ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Od 2.třetiny jsme byli lepší, ale pokud jsme schopni dávat 2 góly za zápas, tak to v klidu nikdy nebude. Na tuto soutěž už máme plno nadprůměrných útočníků, ale bohužel žádného střelce. Pozitivní je tabulka, KV v PO už nepotkáme.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Kdyby to, co píšeš, měl být skutečně p...
Ok, dovedu uznat, že tenhle argument má docela logiku.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Co to je za krávovinu? Kdyby nepodepsa...
Slovo "zlegalizoval" jsem zvolil špatně a mělo být v uvozovkách, takhle to myšleno samozřejmě nebylo, mohlo to zmást. Chtěl jsem říci, že tím podpisem dal najevo, že to směšné odstupné není problém. Stejně jako ten problém neměli na svazu, v tisku, ČT. Že není problém se fotit s prasetem v době, kdy on tady odtáhl a ještě zpětně dělal zlomyslně problémy např. s pronájmem BA na další sezonu atd. Ale už na toto téma končím, náš diametrálně odlišný pohled se nezmění.
 
 
 
Už jste s tím Šimánkem jako kolovrátek. Smiřte se s tím, že část fandů to vidí jinak. Minimálně podpisem za sebe zlegalizoval ten podvod, kdy klub, který ho vychoval, dostal odstupné 5K.
 
 
 
Dneska bych přijmul i prohru, protože to z naší strany nebylo špatné. Nebyla tam ustrašenost, bral jsem i bod a jsou nakonec tři. Domácím naštěstí vůbec nešly přesilovky - opravdu je bráníme výborně. Výhra je trochu šťastná, trochu mi to připomnělo zápas v Jihlavě asi před 4 lety vyhraný v poslední minutě také 1:2. Kladno chválím - lidi i pořadatelé v pohodě, pivo Bakalář (desítka) je lepší než v BA, v pauzách AC/DC. Tušil jsem, že zkusí Gábiče a v poslední třetině podržel; teď už věřím, že skončíme do 2. místa.
 
 
 
Domaci tu jeste blazni, ze nedorost dostal jen 2 minuty. Zatim motor dobre, dnes na ne mame.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Já za sebe taktéž děkuju.Jedna CHYB...
Možná přesně neznám výběrové kritérium - slyšel jsem 10 odehraných sezon. Ale Kolda by tam podle mě měl být také. A namátkou další jména, která pamatuji dlouhou dobu - Míra Bláha, Horák, Edelmann, Filip Turek, již zesnulí Míra Dvořák a Kollar, možná i Janeček, Hejna. Dřív byl pohyb hráčů mnohem menší, na druhou stranu se končilo o dost dříve.
Každopádně výborná akce, doceňuji to až se zpožděním, včera mě totiž příliš vyčerpalo dění na ledě, i když to byla pouze základní část.
 
 
 
Vyhráli jsme dnes duel prvního s druhým, navíc Kladno zaváhalo. Bruslařsky jsme nijak nezaostávali, v poslední třetině jsme měli chvílemi velký tlak. Výborní byli Vampola i Nedorost, právem vyvolaní v děkovačce. Bylo vyprodáno, ve Varech by přišlo tak 2,5 tisíce. A my tu řešíme Šimánka, bohužel i já se neudržel, tak sorry.
 
 
 
Dělení bodů 2:1 odpovídalo, dnes jsem byl spokojen - až na tu koncovku, tam se pořád trápíme. Hosté ukázali kvalitu, v SF bych je nechtěl.
Nazývat Šimánka ču.ákem je přehnané, ale rád jsem ho na stadionu neviděl a stejně jako zdcart mu jako jedinému netleskal. Důvody se tu z obou názorových stran objevily již několikrát, já se nebudu opakovat. Jen doufám, že vedení nenapadne ho tu někdy angažovat.
 
 
 
Hráčům se daří - uvědoměle odpovídat v rozhovorech. Máknout na ledě ale bolí, tak to nějak odkloužeme. Všichni přece víme, že PO je jiná sotěž, bla, bla, bla. Jestlipak se v buse alespoň cítí trapně vůči těm, co výjezdem ztratili celý den.
 
 
 
Reakce na Scipioo: Myslim, ze s vykonama co predvadime v...
Přesně tohle mě zrovna napadlo.
 
 
 
Suchánek je průměrný bek na první ligu. Nedovedu si ho představit ani jako posilu pro úroveň případné baráže. Ale vycházím jen z jeho 3 letého působení v Motoru, možná se letos zázračně zlepšil, Elh zápasy nesleduji. Dodnes vidím jak ho motali mnohem lépe bruslící druholigoví hráči při přáteláku v Táboře.
 
 
 
Hráli jsme hrozně, soupeři stačilo podat průměrný výkon. My to ale zlepšíme, narozdíl od těch 4 pruhovanejch, tam je to už standard. Fakt nechápu, jak málo dneska stačí na to pískat druhou soutěž u druhého nejpopulárnějšího sportu.
 
 
 
S Edou jsem asi 3x mluvil, aniž by on zpočátku věděl, že ho znám (děti chodily do stejné školky). Až následně jsem mu pak poděkoval za dobrou sezónu (tuším SF někdy v roce 2007). Nějaká povýšenost tam z jeho strany vůbec nebyla, choval se úplně v pohodě.
 
 
 
Tak teď snad v hostujícím kotli zima není. Tak ještě Gábič potvrdit domácí nulu.
 
 
 
David servis dnes dokázal to, co Motoru ani na několik pokusů nevyšlo - vyhrát v HB.
 
 
 
No hlavně, že v kauze převedení hráčských práv před 4 lety to Záruba v TV rozebral a popsal fakta. Toho člověka nevydržím poslouchat ani minutu.
 
 
 
Slavia tu hrála o něco lépe než minule, přesto neměla nárok a skore 4:2 je pro ni milosrdné. Na takovýhle Motor je radost se dívat. Pochvalu zaslouží celý tým, ale přesto vyzdvihnu jednoho hráče, a to Vampolu. Pokud vydrží, tak je to posila jako hrom.
 
 
 
Reakce na vodopadek: utrapene vitezstvi :)) ale dulezit...
Hrajeme hrozně a nějaké utěšování se získanými body není na místě.
 
 
 
Reakce na Kaul: Ano, souhlasím. Čtu - li zde neustále, o...
Dynama je škoda jen zdánlivě. Kádrem stejně na 1. ligu nemá ani omylem a to už vůbec nemluvím o financích, tam je to sotva na přežití - odkázal bych na zde oblíbenou justici, podle čísel je to zralé na konkurs. Sportovní fanda si tak musí vystačit se špičkovým volejbalem a stále perspektivním hokejem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hned čtyři odchovanci Motoru jsou v nominaci na OH! Jsme na vás hrdí, Romane, Milane, Michale a Tomáši!...

Motor dokázal porazit druhý, třetí i čtvrtý tým tabulky, tentokrát si posvítil na Přerov! youtu.be/TmfzFMbOBeU?a

Včerejší zápas přinesl další tříbodovou #radost. Další utkání v Budvar aréně už ve středu - to vyzveme Litoměřice! #jedentym...

Richard Nejezchleb a Josef Mikyska - nejčerstvější posily Motoru v akci