generální partnerHlavní partneři
Partneři webu

Výsledkový servis

SEZONA:2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 26.2.2012 Č.Budějovice Kladno 2:1
52 ne 26.2.2012 K. Vary Ml. Boleslav 4:2
52 ne 26.2.2012 Pardubice Litvínov 8:2
52 ne 26.2.2012 Kometa Zlín 4:1
52 ne 26.2.2012 Sparta Slavia 2:3sn
52 ne 26.2.2012 Vítkovice Třinec 5:3
52 ne 26.2.2012 Liberec Plzeň 5:3
 
51 pá 24.2.2012 Slavia Vítkovice 8:1
51 pá 24.2.2012 Zlín Č.Budějovice 2:1
51 pá 24.2.2012 Kladno Liberec 2:1p
51 pá 24.2.2012 Ml. Boleslav Kometa 2:3
51 pá 24.2.2012 Plzeň Pardubice 4:1
51 pá 24.2.2012 Třinec K. Vary 2:0
51 st 22.2.2012 Sparta Litvínov 3:2
 
50 út 21.2.2012 Pardubice Třinec 1:4
 
49 út 21.2.2012 Slavia Liberec 5:4sn
 
43 út 21.2.2012 Ml. Boleslav Plzeň 5:4p
 
50 ne 19.2.2012 K. Vary Č.Budějovice 3:1
50 ne 19.2.2012 Sparta Ml. Boleslav 4:2
50 ne 19.2.2012 Liberec Litvínov 4:5sn
50 ne 19.2.2012 Vítkovice Zlín 1:0sn
50 ne 19.2.2012 Plzeň Kladno 0:4
 
48 ne 19.2.2012 Pardubice Slavia 4:5sn
 
49 pá 17.2.2012 Č.Budějovice Kometa 0:3
49 pá 17.2.2012 Zlín K. Vary 2:3p
49 pá 17.2.2012 Litvínov Plzeň 4:1
49 pá 17.2.2012 Kladno Pardubice 3:4sn
49 pá 17.2.2012 Ml. Boleslav Vítkovice 4:3
49 pá 17.2.2012 Třinec Sparta 2:5
 
48 st 15.2.2012 Plzeň Třinec 7:5
48 st 15.2.2012 Litvínov Kladno 6:5sn
48 st 15.2.2012 K. Vary Kometa 5:4p
48 st 15.2.2012 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
48 st 15.2.2012 Liberec Ml. Boleslav 4:2
48 st 15.2.2012 Sparta Zlín 1:2p
 
50 po 13.2.2012 Kometa Slavia 3:4p
 
47 ne 5.2.2012 Slavia Kladno 2:3
47 ne 5.2.2012 K. Vary Sparta 2:1
47 ne 5.2.2012 Zlín Plzeň 1:2
47 ne 5.2.2012 Třinec Litvínov 6:4
47 ne 5.2.2012 Č.Budějovice Liberec 2:1p
47 ne 5.2.2012 Ml. Boleslav Pardubice 5:4
47 ne 5.2.2012 Kometa Vítkovice 8:2
 
46 pá 3.2.2012 Kladno Třinec 4:3sn
46 pá 3.2.2012 Pardubice Kometa 5:1
46 pá 3.2.2012 Plzeň Slavia 5:2
46 pá 3.2.2012 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
46 pá 3.2.2012 Sparta Č.Budějovice 4:2
46 pá 3.2.2012 Liberec Zlín 4:1
46 čt 2.2.2012 Vítkovice K. Vary 2:4
 
45 st 1.2.2012 Ml. Boleslav Kladno 1:0
45 út 31.1.2012 Třinec Slavia 1:4
45 út 31.1.2012 Zlín Litvínov 3:0
45 út 31.1.2012 Č.Budějovice Pardubice 1:4
45 út 31.1.2012 K. Vary Plzeň 3:2
45 út 31.1.2012 Kometa Liberec 3:4
45 út 31.1.2012 Vítkovice Sparta 3:2sn
 
44 ne 29.1.2012 Slavia Litvínov 1:5
44 ne 29.1.2012 Třinec Ml. Boleslav 6:1
44 ne 29.1.2012 Sparta Kometa 4:5p
44 ne 29.1.2012 Liberec K. Vary 3:2sn
44 ne 29.1.2012 Plzeň Č.Budějovice 3:2p
44 ne 29.1.2012 Kladno Vítkovice 3:4sn
44 ne 29.1.2012 Pardubice Zlín 4:3sn
 
