ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Na středoškoláka jsem to presne tipoval. Smajlík
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
25.06.2018, 17:13
 
Reakce na ČB_Hrošík: I když nesmíme ani naznačovat - já ...
Já si to myslel Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Pokud vzniklo nějaký ošklivý logo kole...
Tak to bezesporu! Navíc mě dostalo, že se vlastně přiznali, že to dělal nějakej středoškolák, to je fakt šílenej amatérismus.
 
 
 
Pokud vzniklo nějaký ošklivý logo kolem sportu v poslední době...má ho FC Vysočina Jihlava. Přesto, že vychází z nějakých historických log, dalo se to asi řešit trochu líp.
 
 
 
Reakce na zmetek: A mohu se zeptat, kdo dělal to logo k ...
Logo ke 110 letům Dynama prý nakreslil Poborák na ubrousek Smajlík Naše k 90 letům navrhnul jeden z našich grafiků.
 
 
25.06.2018, 16:26
 
A mohu se zeptat, kdo dělal to logo k 90. letému výročí motoru?
 
 
25.06.2018, 16:18
 
Reakce na KohyCZ: Byl draftovanej na 111. místě, máme to...
Já si jméno Lukáš Vomela pamatuji.Docela nadějný hráč,ale důvody,proč skončil s hokejem nevím.
 
 
 
Reakce na quak: Já bych si dovolil tenhle dotaz zopakova...
I když nesmíme ani naznačovat - já bych se zkusil porozhlédnout v okolí zimního stadionu, kde je prodejna která se plní zbožím s logem Motoru Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.06.2018, 14:00
 
Reakce na KohyCZ: No vidíš a za pár let to bude pro lidi...
Bude, ale poněkud násilně, až se nová generace naučí vnímat figuru gryfa jako lva. Smajlík No, my dva máme evidentně zcela odlišný vkus, protože i zmíněný současný Juventus považuju za naprostou katastrofu, zatímco ten starý jsem měl za jedno z nejhezčích fotbalových log, čili souhlasím, že zrovna my dva se o tomhle fakt hádat nemusíme, neb je nulová šance, že bychom se shodli. Smajlík A logo Motoru je přece jen jiný šálek melty, to je těžké retro, trendy netrendy (myšleno jen a jen pozitivně).
 
 
 
Jen bych si dovolil říct k novému logu, ze napis Czech Republic musel byt přidán, jelikoz z toho lva nelva by nikdo nepochopil o jaký stát jde.. A to je teprve mazec Smajlík Rusové to tam mají Rusky ale každý z jejich znaku pochopí o koho jde to sams Švédsko.. Z tohohle pohledu mi to prijde hodne nepovedené...
 
 
 
Reakce na Pítrz: Já bych si spíš na webu něco rád přečet...
Byl draftovanej na 111. místě, máme to na sítích Smajlík

BTW: Třeba Filip Novák byl 64. a takovej Kůrka 32. A v roce 2004 draftovali i zdejšího odchovance Lukáše Vomelu, kterýho nejspíš ani neznáš a s hokejem už skončil Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Musím ti nechat, že jsi mistr v odváděn...
No vidíš a za pár let to bude pro lidi úplně jasné a zřejmé, že jde jen a pouze o český hokej. Což při pohledu na státní znak nebo logo ČSLH určitě nefungovalo. Nemám chuť se o tom hádat, žádné polopravdy v článku rozhodně nevidím, naopak ta linka tak, jak byla prezentovaná na té akci, mi jako milovníkovi české hokejové historie dávala dokonale smysl. "Se lvíčkem na prsou" je podle mě stejně silná značka jako třeba "Motor".

V té souvislosti jsem se před tou akcí bavil s Alanem Zárubou, bratrem Roberta a velmi uznávanou ikonou české grafiky, který mi řekl: "Udělalo se to jako v Motoru - zjednodušila a vyčistila se dosud užívaná symbolika, přesně tak, jak je to ve světě trendem. Bez nápisů, bez příkras, se zajímavými detaily." A co se týká loga, tak já s tím naprosto souzním a souhlasím, líbil se mi třeba i Juventus, který taky schytal obrovskou kritiku atp.
 
