ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
46 po 14.1.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 2:3
46 po 14.1.2019 Jihlava Přerov 1:0
46 po 14.1.2019 Vsetín Prostějov 4:1
46 po 14.1.2019 Třebíč Ústí n/L 3:2p
46 po 14.1.2019 Poruba Kadaň 8:1
46 po 14.1.2019 Litoměřice Havířov 5:1
46 po 14.1.2019 Frýdek-Místek Kladno 5:1
 
45 ne 13.1.2019 Frýdek-Místek Kadaň 5:1
45 so 12.1.2019 Benátky n/J Přerov 0:1
45 so 12.1.2019 Litoměřice Kladno 2:5
45 so 12.1.2019 Třebíč Havířov 5:2
45 so 12.1.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:2
45 so 12.1.2019 Jihlava Slavia 3:0
 
44 st 9.1.2019 Č.Budějovice Poruba 0:4
44 st 9.1.2019 Havířov Ústí n/L 9:1
44 st 9.1.2019 Kadaň Litoměřice 1:2
44 st 9.1.2019 Kladno Třebíč 4:2
44 st 9.1.2019 Přerov Vsetín 2:4
44 st 9.1.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2sn
44 st 9.1.2019 Slavia Benátky n/J 4:5sn
 
43 po 7.1.2019 Třebíč Kadaň 4:3
43 po 7.1.2019 Benátky n/J Jihlava 1:2p
43 po 7.1.2019 Vsetín Slavia 3:2p
43 po 7.1.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:5
43 po 7.1.2019 Litoměřice Prostějov 5:1
43 po 7.1.2019 Ústí n/L Kladno 2:3
43 po 7.1.2019 Poruba Přerov 2:1sn
 
42 so 5.1.2019 Slavia Poruba 4:5
42 so 5.1.2019 Kladno Havířov 3:4
42 so 5.1.2019 Kadaň Ústí n/L 3:6
42 so 5.1.2019 Prostějov Třebíč 2:1sn
42 so 5.1.2019 Přerov Frýdek-Místek 3:4p
42 so 5.1.2019 Jihlava Vsetín 2:3
 
41 pá 4.1.2019 Kadaň Havířov 0:5
41 čt 3.1.2019 Vsetín Benátky n/J 1:3
41 čt 3.1.2019 Ústí n/L Prostějov 4:3
41 čt 3.1.2019 Třebíč Č.Budějovice 3:4sn
41 čt 3.1.2019 Frýdek-Místek Slavia 1:2
41 čt 3.1.2019 Poruba Jihlava 1:2
 
40 so 29.12.2018 Slavia Litoměřice 2:3sn
40 so 29.12.2018 Kadaň Kladno 1:7
40 so 29.12.2018 Prostějov Havířov 3:0
40 so 29.12.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 2:3
40 so 29.12.2018 Přerov Třebíč 1:2
40 so 29.12.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:4p
40 pá 28.12.2018 Poruba Benátky n/J 1:3
 
39 čt 27.12.2018 Vsetín Poruba 5:0
39 čt 27.12.2018 Litoměřice Jihlava 1:7
39 čt 27.12.2018 Havířov Č.Budějovice 4:0
39 čt 27.12.2018 Třebíč Slavia 3:2sn
39 čt 27.12.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:5
39 čt 27.12.2018 Kladno Prostějov 7:3
 
38 so 22.12.2018 Slavia Ústí n/L 5:1
38 so 22.12.2018 Benátky n/J Litoměřice 2:4
38 so 22.12.2018 Prostějov Kadaň 11:1
38 so 22.12.2018 Přerov Havířov 4:2
38 so 22.12.2018 Č.Budějovice Kladno 7:3
38 so 22.12.2018 Vsetín Frýdek-Místek 6:2
38 so 22.12.2018 Jihlava Třebíč 3:2sn
 
37 čt 20.12.2018 Ústí n/L Jihlava 4:8
37 st 19.12.2018 Třebíč Benátky n/J 2:4
37 st 19.12.2018 Havířov Slavia 5:1
37 st 19.12.2018 Litoměřice Vsetín 3:5
37 st 19.12.2018 Frýdek-Místek Poruba 2:1
37 st 19.12.2018 Kladno Přerov 5:2
37 st 19.12.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
 