43 pá 27.1.2012 Vítkovice Liberec 5:3
43 pá 27.1.2012 Č.Budějovice Slavia 3:2sn
43 pá 27.1.2012 K. Vary Kladno 1:2sn
43 pá 27.1.2012 Kometa Litvínov 4:1
43 pá 27.1.2012 Sparta Pardubice 4:0
43 čt 26.1.2012 Zlín Třinec 5:1
 
35 út 24.1.2012 Č.Budějovice Vítkovice 3:1
 
1 út 24.1.2012 Kometa Kladno 1:0
 
42 ne 22.1.2012 Sparta Liberec 6:4
42 ne 22.1.2012 Pardubice K. Vary 2:3
42 ne 22.1.2012 Litvínov Vítkovice 0:2
42 ne 22.1.2012 Plzeň Kometa 4:3
42 ne 22.1.2012 Kladno Zlín 3:2
42 ne 22.1.2012 Třinec Č.Budějovice 2:1p
 
41 pá 20.1.2012 Zlín Ml. Boleslav 1:4
41 pá 20.1.2012 Vítkovice Plzeň 5:3
41 pá 20.1.2012 Kometa Třinec 1:0
41 pá 20.1.2012 K. Vary Slavia 4:3p
41 pá 20.1.2012 Sparta Kladno 1:0p
41 pá 20.1.2012 Liberec Pardubice 4:3sn
41 čt 19.1.2012 Č.Budějovice Litvínov 3:2
 
40 st 18.1.2012 Pardubice Vítkovice 4:2
40 út 17.1.2012 Třinec Liberec 1:0
40 út 17.1.2012 Ml. Boleslav Č.Budějovice 3:0
40 út 17.1.2012 Litvínov K. Vary 4:1
40 út 17.1.2012 Kladno Kometa 3:2
40 út 17.1.2012 Slavia Zlín 2:1p
40 út 17.1.2012 Sparta Plzeň 4:3sn
 
39 ne 15.1.2012 Slavia Sparta 1:2
39 ne 15.1.2012 Třinec Vítkovice 1:4
39 ne 15.1.2012 Zlín Kometa 2:3p
39 ne 15.1.2012 Kladno Č.Budějovice 3:1
39 ne 15.1.2012 Ml. Boleslav K. Vary 4:2
39 ne 15.1.2012 Litvínov Pardubice 4:3sn
39 ne 15.1.2012 Plzeň Liberec 10:4
 
38 pá 13.1.2012 Vítkovice Slavia 0:6
38 pá 13.1.2012 Zlín Č.Budějovice 2:3
38 pá 13.1.2012 K. Vary Třinec 1:4
38 pá 13.1.2012 Litvínov Sparta 1:6
38 pá 13.1.2012 Pardubice Plzeň 3:4sn
38 pá 13.1.2012 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
38 pá 13.1.2012 Liberec Kladno 8:2
 
42 út 10.1.2012 Ml. Boleslav Slavia 1:2
 
34 út 10.1.2012 Vítkovice Kometa 6:2
 
18 út 10.1.2012 Plzeň Č.Budějovice 6:4
 
37 ne 8.1.2012 Slavia Kometa 6:2
37 ne 8.1.2012 Zlín Vítkovice 2:0
37 ne 8.1.2012 Sparta Ml. Boleslav 2:0
37 ne 8.1.2012 Č.Budějovice K. Vary 4:2
37 ne 8.1.2012 Kladno Plzeň 2:7
37 ne 8.1.2012 Litvínov Liberec 0:2
37 ne 8.1.2012 Třinec Pardubice 1:3
 
36 pá 6.1.2012 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
36 pá 6.1.2012 Plzeň Litvínov 4:1
36 pá 6.1.2012 Pardubice Kladno 5:2
36 pá 6.1.2012 K. Vary Zlín 4:1
36 pá 6.1.2012 Kometa Č.Budějovice 4:0
36 pá 6.1.2012 Liberec Slavia 4:1
36 čt 5.1.2012 Sparta Třinec 5:4sn
 
