MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
GroupieGroupie | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 09:09
 
Reakce na KohyCZ: Samozřejmě, proč nepodpořit někoho, kd...
Třeba jinde to jde - u nás ne??? Kde je chyba???
odkaz
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 09:07
 
Reakce na KohyCZ: Samozřejmě, proč nepodpořit někoho, kd...
Kamarádka - velká fanynka Motoru už u konkurence nakupovala a moc si to pochvalovala. Mně se pořád nechce ... mám zábrany. Ale ofiko fanshop je fakt hrozný, velmi malá nabídka, pár kousků a ještě těch pár kousků mají jenom v několika málo velikostech. Na vánoce bych nakupovala - fandíme Motoru celá široká rodina, ale není co!
 
 
Moucha13Moucha13 | Elitní Pražská Náplava!
Reagovat
02.12.2020, 09:04
 
2Kohy: Já jsem chtěl během uzavření maloobchodů někdy začátkem října objednat originální šitý dres s vlastním jménem a číslem. Klidně bych zaplatil předem na bankovní převod, dres by mohl být odeslán poštou. Ale dodneška jsem z našeho fanshopu nedostal ani odpověď a to byla zpráva přečtena :-)
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Samozřejmě, proč nepodpořit někoho, kd...
Když je ta super firma nepoučitelná, tak co s tím jiného??? Fandové chtějí rozmanitost sortimentu a velikostí. Ani jednoho současný fanshop není schopen, tak co s tím?
 
 
 
Reakce na Haberman44: Tak to zkusit holt vedle u konkure...
Samozřejmě, proč nepodpořit někoho, kdo na klubu parazituje, místo firmy, která mu přináš obrovský peníze, byť má velký prostor pro zlepšení.
 
 
 
Reakce na zdcart: Prohlédl jsem si zboží ve fan shopu a ...
Chystaj docela povedeny zimni cepice. Minimalne ta, kterou ma Cenda ve videu s predanim poharu, je hodne dobra. Ostatni si priznivce taky najdou.
Co se trik tyce, jsem trochu konzervarivnejsi a pokud pominu trika kapel nebo herni motivy, davam prednost minimalistictejsim resenim. Soudek bych si nevybral, ale tri-ctyri jiny jo. Horsi je to s dostupnosti velikosti a kappou na rameni.

Ten privesek s fakacem mi ale prijde jako trochu preslap. Ale mozna proto, proc se mi to nelibi, se to prave prodavat bude.
 
 
 
Reakce na zdcart: Prohlédl jsem si zboží ve fan shopu a ...
Tak to zkusit holt vedle u konkurence no.Když nemá klub páky na provozovatele oficiálního shopu.
Třeba když bude zájem tam,tak provozovatel nelegálního shopu snese modré z nebe. Klub by sice ostrouhal, ale když není zbytí....
 
 
 
Reakce na Haberman44: Stačí si přečíst odpověď na dotaz ...
Já se rozhodně ničím neutěšuju, v rámci možností, které mám, dělám maximum. Nepotřebuju si dělat žádné alibi, jednoduše víc udělat nemůžu.
 
 
jeníčekjeníček | ...však přijdou hody a budou i body!
Reagovat
02.12.2020, 08:32
 
,,,sorry ..ono je to na webu. Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...však přijdou hody a budou i body!
Reagovat
02.12.2020, 08:27
 
...myslím, že to zde ještě nebylo:

Ohlasy po utkání

Richard Král (HC Dynamo Pardubice): „Dnešní utkání je celkem těžké hodnotit. Jsme samozřejmě rádi za dva body, ale ten výkon dneska nebyl optimální, řekl bych, že asi zatím nejhorší za tu dobu co jsme tady. Budějovičtí měli lepší pohyb, více si věřili na kotouči a myslím, že jsme měli štěstí. Velice dobrý výkon podal Dan Vladař. Určitě se ale musíme do příště zlepšit, protože s tímhle výkonem bychom příště jen těžko bodovali."

Václav Prospal (Madeta Motor České Budějovice): „Zasloužený bod po šedesáti minutách. Pro nás to byl pátý zápas, který došel do prodloužení a ještě jsme nevyhráli ani jeden. Na druhou stranu musím kluky pochválit. Zápas nezabalili, bojovali a dokázali vyrovnat. V určitých momentech jsme byli lepší, jsem akorát smutný, že jsme nedokázali dát ten vítězný gól."
 
 
02.12.2020, 08:06
 
Prohlédl jsem si zboží ve fan shopu a zaujalo mě jedno triko.Ten soudek Budvaru na hrudi.Jinak nic.A je před Vánocemi, lidí by určitě kupovali, kdyby byla nabídka.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Stačí si přečíst odpověď na dotaz ...
To je pochopitelně dotaz směřovaný na místo, kde s ním nelze nic dělat, jelikož fanshop je externí společnost. Nicméně na situaci jsem se dotazoval a dostal jsem z fanshopu zprávu, že dres lze objednat na dálku pouze v případě, že nejde o dres personalizovaný. Ten je třeba uhradit na místě, protože se prý často stávalo, že si následně vyrobený dres někdo nepřevzal či nevyzvednul, a ten pak už pochopitelně nebylo možné prodat.
S pozdravem Tomáš Kučera

Stačí v tomto případě povinná platba předem a můžou jet personalizované dresy jak u Baťi na pásu.

