ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
22.11.2015, Klub

Ve středu všechny ženy na Motor!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — V den zápasu Motoru proti Benátkám nad Jizerou si bude celý svět připomínat mezinárodní den proti násilím na ženách. K tomu se přihlásil i ČEZ Motor České Budějovice a pro dívky a ženy všeho věku připravil hned několik zajímavých akcí.
Předně budou moci jít na hokej všechny dámy za symbolické vstupné. Sektor C1 bude vyhrazen jen a jen pro ně a žlutá vstupenka do něj bude stát pouhých 50 Kč. "Do tohoto sektoru budou mít vstupenky jinou barvu a dostanou se na ně do haly skutečně jen ženy a dívky, chceme tenhle zápas věnovat hlavně jim, protože víme, že jich na Motor chodí velké množství a určitým způsobem hokejové prostředí kultivují," vysvětluje celou akci ředitel marketingu Tomáš Kučera. "Obvykle je v Budvar aréně asi 30 % návštěvnic něžného pohlaví, bude zajímavé sledovat, zda bude tentokrát poměr jiný," dodává.

Zlevněné vstupné ale není vše, co si klub pro dámy připravil. Prvních 1000 žen a dívek dostane u vstupu i malý dárek, který by jim před Vánoci mohl při nákupech udělat radost. A ženám bude uzpůsoben i přestávkový program. K vidění bude třeba krasobruslení a k tradiční soutěži bude potřebovat každý vylosovaný ženu či dívku, bez nich zkrátka nepůjde vyhrát!

Děvčata, nenechte se přemlouvat a zajděte ve středu od 17:30 hodin na hokej!
Sociální sítě

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

#REPORT: Motor - @hcsokolov 4:1Nováček jsme porazili i díky dvěma brankám Lukáše Endála. bit.ly/31p6xrz

Vybojovali jsme to, nováčka @hcsokolov jsme porazili 4:1! ???? #CEBvSOK #chanceliga

×
×
Dnes v 16:15 | U17
ČEZ Motor Č. Budějovice
Technika Brno