28 út 3.1.2012 Slavia K. Vary 2:4
 
27 út 3.1.2012 Plzeň Sparta 5:2
 
35 pá 30.12.2011 Zlín Sparta 0:5
35 pá 30.12.2011 Třinec Plzeň 0:5
35 pá 30.12.2011 Ml. Boleslav Liberec 1:2p
35 pá 30.12.2011 Kometa K. Vary 6:2
35 pá 30.12.2011 Slavia Pardubice 2:6
35 čt 29.12.2011 Kladno Litvínov 5:0
 
34 st 28.12.2011 Litvínov Třinec 5:3
34 st 28.12.2011 Plzeň Zlín 4:3sn
34 st 28.12.2011 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
34 st 28.12.2011 Slavia Kladno 3:1
34 st 28.12.2011 Sparta K. Vary 3:2
34 st 28.12.2011 Liberec Č.Budějovice 1:3
 
33 čt 22.12.2011 Třinec Kladno 3:2sn
33 čt 22.12.2011 Plzeň Slavia 4:3
33 čt 22.12.2011 Zlín Liberec 5:3
33 čt 22.12.2011 Ml. Boleslav Litvínov 4:5sn
33 čt 22.12.2011 Kometa Pardubice 1:2p
33 čt 22.12.2011 Č.Budějovice Sparta 1:4
33 st 21.12.2011 K. Vary Vítkovice 3:1
 
32 út 20.12.2011 Kladno Ml. Boleslav 0:2
32 út 20.12.2011 Litvínov Zlín 1:3
32 út 20.12.2011 Pardubice Č.Budějovice 5:2
32 út 20.12.2011 Slavia Třinec 3:1
32 út 20.12.2011 Liberec Kometa 1:3
32 út 20.12.2011 Sparta Vítkovice 5:2
 
31 po 12.12.2011 Vítkovice Kladno 2:3
31 ne 11.12.2011 K. Vary Liberec 4:1
31 ne 11.12.2011 Zlín Pardubice 2:6
31 ne 11.12.2011 Kometa Sparta 1:2
31 ne 11.12.2011 Litvínov Slavia 3:2
31 ne 11.12.2011 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
31 ne 11.12.2011 Č.Budějovice Plzeň 2:3p
 
30 pá 9.12.2011 Třinec Zlín 0:1
30 pá 9.12.2011 Kladno K. Vary 4:1
30 pá 9.12.2011 Litvínov Kometa 3:2sn
30 pá 9.12.2011 Slavia Č.Budějovice 0:5
30 pá 9.12.2011 Pardubice Sparta 8:2
30 pá 9.12.2011 Liberec Vítkovice 2:4
30 čt 8.12.2011 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
 
29 st 7.12.2011 K. Vary Pardubice 0:4
29 út 6.12.2011 Zlín Kladno 6:4
29 út 6.12.2011 Č.Budějovice Třinec 3:2
29 út 6.12.2011 Vítkovice Litvínov 2:4
29 út 6.12.2011 Kometa Plzeň 4:5sn
29 út 6.12.2011 Liberec Sparta 1:2p
29 po 5.12.2011 Slavia Ml. Boleslav 4:3
 
28 ne 4.12.2011 Pardubice Liberec 5:1
28 ne 4.12.2011 Ml. Boleslav Zlín 4:1
28 ne 4.12.2011 Kladno Sparta 3:1
28 ne 4.12.2011 Litvínov Č.Budějovice 2:3sn
28 ne 4.12.2011 Plzeň Vítkovice 1:2sn
28 ne 4.12.2011 Třinec Kometa 5:1
 
27 pá 2.12.2011 Vítkovice Pardubice 4:3
27 pá 2.12.2011 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
27 pá 2.12.2011 Liberec Třinec 1:4
27 čt 1.12.2011 Kometa Kladno 1:0
27 čt 1.12.2011 K. Vary Litvínov 2:5
 
26 st 30.11.2011 Liberec Plzeň 2:1p
26 út 29.11.2011 Č.Budějovice Kladno 5:2
26 út 29.11.2011 Vítkovice Třinec 3:1
26 út 29.11.2011 K. Vary Ml. Boleslav 6:0
26 út 29.11.2011 Kometa Zlín 0:1
26 út 29.11.2011 Pardubice Litvínov 5:1
26 út 29.11.2011 Sparta Slavia 2:1sn
 
