ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na carramela: Asi jako úplně normání pro někoho j...
S čím to tady srovnáváš prosím tě? Oni se ,,pomstili" režimu na nějakým klukovi, kterej byl obyčejnej policajt, žádnej tajnej, nebo nějakej vysokej hodnostář.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
04.07.2020, 18:27
 
Reakce na macháček: Studovat můžeš co chceš. Třeba nesmr...
Tenhle vzdělávací nihilismus ve stylu absolventů vysoký školy života mě nepřestává fascinovat...

Oni vzdělání nepotřebovali, tak ho nepotřebuje nikdo Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jo, naprosto normální svázat řado...
Asi jako úplně normání pro někoho je vzít političku, vykonstruovat obvinění a poslat ji na šibenici. Asi jako normální je přihlížet jak příslušníky vlastního národa " osvoboditelé " posílají do rusáckejch lágrů a držet hubu. Asi jako normální je přepadnout malou zem, stát se regulérním okupantem a ještě si za to nechat líbat pr.del. A když je nejhůř a nedej bože by se mohlo něco změnit, tak je třeba vytáhnou německou kartu.
A k těm Mašínům nic psát nebudu, aspoň si zjisti co jim komouši prováděli.
 
 
 
Reakce na quak: Já to zase chápu velmi dobře a jsem za t...
Jo, naprosto normální svázat řadovýho policajta, uspat ho, podříznout ho jako zvíře, a pak to nazývat politickým odbojem.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.07.2020, 17:45
 
Reakce na kerschlic00: Hele, my dva se spolu v něčem sho...
Já to zase chápu velmi dobře a jsem za to Topolánkovi vděčnej, že na to měl koule. Problém naopak vidím v tom, že tahle země měla a má málo Mašínů. Kdyby jich měla víc, bylo by tu míň komoušskýho ksindlu. 😡
 
 
 
játro: Bohužel je nejblíž. Klaus se svým tržním protekcionismem ne.

Novotný je možná skvělej starosta, ale mám problém s tím, kam ho ideově zařadit. V podstatě neznám žádný jeho názory krom toho, že jsou všichni košťata. Ale nic proti němu. (Vyjma krádeží aut. To mě fakt nasralo) Baví mě.
 
 
 
Reakce na karwi18: Zajímavá životní filozofie, škol nám ...
Nepodsouvej něco co jsem neřekl. Nikde jsem nepsal, že škol netřeba. Mohl bych kontrovat hláškou ze Švejka: Mejlit se může každej učenej i nevzdělanej blbec. Mejlej se i ministři.
 
 
 
Reakce na macháček: Moment, rozumí umí dělat komedianta....
Hele, my dva se spolu v něčem shodneme a to konkrétně na těch dvou mago-rech, bratrech Mašínech. Jak jim mohl dát někdy někdo vyznamenání nechápu.
 
 
 
Reakce na macháček: Studovat můžeš co chceš. Třeba nesmr...
Zajímavá životní filozofie, škol nám netřeba... Tím se spousta tvých výroků vysvětluje. No nic, půjdu na to pivo, to má o dost větší smysl než tahle diskuze.
 
 
 
Reakce na karwi18: On někdo navrhuje Vlasova na medaili?...
Studovat můžeš co chceš. Třeba nesmrtelnost chrousta a jakej to má vliv na válcování silnic. Není nad osobní zkušenost a jak říká klasik: To nejsou žádná fakta, ale to co se skutečně stalo.
 
 
 
Reakce na macháček: Moment, rozumí umí dělat komedianta....
On někdo navrhuje Vlasova na medaili? Když něco prožiju, tak tomu rozumím víc než lidé, co to cíleně studovali? Ajajaj, to bolí...
 
 
 
Reakce na had007: Hele a co chemtrails... A 5G Tě neděsí...
Mně děsí, že tu 5G ještě není. Leckde není ani LTE a to nemluvím o nedostupných místech, ale o civilizovaném vnitrozemí.
 
 
 
Reakce na Hic_sum: Místo tapety jen dva dotazy: Novotný ...
Moment, rozumí umí dělat komedianta. Hele, nejlepší historik by byl můj táta. Zažil První republiku, válku, komunistické převraty, konfiskaci majetku a lágr, 89tej a nikdy nebyl v KSČ a díky tomu mohu ta historická fakta z úst toho či onoho porovnávat. To je ten můj pocit. Rozhodně bych nenavrhnul Vlasova a spol. a stejně tak Mašíny na řády a medaile. To je historicky pokřivené a kdekdo to překrucuje a říká tomu boj za právní stát ve jménu občana této země.
 
 
had007had007 | ≡ M ≡ V ČB by chtěl žít každý...
Reagovat
04.07.2020, 16:40
 
Reakce na macháček: :)) tak Vlasovci měli zcela zanedbat...
Hele a co chemtrails... A 5G Tě neděsí? Zkus někdy poslouchat jiný rádio než Svobodný vysílač a číst něco jinýho než aeronet...
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
04.07.2020, 16:31
 
Reakce na macháček: Ty jsi to nečetl resp. neslyšel tu j...
Místo tapety jen dva dotazy: Novotný nepracuje rukama a ničemu tedy nerozumí, ale historik, který rovněž nepracuje rukama je pádným argumentem? A když je "toho plný internet": podle čeho radíš vybrat "správné" historiky z těch internetů? Tak nějak pocitově? Smajlík
 
 
 
Reakce na karwi18: Hmm, tak nic. Až tohle dneska budu vy...
To ne Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: No pěkný. Mně se spíš zamlouvá: In n...
Hmm, tak nic. Až tohle dneska budu vyprávět v hospodě, tak mi to neuvěří...
 
 
 
Reakce na karwi18: „Beati pauperes spiritu quoniam ipsor...
No pěkný. Mně se spíš zamlouvá: In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Zanedbatelný jsou ty tvoje řeči. Tu de...
Já nepopírám co psal ten historik na té desce, i když o počtu a jejich přehnané osvobozovací aktivitě by se dalo dlouze polemizovat neb je nikdo nespočítal. Ale Tvůj kámoš jim dnes přisuzuje zcela zásadní podíl a zítra pomalu podíl na osvobození celého Československa. Já se tedy učil, že mojí domovinu osvobodili Amíci (rozuměj ne celou ČR) a za chalupou mi vedla demarkarční čára. Piš si co chceš vždyť máme tu demokráciu (to byla jen, nechci říct přátelská rada, nic víc nic míň). Nevím jestli ten nýmand štve zrovna STBáky, ale některé spolustraníky bezpochyby a normální člověk si nad ním musí odplivnout hnusem.
 
 
 
Reakce na macháček: :)) tak Vlasovci měli zcela zanedbat...
„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| posilovací stroje
| matrace
| nábytek
| matrace
| umělý kámen
 
Sociální sítě

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...

Věděli jste, že Radek Prokeš je jediným hráčem z aktuálního kádru, který si zahrál i v úvodní sezóně Motoru v první lize 2013/14?...

Na golmanských trénincích je kromě naší dvojice - Marek Čiliak a Jan Strmeň - také přítomen reprezentační brankář Šimon Hrubec!...