Charita

Centrum Bazalka

Dlouhodobě podporujeme Centrum Bazalka, které se stará zejména o děti s kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra. Každoročně prostřednictvím fanoušků vybíráme pro děti vánoční dárky, hráči přispívají a chodí na charitativní akce Bazalky a na kostce i na stadionu můžete vidět všemožné upoutávky právě na Bazalku.
www.centrumBAZALKA.cz

Centrum Arpida

Dlouhodobá spolupráce pojí Motor i s centrem pro hendikepované Arpida. Jeho klienti navštěvují hokejové zápasy a na centrum vybíráme i finanční prostředky z charitativních akcí klubu.
www.arpida.cz

Roman Bernat

Bývalý hokejista Motoru, který po nehodě přišel o dolní končetinu, se na pomoc bývalého klubu může spolehnout. Kromě skvělého dne, kdy se mohl i s jednou nohou stát součástí A týmu, každoročně Motor Romanovi přispívá.

Včera to bylo parádní odpoledne, co říkáte? Více než 6000 fanoušků, 10 krásných gólů a hlavně - vítězství!...

Gólové hody dopadly v náš prospěch a @piratichomutov jsme porazili 6:4! ?? #CEBvCHM #chanceliga

Dnes nastoupíme ve stejné sestavě jako v Přerově. #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvCHM

BK Mladá Boleslav