25 ne 27.11.2011 Slavia Vítkovice 4:2
25 ne 27.11.2011 Třinec K. Vary 1:0
25 ne 27.11.2011 Č.Budějovice Zlín 3:2
25 ne 27.11.2011 Plzeň Pardubice 5:2
25 ne 27.11.2011 Litvínov Sparta 1:2
25 ne 27.11.2011 Kladno Liberec 1:0
25 ne 27.11.2011 Ml. Boleslav Kometa 4:3
 
24 pá 25.11.2011 Plzeň Kladno 4:1
24 pá 25.11.2011 Vítkovice Zlín 3:1
24 pá 25.11.2011 Ml. Boleslav Sparta 2:5
24 pá 25.11.2011 K. Vary Č.Budějovice 3:2
24 pá 25.11.2011 Pardubice Třinec 2:4
24 čt 24.11.2011 Liberec Litvínov 4:1
 
32 st 23.11.2011 Plzeň K. Vary 5:4
 
27 st 23.11.2011 Zlín Slavia 4:3sn
 
22 út 22.11.2011 Vítkovice Č.Budějovice 3:0
 
23 po 21.11.2011 Slavia Liberec 1:3
23 ne 20.11.2011 Č.Budějovice Kometa 2:1
23 ne 20.11.2011 Třinec Sparta 1:5
23 ne 20.11.2011 Zlín K. Vary 1:0
23 ne 20.11.2011 Kladno Pardubice 4:2
23 ne 20.11.2011 Litvínov Plzeň 8:2
23 ne 20.11.2011 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
 
22 pá 18.11.2011 Litvínov Kladno 5:4p
22 pá 18.11.2011 Pardubice Slavia 2:3
22 pá 18.11.2011 Plzeň Třinec 3:1
22 pá 18.11.2011 K. Vary Kometa 4:3sn
22 pá 18.11.2011 Liberec Ml. Boleslav 2:1sn
22 čt 17.11.2011 Sparta Zlín 1:2p
 
21 st 16.11.2011 Třinec Litvínov 7:3
21 st 16.11.2011 Kladno Slavia 5:1
21 st 16.11.2011 Zlín Plzeň 1:3
21 st 16.11.2011 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
21 st 16.11.2011 K. Vary Sparta 0:3
21 st 16.11.2011 Kometa Vítkovice 2:0
21 st 16.11.2011 Č.Budějovice Liberec 2:3
 
24 po 14.11.2011 Kometa Slavia 4:0
 
1 út 8.11.2011 Vítkovice Pardubice 5:3
 
20 ne 6.11.2011 Slavia Plzeň 0:3
20 ne 6.11.2011 Vítkovice K. Vary 4:3
20 ne 6.11.2011 Liberec Zlín 2:1p
20 ne 6.11.2011 Kladno Třinec 2:6
20 ne 6.11.2011 Sparta Č.Budějovice 2:3sn
20 ne 6.11.2011 Litvínov Ml. Boleslav 4:3
20 ne 6.11.2011 Pardubice Kometa 3:1
 
19 pá 4.11.2011 Č.Budějovice Pardubice 2:5
19 pá 4.11.2011 Vítkovice Sparta 3:6
19 pá 4.11.2011 K. Vary Plzeň 4:3
19 pá 4.11.2011 Kometa Liberec 2:4
19 pá 4.11.2011 Zlín Litvínov 3:2
19 pá 4.11.2011 Slavia Třinec 3:2sn
19 čt 3.11.2011 Ml. Boleslav Kladno 4:6
 
18 st 2.11.2011 Pardubice Zlín 6:1
18 st 2.11.2011 Litvínov Slavia 6:5sn
18 st 2.11.2011 Liberec K. Vary 3:2sn
18 út 1.11.2011 Třinec Ml. Boleslav 6:3
18 út 1.11.2011 Kladno Vítkovice 3:4
18 út 1.11.2011 Sparta Kometa 3:0
 
17 ne 30.10.2011 Sparta Pardubice 4:1
17 ne 30.10.2011 Slavia Č.Budějovice 0:3
17 ne 30.10.2011 Zlín Třinec 1:2sn
17 ne 30.10.2011 Vítkovice Liberec 3:2
17 ne 30.10.2011 Ml. Boleslav Plzeň 3:1
17 ne 30.10.2011 Kometa Litvínov 5:1
 
