Babka vytrhne, tak si s ní přerovák nafackuje a jdeme ven my Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 18:54

Reakce na Drew: Tohle nikdy stoprocentně fungovat nemůže...
já teda Přerov rozhodně nevidím ako nějaký ořezávátka, beru je jako jasnýho aspiranta na top6 (Jihlava, Kladno, my, Vsetín, Prostějov, Přerov). Ale máš pravdu, že Jihlava je jinde a hrát se s ní musí prostě jinak.

15.09.2018, 18:49

Reakce na zbyna-ck: ale jinak ten aktivní přístup je fak...
Tohle nikdy stoprocentně fungovat nemůže a každý zápas nějaké to propadnutí přijde. Na soupeře jako Přerov ( při vší úctě) to stačí, uvidíme, jak to bude do budoucna s Jihlavou, Kladnem ... Je otázka, jestli dokážeme naší hru i trochu přizpůsobit, bezchybně to samozřejmě odehrát nejde, na to máme v bráně skvělé opory. Jen to chce malinko měnit a přizpůsobit soupeři, pokud takhle nastoupíme proti Jihlavě, tak je výsledek jasný. Možná 7:0, možná 2:1, ale s hlavami dole budeme odjíždět my.

mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
15.09.2018, 18:40

Reakce na Ivánek48: Myslím, že to nehrozí. Z Prostějova...
Z Přerova Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 18:30

ale jinak ten aktivní přístup je fakt paráda. Tohle bude fungovat, jen je třeba nepropadat.

Reagovat
15.09.2018, 18:27

Tak koukám, že jsme se rozhodli sehrát druhou třetinu pouze v oslabení Smajlík

Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.09.2018, 18:24

Reakce na mcdavid: Tak, ale zase začneme hrát hoši.. ...
no jestli hodláme hrát furt v oslabení, tak budem rádi za bod. Btw. Kladno už vede jen o gól.

Reagovat
15.09.2018, 18:02

Tak, ale zase začneme hrát hoši..

Reagovat
15.09.2018, 17:53

Reakce na hubl26: Tak pořád ještě dvě třetiny. Nesmíme u...
Myslím, že to nehrozí. Z Prostějova je to pěšky dál než z Jihlavy a tentokrát by to hokejky asi neminulo Smajlík .

Reagovat
15.09.2018, 17:45

Tak pořád ještě dvě třetiny. Nesmíme usnout na vavřínech Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 17:44

Potěšující je, že domácí dokážeme předčit i v osobních soubojich, ale to je i díky rychlosti tam jsme zatím jinde. Navíc dva góly z prostoru brankoviště a jeden po luxusní souhře. Mladý Novák na přesilovce taky palec nahoru. Ještě není konec Přerov teď přidá .

Reagovat
15.09.2018, 17:42

byl to propadák,ale v nastoleným trendu se nic nemění,což je ok. tohle prostě musí přinést ovoce, jinak to nevidím Smajlík

No měl jsem strach...ale pekny docela...sice Přerov docela dost chyb, ale trestáme je a to je podstatný Smajlík

Góly pěkný...minimálně ten Endálův by se mezi góly kola dostat mohl.

Je vidět, že si asi hoši vzali k srdci Václavovo jebá*ní za Jihlavu. Už to nejspíš nechtějí zažít znovu Smajlík Smajlík

15.09.2018, 17:22

Tohle asi zubři nečekali, že bychom hráli takto agresivně, většinou jsme se do Přerova jeli jen tak ploužit Smajlík

Reagovat
15.09.2018, 17:20

Góóóóóóóóóól. Tak to je nádherný začátek Smajlík Smajlík Smajlík

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
15.09.2018, 17:14

Také Kladno a Frýdek se nemazlí na začátku utkání. Každopádně Motor jedem a nepolevujem Smajlík

Už je tam

Reakce na mcdavid: A neví někdo, jak to měl Kvaky v zámo...
No na kemp se nedostal...mají tam asi pět jiných brankářů, ale asi se s tím nepočítalo. Už před sezonou bylo uvedeno, že bude chybět v prvních třech zápasech.

Reagovat
15.09.2018, 16:58

Reakce na MARSCH: "I do dnešního zápasu se udělalo pár z...
A neví někdo, jak to měl Kvaky v zámoří, protože hlavní kempy by měly teprve začít. Ale je pravda, že Varlamov, Grubauer a Francík jsou zatím někde jinde.

Reakce na zmetek: A to je? Já tam nic nenašel....
"I do dnešního zápasu se udělalo pár změn v sestavě. Nehraje například Jiří Šimánek, který si odnesl z minulého utkání drobné poranění a do sestavy se po návratu ze zámoří také podívá Petr Kváča!"

