Charita

Centrum Bazalka

Dlouhodobě podporujeme Centrum Bazalka, které se stará zejména o děti s kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra. Každoročně prostřednictvím fanoušků vybíráme pro děti vánoční dárky, hráči přispívají a chodí na charitativní akce Bazalky a na kostce i na stadionu můžete vidět všemožné upoutávky právě na Bazalku.
www.centrumBAZALKA.cz

Centrum Arpida

Dlouhodobá spolupráce pojí Motor i s centrem pro hendikepované Arpida. Jeho klienti navštěvují hokejové zápasy a na centrum vybíráme i finanční prostředky z charitativních akcí klubu.
www.arpida.cz

Roman Bernat

Bývalý hokejista Motoru, který po nehodě přišel o dolní končetinu, se na pomoc bývalého klubu může spolehnout. Kromě skvělého dne, kdy se mohl i s jednou nohou stát součástí A týmu, každoročně Motor Romanovi přispívá.

Hokejisté mají za sebou soustředění ve Frymburku i páteční testování.??bit.ly/2Y3lZIe

Poslední část testování je v plném proudu. Cooperův běh - za 12 minut musejí kluci uběhnout 3000m. #cooper #testing #running

Na wingate testech jsou dnes poslední hráči - Jan Tlačil a Ben Hawerchuk. Hráče ještě dnes čeká Cooperův běh. #preseason #wingate...

Dneska probíhají fyzické testy. #fyzicketesty #benchpress #shyby #preseason