ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2019, 20:27
 
A bude závod i pro fanoušky? Chystám přestup do kategorie veteránů a tam bych si celkem věřil. Smajlík

Žel s hlubockou cyklistikou nemá klub dobré zkušenosti.
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
17.07.2019, 20:21
 
Reakce na Mcdavid: Já myslím, že by vyhrál VP :))...
Pochopitelně ale ten jen vyhlašuje viteze😀
 
 
McdavidMcdavid | české budějovice
Reagovat
17.07.2019, 20:13
 
Reakce na kotec: Týmový závod o nejlepšího vrchaře hlubo...
Já myslím, že by vyhrál VP Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: No rivalita nebude a koukni co tu kd...
Tak to už je o jednotlivcích a jejich vnímání "světa". Můj koníček je hokej a fandím =M=. To přece neznamená, že si nezajdu na 1.A. třídu nebo krajský přebor nebo 1. ligu fotbal nebo jiný sport. Někdo zas má jiné zájmy. A když si vezmu, že v Argentině:
Fanoušci argentinského týmu Boca Juniors založili první „Maradonův kostel“, který je někdy nazýván kostelem „Boží ruky“. Ten je zasvěcen jejich idolu Diegu Maradonovi. Náboženská obec čítá přes 400 členů „maradoniánských bratrů“. Ti pak místo bible používají Maradonovu autobiografii „Já jsem Maradona“.

Tak i chápu, že si někdo koupí permanentku na Spartu a jezdí do Prahy....
Dnes je takový výběr, že rivalita být nemusí, ale jsme lidi a vždy se najde někdo kdo to vnímá jinak. Jestli jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně.
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
17.07.2019, 20:07
 
Týmový závod o nejlepšího vrchaře hlubockeho prémiového spurtu by jistě podél trasy přilákal většinu fans😀na závěr přípravy super akce a hlavní cenu předává VP 👍
 
 
McdavidMcdavid | české budějovice
Reagovat
17.07.2019, 19:59
 
Reakce na Kobson: tam pamatuju, jak tam sprintoval Venca...
Já tam jednou závodil s kamarádem, nakopli jsme to, turisti koukali, ale vydržet to celou dobu, to je brutus... sice to má asi jenom 400 metrů, ale ten sklon Smajlík
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
17.07.2019, 19:45
 
Fotbal nemusím ale Dynamu úspěch preju👍
 
 
KobsonKobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
Reagovat
17.07.2019, 19:38
 
Reakce na Mcdavid: Snad vencu nenapadnou krátke sprintik...
tam pamatuju, jak tam sprintoval Venca s Dvořkou a Kotlem na kolech..do toho krpálu do toho kopali brutálně
 
 
 
Reakce na Paav: Tak to je dobrá cena. Nejvyšší soutěž ob...
No rivalita nebude a koukni co tu kdo píše a to hokej ještě nezačal a fotbal má za sebou jedno kolo. Místo toho abychom chodili na všechno pokud nám to hrací termíny dovolí a nebudou kolize. Nechápu jak (tady v JČ) někdo může fandit jen hokeji a naopak jen fotbalu resp. druhej sport pomlouvat a nepřát mu. Stejně tak nechápu naše pomatené spoluobčany krajany tzv. nejihočechy, že můžou fandit pražkejm Pépikum Smajlík .
 
 
McdavidMcdavid | české budějovice
Reagovat
17.07.2019, 18:06
 
Reakce na quak: Přesně tak a nejen tady v Motoru. Se záv...
Snad vencu nenapadnou krátke sprintiky na Hluboké na zámek. To bych klukům nepřál Smajlík jinak myslím, že kolo ve správne mire muže posílit i hlavu
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2019, 17:58
 
Reakce na Siky: Tuším, že před pár lety se od toho v Mot...
Přesně tak a nejen tady v Motoru. Se závěry fyzioterapeutky víceméně souhlasím, proto už taky moc přípravu na kolech ve velké míře nikdo nepraktikuje. Občasné zpestření přípravy ale nikomu šlachy nezkrátí. Ve Frymburku je to víc teambuilding, než soustředění s kondiční přípravou.

