Vstupenky

Ceny vstupenek na základní část 2019-20

Kategorie / Typ1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kategorie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
Základní cena140 Kč120 Kč100 Kč80 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letzdarma (bez nároku na sedadlo)

Ceny platí při nákupu do půlnoci den a půl před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 10 Kč.

Ceny vstupenek na případné čtvrtfinále a semifinále play-off 2020

Základní cena220 Kč200 Kč180 Kč160 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letstejné ceny jako dospělí

Ceny platí při nákupu do půlnoci den a půl před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 20 Kč.
Na vyřazovací část nemají vstup zdarma děti do 130 cm a 6 let jako v základní části.
Je to z důvodu výrazně naplněného hlediště, kdy v případě účasti dalších několika stovek dětí by byla ohrožena (nejen) jejich bezpečnost.

Ceny vstupenek na případné finále 2020

Základní cena250 Kč230 Kč210 Kč190 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letstejné ceny jako dospělí

Na baráž nemají vstup zdarma děti do 130 cm a 6 let jako v základní části.

Rozdělení kategorií vstupenek a permanentekSektory
1. kategoriedlouhé strany (sezení)A2, A3, A4, C3, C4, C5
2. kategorierohové sektory (sezení)A5, A6, B2, B4, B5, C1, C2, C6, C7, D1
 rohový sektor (sezení) - hosté
A1
3. kategoriesektory za brankami (sezení/stání)B3, D2 / D3, D4
4. kategoriestáníD5
Fanklubsektory za brankou (stání/sezení)D3, D4

• Prodej vstupenek na domácí utkání Motoru probíhá on-line, takové vstupenky stačí ukázat v chytrém telefonu, případně si je vytisknout.
  • Pokud máte problémy se vstupenkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@sport-ticket.cz nebo volejte na telefon +461 049 232.
  • V den utkání probíhá prodej na pokladně č. 1 od 13 hodin.
  • Vstupenky lze zakoupit i v jakémkoli ze 7 500 prodejních míst Sazky. Jsou dva způsoby nákupu:

1) Zaplaťte rezervaci z internetu

Rezervujte si nejprve vstupenku na internetu (v on line aplikaci nebo na webu Sazka Ticket). U terminálu Sazky sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu (potvrzení rezervace vám bylo zasláno e-mailem).

2) Zakupte vstupenku na místě

Vstupenku můžete zakoupit i napřímo, pro rychlou identifikaci nahlaste prodejci tzv. ID akce (naleznete jej na webu Sazka Ticket); ID může rovněž vyhledat prodejce na terminálu. Dále nahlaste cenovou kategorii a počet vstupenek. Terminál vytiskne potvrzení rezervace, která je platná 15 minut. Po kontrole předložte rezervaci prodejci, který vám po zaplacení vytiskne vstupenku.

• Informace o permanentních vstupenkách naleznete zde.
  • Další informace ke vstupenkám lze získat na telefonu +420 606 877 674 nebo na e-mailové na adrese klub@hcmotor.cz.

Držitelé průkazů ZTP/P - pouze vozíčkáři, mají na utkání 1. ligy hraná v Budvar Aréně, vyhrazen volný vstup s kapacitou 20 míst a dostávají vystavené speciální karty. Návštěvu zápasu organizované skupiny je nutné nahlásit nejpozději tři dny před začátkem utkání.

• na hromadné zakoupení vstupenek se slevy neposkytují
  • děti a studenti nemají nárok na slevu na jednorázovém vstupném
  • při koupi vstupenek na pokladně nelze použít platební karty

Plán stadionu

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

Odehrané v 12:30 | U20
SC Bern