16 pá 28.10.2011 Liberec Sparta 5:4
16 pá 28.10.2011 Plzeň Kometa 1:6
16 pá 28.10.2011 Slavia Ml. Boleslav 0:2
16 pá 28.10.2011 Třinec Č.Budějovice 3:6
16 pá 28.10.2011 Litvínov Vítkovice 3:2
16 pá 28.10.2011 Pardubice K. Vary 3:4sn
16 čt 27.10.2011 Kladno Zlín 1:0
 
1 st 26.10.2011 Plzeň Sparta 4:5sn
 
10 út 25.10.2011 Pardubice Kladno 3:2
 
1 út 25.10.2011 Č.Budějovice Ml. Boleslav 4:2
1 út 25.10.2011 Zlín Slavia 0:3
1 út 25.10.2011 Liberec Třinec 3:2p
 
15 po 24.10.2011 Vítkovice Plzeň 0:3
15 ne 23.10.2011 Zlín Ml. Boleslav 2:0
15 ne 23.10.2011 Č.Budějovice Litvínov 0:3
15 ne 23.10.2011 Kometa Třinec 1:2
15 ne 23.10.2011 Liberec Pardubice 2:1p
15 ne 23.10.2011 K. Vary Slavia 6:2
15 ne 23.10.2011 Sparta Kladno 0:1p
 
14 pá 21.10.2011 Třinec Liberec 3:4
14 pá 21.10.2011 Kladno Kometa 8:2
14 pá 21.10.2011 Pardubice Vítkovice 2:1sn
14 pá 21.10.2011 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:5
14 pá 21.10.2011 K. Vary Litvínov 6:2
14 pá 21.10.2011 Slavia Zlín 4:5sn
14 čt 20.10.2011 Sparta Plzeň 4:1
 
13 st 19.10.2011 Kladno Č.Budějovice 1:3
13 út 18.10.2011 Zlín Kometa 4:1
13 út 18.10.2011 Plzeň Liberec 4:1
13 út 18.10.2011 Ml. Boleslav K. Vary 4:1
13 út 18.10.2011 Litvínov Pardubice 3:2sn
13 út 18.10.2011 Třinec Vítkovice 2:3sn
13 út 18.10.2011 Slavia Sparta 1:0sn
 
12 ne 16.10.2011 Vítkovice Slavia 3:5
12 ne 16.10.2011 Sparta Litvínov 5:1
12 ne 16.10.2011 Kometa Ml. Boleslav 5:1
12 ne 16.10.2011 Č.Budějovice Zlín 4:0
12 ne 16.10.2011 K. Vary Třinec 2:6
12 ne 16.10.2011 Pardubice Plzeň 4:1
 
11 pá 14.10.2011 Třinec Pardubice 3:2
11 pá 14.10.2011 Zlín Vítkovice 4:2
11 pá 14.10.2011 Kladno Plzeň 2:3
11 pá 14.10.2011 Litvínov Liberec 3:6
11 pá 14.10.2011 Č.Budějovice K. Vary 4:3sn
11 pá 14.10.2011 Slavia Kometa 5:9
11 čt 13.10.2011 Ml. Boleslav Sparta 1:2sn
 
12 út 11.10.2011 Liberec Kladno 6:0
 
6 út 11.10.2011 Sparta Vítkovice 4:2
 
1 út 11.10.2011 Litvínov K. Vary 4:3p
 
10 ne 9.10.2011 Vítkovice Ml. Boleslav 8:4
10 ne 9.10.2011 Kometa Č.Budějovice 1:4
10 ne 9.10.2011 Liberec Slavia 4:3sn
10 ne 9.10.2011 Plzeň Litvínov 2:1
10 ne 9.10.2011 Sparta Třinec 3:2sn
10 ne 9.10.2011 K. Vary Zlín 1:3
 
9 pá 7.10.2011 Třinec Plzeň 4:3p
9 pá 7.10.2011 Č.Budějovice Vítkovice 4:2
9 pá 7.10.2011 Zlín Sparta 0:2
9 pá 7.10.2011 Kometa K. Vary 3:2
9 pá 7.10.2011 Slavia Pardubice 1:2
9 čt 6.10.2011 Kladno Litvínov 4:1
 