Ale není pravda, že kolo posiluje svaly jen k vytrvalosti. Záleží taky jak se na tom kole jezdí. Při krátkých sprintových úsecích do kopce rozhodně dynamiku nikdo neztratí.

A taky hraje roli zdravotní stav. Pro starší kluky, co mají často problémy s koleny, je kolo šetrnější než výběhy. Obecně - jakákoli součást přípravy je dobře, pokud kondičák ví co a proč dělá.
 
 
17.07.2019, 17:54
 
Reakce na Zbyna-CK: Známá je fyzioterapeutka a dost se p...
Když Pešán vzal do Liberce kondičáka, co byl v NHL, tak kolo a běh úplně vyškrtli.Naprosto nevhodné pro hokejistu.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
17.07.2019, 17:13
 
Reakce na zbyna-ck: Tak já to nemyslel jako nějakou krit...
Tuším, že před pár lety se od toho v Motoru opustilo právě z těchto důvodů, dokonce to myslím i nějak vysvětlovali v článku o přípravě ... pokud mě tedy pamět neklame.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.07.2019, 15:48
 
Reakce na MARSCH: Tak ty kola teď mi připadají z kontext...
Tak já to nemyslel jako nějakou kritiku přípravy motoru, tam to byl asi fakt jen výlet, ale jsou kluby, kde se tím pořád ještě "nabírá fyzicka". A často i v mládeži.
 
 
 
Na levou dolní část kasy si budou muset největší pozor dávat Milan Klouček (42,31 %, 22)
odkaz
 
 
 
Tak ty kola teď mi připadají z kontextu celý tý přípravy spíš jako "vejlet". Aspoň jsem teda nezaznamenal, že by jezdili. Otázka je, co v individuální přípravě, ale tam jim Cibulka kolo nejspíš taky nepředepisoval.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Známá je fyzioterapeutka a dost se p...
A kolik se musí najezdit kilometrů, aby jim to škodilo? A víme kolik těch kilometrů vlastně najezdí? A není lepší pestrý trénink než jen běhat nebo plavat?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.07.2019, 15:13
 
Známá je fyzioterapeutka a dost se podivovala, že je u nás móda připravovat se fyzicky na sezonu v hokeji a fotbalu tím, že se jezdí na kolech. Kolo posiluje vytrvalostní svaly, ničí výbušnost a akceleraci nohou při běhu/bruslení, zkracuje úpony a šlachy, celkově rozvíjí svalstvo na nohách přesně tím způsobem, jakej fotbalisti a hokejisti vůbec nepotřebujou. Záda a břicho jsou při jízdě na kole pasivnější, než při bruslení/běhu.

Jasně, že nejde do zblbnutí furt jen bruslit, ale to kolo fakt moc smysl nedává. A mimochodem příprava na kole je běžná dokonce i v mládeži na vrcholový úrovni, což označila za zločin. Když zjistila, že ve fyzický přípravě prvoligovýho fotbalisty-dorostence úplně chybí plavání, zalapala nevěřícně po dechu...

Já zažil situaci, kdy jeden z nejrychlejších kluků na fotbale dostal za vysvědčení kolo, najezdil na něm za prázdniny stovky kilometrů a po prázdninách měl sice brutálně vyrýsovaný nohy a perfektní dvanáctiminutovku, ale ve člunkovým běhu ho porazili úplně všichni. V útoku tak dohrál a přeškolil se na defenzivního záložníka.
 
 
 
Radek Prokeš byl tři roky na hostování, nyní se vrátil zpátky do ČEZ Motoru
Zdroj: odkaz
 
 
 
Prodej permanentních karet na sezonu 2019/20 je aktuálně z důvodu vyprodání zápasu SK Dynamo České Budějovice zcela pozastavený. Prodej bude obnoven v úterý 30. července.
Děkujeme za pochopení.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Odpoledne vyrážejí kluci na kola znovu, tentokrát na delší trasu. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno

Hráči dnes vyrazili v rámci soustředění na kola podél lipenské nádrže. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno @...

Hráči dnes vyrazili v rámci soustředění na kola podél lipenské nádrže. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno

Na konci června se náš útočník @romanprikryl10 oženil, když si vzal svou partnerku Lucii. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí! ??