ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
27.11.2018, Zbyněk Rýpar

Žáci ZŠ Kubatova ukázali, jak se fandí při nepříznivém stavu

ČESKÉ BUDĚJOVICE — V minulé sezoně byli fanoušci zvyklí vídat v hledišti Budvar arény žáky základních a středních škol v rámci projektu „Třídy fandí Motoru!“, kteří se prezentovali různými transparenty a přispívali k dobré atmosféře v hale. Tento projekt se opět naplno rozjede po novém roce, kdy na utkání proti ostravské Porubě dorazí žáci Gymnázia Český Krumlov. Od začátku sezony však můžete vídat v rohových sektorech žáky základních škol v Českých Budějovicích, kteří dostávají volné vstupenky při besedách, které Motor společně se statutárním městem České Budějovice pořádá právě na městských základních školách.

Třináctý domácí duel sledovali také žáci Základní školy Kubatova, kteří se prezentovali choreografií a fanděním po celý zápas s Frýdkem-Místkem. Navíc se jim několikrát podařilo roztleskat celou Budvar arénu, i přes to, že se Motoru v zápase nedařilo.

text

text

Sociální sítě

Famózní obrat v posledních 10 minutách přinesl Motoru třetí výhru s vedoucí Jihlavou v řadě!... youtu.be/Ey3FRfFNTaw?a

#REPORT: Motor - @hc_duklajihlava 4:2 ?Smršť v posledních deseti minutách přinesla velkolepý obrat a tři body!...

Neskutečný obrat v poslední desetiminutovce přinesl třetí výhru s Jihlavou v řadě! Mootr!!! youtu.be/UDfara2gR70?a

Šlágr kola a poslední duel Motoru proti @hcdukla v základní části je tu! Prozatím máme aktivní bilanci 2:1 (porážka 0:7 a výhry...