 
 
Já bych si spíš na webu něco rád přečetl o Kondelíkovi, a tady nic :-(
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.06.2018, 13:00
 
Reakce na KohyCZ: Tak podle mě je logo fotbalovýho svazu...
Musím ti nechat, že jsi mistr v odvádění pozornosti od tématu, kterým bylo hnusné logo hokejové reprezentace a poměrně tupá apologetika plná polopravd v tebou postovaném článku a nikoliv hnusné logo FAČR, které se mi také jako takové nelíbí, jak mi mírně podsouváš, ale ideově mi dává daleko větší smysl, než ta podivná hlava gryfa (nebo co to je) na hokejových dresech. Jinak vkus bych neřešil, tisíc lidí tisíc chutí. Chápu i důvody, proč se ustoupilo od státního znaku, ale vadí mi, že nové logo je z již uvedených důvodů hloupé tak, že bez toho nápisu Czech Republic bych si jej s českým nároďákem opravdu nespojil.
 
 
 
Reakce na quak: Já bych si dovolil tenhle dotaz zopakova...
Tohle bych rád nechal až na oficiální prezentaci nového fanshopu.

Co se týká prezentace nového vizuálu, kterou kritizuješ, byl jsem na ní osobně a byl jsem osobně jako novinář na mnoha. Tahle byla o parník nejlepší. Jinak s tvými výtkami do značné míry souhlasím. Mně se líbí to logo, dresy už moc ne.
 
 
 
Reakce na alkac: Myslíš ten odkaz na článek, kde je hned...
Tak podle mě je logo fotbalovýho svazu něco tak příšernýho, že jestli navrhuješ jít tímhle směrem, těžko se shodneme. Ale to je holt otázka vkusu...
 
 
 
Reakce na mcdavid: Mimochodem Zadinu si na draftu jako c...
Moje reakce byla o dost ostřejší. Jak jsem viděl Detroid, moje první reakce byla, že je to v zadní bradě a jen těžko si lze představit horší výsledek.
 
 
 
Reakce na alkac: Myslíš ten odkaz na článek, kde je hned...
Přesně tak. Celé se to nese přesně ve stylu: vymysleli jsme kravinu, téměř nikomu se to nelíbí, tak teď musíme rychle najít zdůvodnění, proč to jinak nešlo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.06.2018, 11:17
 
Reakce na mmufik2: Jen ze zvědavosti, kdo je nový dodava...
Já bych si dovolil tenhle dotaz zopakovat, neb ho Kohy zřejmě přehlédl a myslím, že to na fóru Motoru zajímá lidi víc než Scania dresy.

Důvody, které vedly svaz ke změně loga chápu. Jde samozřejmě hlavně o prachy a tak se snaží ochránit dvé příjmy z merchandisingu od parazitování jiných subjektů. Výsledek mi moc zdařilý nepřijde. Resp. logo samotné není špatnou prací, působí celkem moderně, hodilo by se ale z mého pohledu spíše pro již neexistující klub Lev Praha, než na dres reprezentace. Dresy imho hezké nejsou. Kombinace loga a nápisu Czech Republik mi přijde poněkud násilná, nelíbí se mi ani kudrlinky na rukávech. Tisková konference, na které byly dresy a logo představeny působila dost úsměvně, nazval bych to lacinou pompou.

Učel změny názvu ČSLH na Český hokej je zřejmý. Věta že Český hokej je hrobařem českého hokeje moc nedává smysl, zatímco věta ČSLH je hrobařem českého hokeje má význam jasný.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.06.2018, 11:10
 
Reakce na KohyCZ: Malý státní znak být užit nesmí ;) Pře...
Myslíš ten odkaz na článek, kde je hned ve druhém odstavci řečeno, že:
„Ten výklad zákona není úplně jednotný. Naše právní strana říká, že ten znak použít můžeme, ovšem někdo z výboru pro heraldiku prohlásil, že pro reprezentaci lze použít jen velký státní znak,“ říká organizační manažer českého národního týmu pro Světový pohár Jan Černý. „Moc jsme se samozřejmě nechtěli pouštět do polemiky s vládou nebo Senátem. Navíc i reakce lidí z Moravy a Slezska nebyla úplně pozitivní,“ dodává.

Což mi jako kategorické a tebou prezentované "nesmí" nepřijde. Mimochodem FAČR tam ne má přímo malý státní znak, ale jednoznačně z něho vychází a jde o emblém jasně a srozumitelně identifikovatelný s ČR. I hokejový svaz to mohl řešit obdobně.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| posilovací stroje
| matrace
| nábytek
| matrace
| umělý kámen
 
Sociální sítě

Odchovanec Jáchym Kondelík byl draftován do NHL týmem Nashvillu. Gratulujeme! twitter.com/predsnhl/statu…

Šestnáctiletý obránce Šimon #Kubíček v letošním roce opanoval anketu o Mládežníka sezony a my jsme s ním pro vás připravili na...

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...