Ale abych otevřel příležitosti ke spekulacím...není explicitně uvedeno, že to je příčina... Smajlík

15.09.2018, 16:56

Reakce na MARSCH: U Šimánka vysvětlení klub publikoval n...
A to je? Já tam nic nenašel.

U Šimánka vysvětlení klub publikoval na facebooku...

A asi ani Šimánek ne ?

Reakce na mcdavid: Proč nehraje Přikryl?...
Taky si myslim, že je to výkonností, ale je po zranění, tak uvidíme..

Tuším, že problém je v tom, že v soubojích vlaje jako papírovej drak...

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
15.09.2018, 16:38

Reakce na slavik81: Nevíte někdo kdy bude cca spuštěna a...

15.09.2018, 14:10

Nevíte někdo kdy bude cca spuštěna aplikace i pro iOS?

Tak nevim, jestli je problem u me, ale po dalsim nacteni uz si muj prohlizec vypnuti nepamatuje. Je fajn, ze to jde vypnout, ale musi se to delat porad dokola.

15.09.2018, 11:46

Reakce na To=M=š: No nevím, já tam mám teď áčko, junky i...
Ale je tam již křížek a když na něho máčkneš,lízágka zmizí.
Dobrá práce Kohy.Děkujeme.
P.S.Ještě zařiď tři body z Přerova.😀

Protože už se dají vypnout Smajlík

Reakce na KohyCZ: Lízátka se řeší, upozornil jsem na pro...
No nevím, já tam mám teď áčko, junky i dorost... Smajlík

Reakce na zdcart: Samozřejmě,že Velart a Zetek jsou zkuš...
Lízátka se řeší, upozornil jsem na problém, tak to prý přeprogramují. Zatím stáhli ty mládežnické, do budoucna by to mělo jít vypnout, nebo se to udělá jinak pro mobily.

15.09.2018, 10:57

Reakce na KohyCZ: Myslím, že právě Zety s Vélou ten zápa...
Samozřejmě,že Velart a Zetek jsou zkušení a otrkaní a mají kvalitu a odbornost.To již Velart prokázal při komentování NHL.Tam problém nebude.
P.S.Dvě lízátka zmizela.Na juniory a dorostence.

Reakce na zdcart: Jestli to včera komentoval nevím,ale b...
Myslím, že právě Zety s Vélou ten zápas komentovali, aspoň jsem od nich viděl fotku na FB Smajlík To je samozřejmě prověřená kvalita a ne záskok pro přenos na netu Smajlík

15.09.2018, 10:15

Reakce na KohyCZ: To komentoval náš Zety, ne? Kterej v t...
Jestli to včera komentoval nevím,ale byl představen jako člen hokejového komentátorského týmu O2.Je tam i Velart,co komentoval NHL na Nova sport.

15.09.2018, 10:13

Reakce na Rawem: Trošku mimo téma, ale s ohledem na to, ...
Tobě včera šel přenos?Hodně lidem to nešlo.Dost si O2 na premiéru uřízla ostudu.

To komentoval náš Zety, ne? Kterej v tý Spartě předtím x let dělal Smajlík

RawemRawem | Motor nebo nic.
Reagovat
15.09.2018, 09:32

Trošku mimo téma, ale s ohledem na to, co jsem slyšel při zápase JIH : =M=, komentátoři včerejšího zápasu SPA:MHK byli fakt dobří, výborně připraveni.

Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
15.09.2018, 09:12

Kamarádi,máte někdo jedno volné místo z Přerova zpět do Budějc? (Nejlepšï by bylo do Velešína,ale to bych chtěl moc Smajlík ) Dvořka nejede,tak sháním odvoz.Lízátka?..Nápad k nezaplacení.Děkuji,ale v telefonu nechci.Ani nejde pořádně psát. Smajlík

BudweissBudweiss | České Budějovice
Reagovat
15.09.2018, 09:03

Ahoj. Kohy, dají se nějak odstranit ty upoutávky na zápasy co tu na fóru vyskočí? Když se v jeden den sejdou zápasy junku, dorostu i áčka tak to mám na mobilu přes půl displeje a je to fakt otravný. Myslím, že lidé co chodí sem na fórum stejně ví že se hraje .... Dik

Reagovat
15.09.2018, 08:39

Reakce na Placido: Nechápu, proč upoutávky na zápas třeb...
JJ na mobilu je to fakt šílený, půlku zaberou "lízátka" Smajlík

PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
15.09.2018, 08:28

Nechápu, proč upoutávky na zápas třeba po půl minutě nezmizí. Jinak nápad dobrý, ale zase někdo u toho nepřemýšlel do konce.

15.09.2018, 08:04

Reakce na kaaakamil: Poradte nekdo prosim, jak se zbavit...
Teď jsem se chtěl zeptat.Mám tři a je to šílený.

Poradte nekdo prosim, jak se zbavit lizatek s upoutavkami na zapasy. Android, Chrome. Diky!

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.