8 st 5.10.2011 Liberec Č.Budějovice 4:2
8 út 4.10.2011 Vítkovice Kometa 2:3sn
8 út 4.10.2011 Kladno Slavia 1:4
8 út 4.10.2011 Plzeň Zlín 3:2sn
8 út 4.10.2011 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
8 út 4.10.2011 Litvínov Třinec 0:4
8 út 4.10.2011 Sparta K. Vary 3:5
 
7 ne 2.10.2011 Třinec Kladno 1:4
7 ne 2.10.2011 Kometa Pardubice 1:4
7 ne 2.10.2011 Č.Budějovice Sparta 1:3
7 ne 2.10.2011 K. Vary Vítkovice 2:3p
7 ne 2.10.2011 Ml. Boleslav Litvínov 2:1
7 ne 2.10.2011 Slavia Plzeň 3:5
7 ne 2.10.2011 Zlín Liberec 4:2
 
6 pá 30.9.2011 Třinec Slavia 4:0
6 pá 30.9.2011 Pardubice Č.Budějovice 2:1p
6 pá 30.9.2011 Litvínov Zlín 1:2sn
6 pá 30.9.2011 Liberec Kometa 2:1
6 pá 30.9.2011 Kladno Ml. Boleslav 1:2sn
6 čt 29.9.2011 Plzeň K. Vary 6:2
 
17 út 27.9.2011 K. Vary Kladno 4:1
 
9 út 27.9.2011 Ml. Boleslav Liberec 0:1
 
5 út 27.9.2011 Slavia Litvínov 3:4
 
4 út 27.9.2011 Pardubice Sparta 2:6
 
5 ne 25.9.2011 Vítkovice Kladno 3:1
5 ne 25.9.2011 Zlín Pardubice 2:1
5 ne 25.9.2011 Č.Budějovice Plzeň 4:2
5 ne 25.9.2011 K. Vary Liberec 1:3
5 ne 25.9.2011 Ml. Boleslav Třinec 2:7
5 ne 25.9.2011 Kometa Sparta 4:3sn
 
4 pá 23.9.2011 Třinec Zlín 2:3sn
4 pá 23.9.2011 Kladno K. Vary 4:3
4 pá 23.9.2011 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
4 pá 23.9.2011 Č.Budějovice Slavia 3:2
4 pá 23.9.2011 Litvínov Kometa 4:1
4 čt 22.9.2011 Liberec Vítkovice 0:6
 
3 st 21.9.2011 K. Vary Pardubice 3:7
3 út 20.9.2011 Ml. Boleslav Slavia 1:5
3 út 20.9.2011 Č.Budějovice Třinec 4:3
3 út 20.9.2011 Zlín Kladno 2:3sn
3 út 20.9.2011 Vítkovice Litvínov 2:1sn
3 út 20.9.2011 Kometa Plzeň 3:2sn
3 út 20.9.2011 Sparta Liberec 2:3p
 
2 ne 18.9.2011 Ml. Boleslav Zlín 3:4
2 ne 18.9.2011 Slavia K. Vary 2:1
2 ne 18.9.2011 Pardubice Liberec 5:2
2 ne 18.9.2011 Třinec Kometa 1:3
2 ne 18.9.2011 Kladno Sparta 3:2
2 ne 18.9.2011 Litvínov Č.Budějovice 3:2
2 ne 18.9.2011 Plzeň Vítkovice 4:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:09x
1:0pp1x
1:0sn2x
2:05x
2:19x
2:1pp8x
2:1sn5x
3:04x
3:114x
3:220x
3:2pp2x
3:2sn12x
4:05x
4:127x
4:216x
4:311x
4:3pp3x
4:3sn12x
5:01x
5:19x
5:28x
5:37x
5:43x
5:4pp3x
5:4sn2x
6:02x
6:12x
6:26x
6:31x
6:44x
6:5sn2x
7:31x
7:51x
8:11x
8:26x
8:41x
10:41x
0:13x
0:1pp1x
0:25x
0:37x
0:43x
0:53x
0:62x
1:28x
1:2pp5x
1:2sn6x
1:311x
1:412x
1:53x
1:62x
2:39x
2:3pp5x
2:3sn8x
2:46x
2:55x
2:65x
2:72x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn4x
3:53x
3:63x
3:71x
4:5pp1x
4:5sn6x
4:61x
5:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.