Nevím z jakého důvodu současný majitel fanshop provozuje, ale evidentně mu na jeho chodu moc nezáleží.
Musím s tebou v tomto souhlasit.
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Tohle je taky dobrý :)) htt...
Stačí si přečíst odpověď na dotaz v ptejte se ohledně objednávky dresu a fanoušek Motoru si názor na spojení klub vs fanshop udělá svůj názor. Co se týče fanshopu (amatérismus) a co klubu (alibismus). Teda hlavně PR oddělení klubu je alibistické a v podstatě vždy dělá jako kdyby vůbec klub nemohl zasahovat do fungování externí firmy, která přitom obchoduje s klubovým jménem (znakem).Tady nikdo nenapíše na fanshop kladný komentář a PR ředitel se furt utěšuje nějakým výsledkem ankety cca tři roky zpět, kde mohl v podstatě kdokoliv napsat do kolonky spokojenosti s FS kladnou odezvu,jen aby vyplnil danou otázku. Přitom plno těch lidí ani fanshop pod novým provozovatelem nenavštívilo. Nevím z jakého důvodu současný majitel fanshop provozuje, ale evidentně mu na jeho chodu moc nezáleží.
 
 
CBBudvarCBBudvar | Jaroměř (Brutal Assault) ≡M≡
Reagovat
02.12.2020, 06:10
 
Reakce na Kaul: Že hloupě prohrajeme zápas se stát může....
Krom toho Slováčka s tebou plně souhlasím, také to tak vidím.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.12.2020, 00:13
 
Že hloupě prohrajeme zápas se stát může. Když ale tímto způsobem prohrajeme po x-té za sebou, nemůže to být náhoda, nelze to svalovat na nehoráznou smůlu, nepřízeň rozhodčích, atd. Je to jenom o nás, a našem výkonu. Nezvládáme ta utkání takticky, a částečně to jde také, jak už tu bylo několikrát zmíněno, za trenéry. Hrajeme to pořád stejně, vlítneme v první třetině na soupeře, vytvoříme si i nějaké šance, či spíše náznaky, neproměníme je, a pak už tam od půlky druhé třetiny, jak ubývají síly lítáme jak janci, snažíme se napadat, ale jezdíme tam většinou bez puku, a to nás stojí hroznou spoustu sil. Myslím, že nikdo tento náročný styl nemůže uplatňovat celé utkání, a trenéři nejsou schopni během zápasu nějak zareagovat (nebo nechtějí). Přesilovky snad opticky vypadají lépe, ale třeba varianta s Doležalem nalevo na modré, kterému nabíjejí na střelu z první je tak stereotypní a průhledná, že každý soupeř, který samozřejmě taky studuje naši hru je na to připraven. Co fungovalo v pralese, zde nefunguje. Hráči mají opravdu své limity, ale bojovnost a nasazení, které jsou podle mě příkladné, nestačí. Je to jenom můj fanouškovský pohled, takže čistě subjektivní. A ještě, hodně tady bylo napsáno o Slováčkovi, nezatracoval bych ho, ale být trenéry bych ho naopak podržel, tak jako Prospal držel Doležala, nebo Přikryla. Slováček se musí rozkoukat, ale potenciál v něm určitě je. Zase čistě můj pohled. Omlouvám se za tapetu, snad bude lépe.
 
 
 
Reakce na MARSCH: https://fanshop.hcmotor.cz/fan-rukavic...
Tohle je taky dobrý Smajlík
odkaz
 
 
 
odkaz

Co to proboha je?
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
01.12.2020, 22:33
 
Reakce na -Tom-: Záleží jak na tom je, jestli třeba 7 mě...
Bude falešná forma Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
01.12.2020, 22:04
 
Reakce na kellewan: Tak roth určitě nebude špatně. Tu ob...
To by mohl SB brnknout třeba panu Siffredimu - je už sice starší a nevím, jak je na tom s bruslením, ale zasunout prej umí dobře. Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
01.12.2020, 22:03
 
Reakce na kellewan: Tak roth určitě nebude špatně. Tu ob...
Záleží jak na tom je, jestli třeba 7 měsíců nehrál zápas.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| posilovací stroje
| matrace
| nábytek
| matrace
| umělý kámen
 
Sociální sítě

#REPORT: I dnes se přisuzovaly body až v prodloužení. Šťastnější však byli @HCPCE trefou Matěje...

Na pardubickém ledě dnes nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

Máme novou posilu do obrany! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

40. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Sičák. V ČB 4 sezony, 162 zápasů, 4 góly, 24 kanadských bodů, 28 bodů +/- a 88...