Charita

Centrum Bazalka

Dlouhodobě podporujeme Centrum Bazalka, které se stará zejména o děti s kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra. Každoročně prostřednictvím fanoušků vybíráme pro děti vánoční dárky, hráči přispívají a chodí na charitativní akce Bazalky a na kostce i na stadionu můžete vidět všemožné upoutávky právě na Bazalku.
www.centrumBAZALKA.cz

Centrum Arpida

Dlouhodobá spolupráce pojí Motor i s centrem pro hendikepované Arpida. Jeho klienti navštěvují hokejové zápasy a na centrum vybíráme i finanční prostředky z charitativních akcí klubu.
www.arpida.cz

Roman Bernat

Bývalý hokejista Motoru, který po nehodě přišel o dolní končetinu, se na pomoc bývalého klubu může spolehnout. Kromě skvělého dne, kdy se mohl i s jednou nohou stát součástí A týmu, každoročně Motor Romanovi přispívá.

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

HC Kometa Brno