36 po 17.12.2018 Benátky n/J Ústí n/L 6:1
36 po 17.12.2018 Jihlava Havířov 2:1
36 po 17.12.2018 Vsetín Třebíč 4:3
36 po 17.12.2018 Č.Budějovice Prostějov 7:1
36 po 17.12.2018 Poruba Litoměřice 4:6
36 po 17.12.2018 Slavia Kladno 5:3
36 po 17.12.2018 Přerov Kadaň 8:2
 
35 so 15.12.2018 Ústí n/L Vsetín 3:4p
35 so 15.12.2018 Kladno Jihlava 2:5
35 so 15.12.2018 Kadaň Slavia 2:7
35 so 15.12.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 1:3
35 so 15.12.2018 Prostějov Přerov 3:2sn
35 so 15.12.2018 Havířov Benátky n/J 6:3
35 so 15.12.2018 Třebíč Poruba 5:4
 
34 čt 13.12.2018 Frýdek-Místek Třebíč 3:2p
34 st 12.12.2018 Benátky n/J Kladno 3:1
34 st 12.12.2018 Vsetín Havířov 3:2
34 st 12.12.2018 Poruba Ústí n/L 5:1
34 st 12.12.2018 Přerov Č.Budějovice 2:1
34 st 12.12.2018 Slavia Prostějov 4:3
 
33 po 10.12.2018 Kladno Vsetín 6:3
33 po 10.12.2018 Třebíč Litoměřice 6:3
33 po 10.12.2018 Č.Budějovice Slavia 4:1
33 po 10.12.2018 Prostějov Jihlava 2:4
33 po 10.12.2018 Havířov Poruba 1:2
33 po 10.12.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2p
33 po 10.12.2018 Kadaň Benátky n/J 4:3
 
32 so 8.12.2018 Slavia Přerov 2:3
32 so 8.12.2018 Kladno Poruba 3:1
32 so 8.12.2018 Benátky n/J Prostějov 1:3
32 so 8.12.2018 Frýdek-Místek Havířov 3:7
32 so 8.12.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:2
32 so 8.12.2018 Jihlava Č.Budějovice 0:2
32 so 8.12.2018 Vsetín Kadaň 5:2
 
31 st 5.12.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 7:6sn
31 st 5.12.2018 Havířov Litoměřice 1:2
31 st 5.12.2018 Kadaň Poruba 3:2
31 st 5.12.2018 Prostějov Vsetín 4:2
31 st 5.12.2018 Přerov Jihlava 2:4
 
30 st 5.12.2018 Ústí n/L Třebíč 0:2
 
31 ne 2.12.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:1
 
30 so 1.12.2018 Slavia Jihlava 2:4
30 so 1.12.2018 Kladno Litoměřice 4:2
30 so 1.12.2018 Prostějov Poruba 5:2
30 so 1.12.2018 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
30 so 1.12.2018 Přerov Benátky n/J 4:0
30 so 1.12.2018 Č.Budějovice Vsetín 2:1
30 so 1.12.2018 Havířov Třebíč 4:1
 
29 st 28.11.2018 Benátky n/J Slavia 6:3
29 st 28.11.2018 Třebíč Kladno 1:2
29 st 28.11.2018 Vsetín Přerov 3:1
29 st 28.11.2018 Ústí n/L Havířov 1:4
29 st 28.11.2018 Litoměřice Kadaň 3:0
29 st 28.11.2018 Frýdek-Místek Prostějov 7:2
29 st 28.11.2018 Poruba Č.Budějovice 3:1
 
28 po 26.11.2018 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:4
28 po 26.11.2018 Jihlava Benátky n/J 3:2sn
28 po 26.11.2018 Přerov Poruba 3:5
28 po 26.11.2018 Kadaň Třebíč 4:3
28 po 26.11.2018 Kladno Ústí n/L 3:2p
28 po 26.11.2018 Prostějov Litoměřice 4:3sn
28 po 26.11.2018 Slavia Vsetín 7:3
 
27 so 24.11.2018 Ústí n/L Kadaň 5:1
27 so 24.11.2018 Poruba Slavia 5:1
27 so 24.11.2018 Frýdek-Místek Přerov 3:1
27 so 24.11.2018 Litoměřice Č.Budějovice 1:2p
27 so 24.11.2018 Vsetín Jihlava 9:2
27 so 24.11.2018 Havířov Kladno 1:3
27 so 24.11.2018 Třebíč Prostějov 3:4
 
