Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kohi.jirka" |  vypnout filtr

Kohi.jirkaKohi.jirka | Litovel
Reagovat
19.02.2023, 20:37

Reakce na alkac: Je fakt, že výkon sudích na Chladně dne...
Dnes jste mohli vidět,komu je přáno a komu ne a vzhledem k tomu,že Olomouci rozhodčí pripiskavali v poslední dobou jedinkrát a to v zápase s Vámi,tak vám přeji hodně štěstí...

Reagovat
06.02.2023, 10:15

Reakce na filip29: A ještě ke včerejšku jeden "zajímavý"...
Filipe předpokládám,že máš na mysli Cachotskeho,ale nedělej si iluze,kroužil tam a tleskal s rukama nad hlavou hlavně proto, že nedávno působil i v Olomouci😉

Reagovat
05.02.2023, 23:08

Reakce na alkac: Zrovna v tomhle si myslím je vidět troc...
Někdy je ta hranice mezi úspěchem a neúspěchem vážně tenká-promenit samostatný nájezd Vondrka v úvodu druhé třetiny,jsem přesvědčený,že tu teď tolik nesmutnite, včetně Pechova břevna.Mora nebyla před i v úvodu zápasu v dobrém rozpoložení a stav 0:3,či 1:3 by těžko otáčela.Musim ale uznat velké sympatie k vám za to,že nehledáte chyby v sudích 👍

Reagovat
05.02.2023, 22:16

Už bych se opakoval,za mě pro vás dobře,že se k rozhodčím vyjádřil při odchodu z ledu a ne na tiskovce,to by se s vama pak vezlo 😉Osobně si myslím,že tam byla např.cca minutu do konce hůl v obličeji,tzn.vhazovani v útočném pásmu plus pover play plus soupeř ve čtyřech, což by slušnou naději na srovnání dávalo.Jsou to zdánlivě maličkosti,ale i ty rozhodují zápasy.Tak přeji hodně štěstí do dalších zápasů a během repre pauzy vyčistěte hlavy,ještě pořád to máte ve vlastních rukou🍀

Reagovat
05.02.2023, 21:34

Reakce na Paav: Nám by ty přesilovky stejně nepomohli......
To bych netvrdil,tu jedinou jste proměnili 😉Ale chápu,že teď převažuje frustrace a zklamání ze ztráty dobře rozjetého zápasu.
Jinak snažilo se na stadionu i pár vašich věrných 👍

Reagovat
05.02.2023, 21:00

Reakce na Inzi: Čermáku to je vyjádření hlavního trenéra...
Zdravím,myslím,že to bylo myšleno tak,aby nedostal pokutu, protože se mu ve třetí třetině nelíbilo,že zatímco vás rozhodčí do oslabení poslal, nás ne.A soudně musím přiznat,že tam dvě tři situace po vyloučení volali.Takze myslím,že hodně krotil emoce a nechtěl komentovat výkon rozhodčích.Vyhra Mory ale zasloužená, pro vás škoda toho břevna,kdybyste odskočili znovu o dva góly,minimálně byste bodovali.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.