Permanentky

Permanentky na sezonu 2019-20

Permanentní karta je platná pro všechny domácí přípravné zápasy, domácí zápasy v základní části Chence ligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off.

Kategorie / TypZákladní cena
Klub 1928
I. kategorie3600 Kč
II. kategorie3000 Kč
III. kategorie (stání)
Fanklub1950 Kč
Rozdělení kategorií vstupenek a permanentekSektory
I. kategoriedlouhé strany (sezení)A2, A3, A4, C3, C4, C5
II. kategorierohové sektory (sezení)A5, A6, B2, B3, B4, B5, C1, C2, C6, C7, D1, D2
III. kategorie
stání
D5
Fanklub
sektory za brankou (stání/sezení)
D3, D4

Prodejní doba

Před zápasy
Od 13 do 16 h., případně po telefonické dohodě

Prodej permanentních karet probíhá on-line a v sekretariátu klubu ČEZ Motor České Budějovice se vchodem v průchodu mezi I. a II. ledovou plochou Budvar Arény, F. A. Gerstnera 7/8, České Budějovice.

V případě jakýchkoliv dotazů na permanentní vstupenky vám je rádi zodpovíme na e-mailu klub@hcmotor.cz nebo na telefonu +420 606 877 674, p. Firman. Pokud máte problémy s permanentkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@sport-ticket.cz nebo volejte na telefon 461 049 232.

Další informace

• Děti do 130 centimetrů a do 6 let věku mají vstup na zápasy základní části zdarma! Neplatí pro utkání play-off!
  • Při nákupu permanentky na sekretariátu nelze použít platební kartu!
  • Permanentní vstupenka platí 1,5 hodiny před a 1 hodinu po utkání i jako jízdenka v městské hromadné dopravě
  • Při ztrátě permanentky se náhrada vydává za manipulační poplatek ve výši 500 Kč, při krádeži permanentky s potvrzením od Policie ČR se náhrada vydává za manipulační poplatek 300 Kč!
  • Držitelé průkazů ZTP/P (pouze vozíčkáři) obdrží po předložení průkazu speciální kartu. Sektor pro držitele karet ZTP/P (vozíčkáři) je limitován počtem 20 míst!
  • Všechny fyzické osoby, které měly permanentku v sezoně 2018-19, mají nárok na slevu 200 Kč!

Plán stadionu

Dnes nastoupíme v této sestavě. Připíšeme si čtvrtou výhru v řadě? #hcmotor #dnesnisestava #BNJvCEB

Asistent trenéra ALEŠ TOTTER upozorňoval, že v @hc_benatky nás nečeká nic lehkého. #BNJvCEB #chanceliga

PREVIEW | 4. kolo @HCB_1934 Ve středu nás čeká další kolo, jedeme do středočeských Benátek.bit.ly/2lRB3LP