26 st 21.11.2018 Benátky n/J Vsetín 1:4
26 st 21.11.2018 Č.Budějovice Třebíč 0:4
26 st 21.11.2018 Jihlava Poruba 4:1
26 st 21.11.2018 Prostějov Ústí n/L 2:0
26 st 21.11.2018 Kadaň Havířov 4:7
26 st 21.11.2018 Slavia Frýdek-Místek 6:2
26 st 21.11.2018 Přerov Litoměřice 4:2
 
25 po 19.11.2018 Třebíč Přerov 4:1
25 po 19.11.2018 Poruba Benátky n/J 3:1
25 po 19.11.2018 Frýdek-Místek Jihlava 3:6
25 po 19.11.2018 Litoměřice Slavia 6:2
25 po 19.11.2018 Havířov Prostějov 2:3
25 po 19.11.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 5:0
25 po 19.11.2018 Kladno Kadaň 3:4
 
24 so 17.11.2018 Slavia Třebíč 2:5
24 so 17.11.2018 Přerov Ústí n/L 0:1
24 so 17.11.2018 Poruba Vsetín 4:5
24 so 17.11.2018 Prostějov Kladno 2:3p
24 so 17.11.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2sn
24 so 17.11.2018 Jihlava Litoměřice 5:2
 
23 st 14.11.2018 Třebíč Jihlava 0:1
23 st 14.11.2018 Ústí n/L Slavia 2:4
23 st 14.11.2018 Frýdek-Místek Vsetín 5:4
23 st 14.11.2018 Litoměřice Benátky n/J 2:1p
23 st 14.11.2018 Kladno Č.Budějovice 5:0
23 st 14.11.2018 Havířov Přerov 2:1p
23 st 14.11.2018 Kadaň Prostějov 2:6
 
22 po 12.11.2018 Jihlava Ústí n/L 3:1
22 po 12.11.2018 Č.Budějovice Kadaň 5:0
22 po 12.11.2018 Benátky n/J Třebíč 3:4sn
22 po 12.11.2018 Poruba Frýdek-Místek 2:3
22 po 12.11.2018 Slavia Havířov 2:3p
22 po 12.11.2018 Přerov Kladno 3:2
 
21 so 3.11.2018 Kladno Slavia 3:2p
21 so 3.11.2018 Litoměřice Poruba 5:3
21 so 3.11.2018 Kadaň Přerov 3:4
21 so 3.11.2018 Prostějov Č.Budějovice 5:3
21 so 3.11.2018 Havířov Jihlava 0:3
21 so 3.11.2018 Třebíč Vsetín 6:2
21 pá 2.11.2018 Ústí n/L Benátky n/J 5:2
 
20 st 31.10.2018 Benátky n/J Havířov 2:4
20 st 31.10.2018 Vsetín Ústí n/L 4:2
20 st 31.10.2018 Jihlava Kladno 2:1
20 st 31.10.2018 Frýdek-Místek Litoměřice 4:2
20 st 31.10.2018 Poruba Třebíč 3:5
20 st 31.10.2018 Slavia Kadaň 2:3sn
20 st 31.10.2018 Přerov Prostějov 4:3sn
 
18 út 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:2
 
16 po 29.10.2018 Benátky n/J Č.Budějovice 2:1
 
19 so 27.10.2018 Ústí n/L Poruba 3:5
19 so 27.10.2018 Kladno Benátky n/J 5:1
19 so 27.10.2018 Havířov Vsetín 4:1
19 so 27.10.2018 Kadaň Jihlava 3:5
19 so 27.10.2018 Prostějov Slavia 3:6
19 so 27.10.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
19 so 27.10.2018 Třebíč Frýdek-Místek 6:0
 
18 st 24.10.2018 Benátky n/J Kadaň 1:3
18 st 24.10.2018 Jihlava Prostějov 8:2
18 st 24.10.2018 Poruba Havířov 2:4
18 st 24.10.2018 Litoměřice Třebíč 3:2
18 st 24.10.2018 Vsetín Kladno 2:1sn
18 st 24.10.2018 Slavia Č.Budějovice 2:3p
 
