ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kontakty – trenéři


Junioři
trenéřiMgr. Ladislav Koldakolda.ladislav@seznam.cz

Martin Štrba strbic.13@seznam.cz

 Jiří Šrámeksanahccb@seznam.cz


Starší dorost
trenéřiRadek Bělohlavr.b.@hcmotor.cz

Mgr. Milan Dančišin
M.Dancisin@seznam.cz
 


Mladší dorost A
trenéřiRadek Kampfrkampfmcb@gmail.com

Mgr.Vladimír Caldr
reditel@zsgrunwaldova.cz  
 

 
Mladší dorost B
trenéřiJiří Hanzalxhanzalj@gmail.com
 Filip Čížekcizek.filip@seznam.cz
 

Starší žáci A
trenéřiFilip TurekFilipturek2405@seznam.cz

Ivo Kotaška
Ivo.Kotaska@seznam.cz

 František Čech
frantaczech@seznam.cz

 

Starší žáci B
trenéřiRoman Fousekfousek@mladezcb.cz

Rostislav Kadlec

rostislavkadlec@atlas.cz


Mladší žáci A
trenéřiFilip TurekFilipturek2405@seznam.cz

Ivo Kotaška
Ivo.Kotaska@seznam.cz

František Čechfrantaczech@seznam.cz

Mladší žáci B
trenéřiRoman Fousekfousek@mladezcb.cz

Rostislav Kadlecrostislavkadlec@atlas.cz


Základna A
trenéřiAdam Vylíčilav89@centrum.cz

Lukáš Chaloupkachali82@seznam.cz

Michal Michal5misak5@seznam.cz


Základna B
trenéřiAdam Vylíčilav89@centrum.cz

Lukáš Chaloupka
chali82@seznam.cz

Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com
Michal Michal5misak5@seznam.cz
   

Základna C
trenéřiRadek Vondruškavondy22@seznam.cz

Bc. Jakub Čelikovský celikj01@pf.jcu.cz
Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com

Jakub Horáček
Václav Král
Michal Michal
Karel Zevl
jakub14hornaty@seznam.cz
info@penzionking.cz
5misak5@seznam.cz
karel.zevl@seznam.cz

Základna D
trenéři
Bc. Jakub Čelikovský
celikj01@pf.jcu.cz

Radek Vondruškavondy22@seznam.cz
Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com

Jakub Horáček
Václav Král
Michal Michal
Karel Zevl
jakub14hornaty@seznam.cz
info@penzionking.cz
5misak5@seznam.cz

karel.zevl@seznam.cz


Přípravka
trenéři
Bc. Jakub Čelikovský
celikj01@pf.jcu.cz

Radek Vondruškavondy22@seznam.cz

Richard Heřmánek
hermanek.richard@gmail.com

Jakub Horáčekjakub14hornaty@seznam.cz

Václav Král
Michal Michal
Karel Zevl
info@penzionking.cz
5misak5@seznam.cz
karel.zevl@seznam.cz

Sociální sítě

Ve středeční podvečer proběhlo vyhlášení Sportovce roku a Motor bral hned několik ocenění! Skončil druhý v kolektivech, další dvě...

Brankář @kvaky3 získal na vyhlášení Sportovce roku Jihočeského kraje hned dvě ocenění. Mezi jednotlivci skončil pátý a zároveň...

Hokejisté Motoru se stali druhým nejúspěšnější kolektivem za rok 2017! Ocenění přebrali na vyhlášení nejúspěšnějšího sportovce...

I v roce 2018 se bude konat Motorfest a tentokrát se můžete těšit Tři sestry, Davida Kollera, Michala Hrůzu, Pavla Calltu a...