20.3.2017, Denisa Józsová

JUN: TRI - CEB 3:1 - Třinečtí vyhráli i druhý zápas v semifinále

Jihočeši odehráli i druhé utkání na třineckém ledě v rámci semifinále play-off. Skóre otevřel Hladonik, ale za Budějovice stav srovnal Jan Bárta. Jenže jeden gól na výhru opět nestačil a hráči Motoru znovu odjeli poraženi, tenokrát prohráli 1:3. Další utkání se bude hrát ve čtvrtek od 16:00 a Budějovičtí junioři budou potřebovat co největší podporu, tak přijďte!

Utkání značící polovinu sezóny je tady! Motor v sobotu v 17:00 nastoupí na led MEO arény v Přerově! #PREvsCEB

Utkání značící polovinu sezóny je tady! Motor v sobotu v 17:00 nastoupí na led MEO arény v Přerově! #PREvCEB @hokejprerov

Výhra nad velkým a letitým rivalem vždycky potěší! Motor vynuloval Kladno! youtu.be/BDxdk7HPUXI?a

Brankář Petr #Kváča dnes udržel čisté konto a patřičně ho oslavil po zápase s domácími fanoušky, pro které si připravil daleký...