17 po 22.10.2018 Č.Budějovice Jihlava 4:1
17 po 22.10.2018 Prostějov Benátky n/J 5:1
17 po 22.10.2018 Ústí n/L Litoměřice 2:4
17 po 22.10.2018 Poruba Kladno 5:2
17 po 22.10.2018 Přerov Slavia 5:0
17 po 22.10.2018 Kadaň Vsetín 1:2sn
17 po 22.10.2018 Havířov Frýdek-Místek 6:3
 
16 so 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 so 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 so 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 so 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 so 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 so 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
 
15 st 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 st 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 st 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 st 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 st 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 st 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 st 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
 
14 po 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 po 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 po 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 po 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 po 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 po 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 po 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
 
13 so 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 so 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 so 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 so 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 so 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 so 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 so 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
 
12 st 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 st 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 st 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 st 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 st 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 st 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
 
24 út 9.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
 
11 so 6.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 so 6.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 so 6.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 so 6.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 so 6.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 so 6.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 so 6.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
 
41 pá 5.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
 
10 st 3.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 st 3.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 st 3.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 st 3.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 st 3.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 st 3.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 st 3.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
 
9 so 29.9.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 so 29.9.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 so 29.9.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 so 29.9.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 so 29.9.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 so 29.9.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 so 29.9.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
 
8 st 26.9.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 st 26.9.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 st 26.9.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 st 26.9.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 st 26.9.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 st 26.9.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 st 26.9.2018 Přerov Havířov 6:3
 
7 po 24.9.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 po 24.9.2018 Havířov Slavia 2:3
7 po 24.9.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 po 24.9.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 po 24.9.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 po 24.9.2018 Kladno Přerov 5:3
7 po 24.9.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
 
6 so 22.9.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 so 22.9.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 so 22.9.2018 Slavia Kladno 4:3
6 so 22.9.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 so 22.9.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 so 22.9.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 so 22.9.2018 Jihlava Havířov 1:3
 
5 st 19.9.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 st 19.9.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 st 19.9.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 st 19.9.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 st 19.9.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
5 st 19.9.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
 
3 út 18.9.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
 
5 po 17.9.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
 
4 so 15.9.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 so 15.9.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 so 15.9.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 so 15.9.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 so 15.9.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 so 15.9.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 so 15.9.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
 
3 st 12.9.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 st 12.9.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 st 12.9.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 st 12.9.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
3 st 12.9.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 st 12.9.2018 Havířov Poruba 2:3
 
2 po 10.9.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 po 10.9.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 po 10.9.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 po 10.9.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 po 10.9.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 po 10.9.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 po 10.9.2018 Slavia Přerov 2:4
 
1 so 8.9.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 so 8.9.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 so 8.9.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 so 8.9.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 so 8.9.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 so 8.9.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 so 8.9.2018 Prostějov Vsetín 6:5p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:02x
2:19x
2:1pp3x
2:1sn5x
3:06x
3:112x
3:211x
3:2pp7x
3:2sn7x
4:03x
4:110x
4:212x
4:311x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:010x
5:114x
5:28x
5:35x
5:43x
6:01x
6:12x
6:27x
6:311x
6:41x
6:51x
6:5pp1x
7:02x
7:11x
7:21x
7:35x
7:41x
7:6sn1x
8:12x
8:24x
9:11x
9:22x
11:01x
11:11x
0:13x
0:22x
0:33x
0:42x
0:51x
1:210x
1:2pp3x
1:2sn1x
1:39x
1:47x
1:72x
1:81x
2:313x
2:3pp3x
2:3sn4x
2:411x
2:55x
2:61x
2:72x
3:47x
3:4pp3x
3:4sn5x
3:58x
3:64x
3:71x
4:55x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
4:82x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Do Motoru se po hostování v @hcocelaricz vrací brankář Petr Kváča.

#PREVIEW: 47. kolo @hc_duklajihlava Ve středu k nám zavítá lídr tabulky z Jihlavy. Hrát se bude v tradičních 17:30 a zbývá už...

Před 110 lety se narodil Vítězslav Aibl. V ČB 22 sezon, cca. 140 zápasů, min. 58 gólů. 11 sezon kapitánem. Postup v letech 1936 a...

#REPORT: @HCB_1934 - Motor 2:3 ?Poslední čtvrtinu jsme začali dobře! Na ledě jsme v posledních pěti minutách zápasu vyválčili tři...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Dukla Jihlava