Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-10-26" |  vypnout filtr

Další diskuse:

rawemrawem | Spása je na dosah!
Reagovat
26.10.2013, 23:27

Nebudu nadávat, ale přiznávám, že po takovýchto zápasech je mi dost smutno. Přeci jen jsem si myslel, že týmy jako Šumperk, Benátky nebo Kadaň pro nás zase až taková překážka nebude. že se spíše budeme rovnat s Olomoucí nebo Jihlavou. Myslím si, že nám nakonec ta úvodní domácí výhra se Šumperkem, kdy jsme po pěti minutách vedli 3:0 uškodila. Mysleli jsme si, že to půjde samo a ono to tak není.

BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
26.10.2013, 22:46

K děsivým výsledkům letošních mimořádných voleb je nutné připočíst i to, že Karel Pražák byl zvolen poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.
Pánbůh s námi...

Co na naši hru říct? Smajlík Raději nic, jen bych se opakoval Smajlík

Ojka87Ojka87 | Motor
Reagovat
26.10.2013, 22:37

Reakce na =M=fans: Já prostě nechápu, proč je naše aktiv...
S tim rozdilem ze ted doma taky soupere neporazime jak na bezicim pasu. Kolik bylo doma vyher za 3 body? Palim od boku ale tusim ze jen Sumperk a Most. Coz je na 8 zapasu doma mizerny. A pak zaspane pulky zapasu, coz nas stalo dalsi body..

Já prostě nechápu, proč je naše aktivita hlavně ze začátku zápasu tak rozdílná v domácích a venkovních zápasech. Posledních 6 zápasů venku 1. třetina.. 0:0 2x 1:0 pro domácí 4x. Přijedeme ven, hrajem připosraně a čekáme co s námi soupeř udělá.Do brejků se nedostáváme a když už, tak to je strašně zbrklý. Pak když prohráváme,otevřeme hru, hrajeme aktivně, tak to najednou jde a jsme jasně lepší.. tak proč na ně k*rva nevlítneme od začátku a pak když vedeme tak hrát třeba i chytře zezadu. Připomíná mi to časy pod Výborným, kdy jsme doma skoro neprohrávali, ale z venku nic nevozili.

MilíkMilík | Tam kde je MOTOR
Reagovat
26.10.2013, 22:13

V prvních 2 třetinách jsme hráli uplný ale uplný houno. Zaslouženě bez bodu. Dnes to o štěstí nebylo. Smajlík

Reakce na MARSCH: Další porážka od hokejový vesnice...vý...
... bohuzel,Šumperk neni hokejova "vesnice" Smajlík

Reakce na mav8: Odkud jinud mame vozit body?!...
ze Šumperka se tezko vozi body

ahoj a zdravim ze Šumperka!!! dnes super zapas,nebyli jste horsi,stesticko se priklonilo na nasi stranu ... bravo vasim fans,byli skveli !!!!!!!!!!!

věrnejvěrnej | Budějovice
Reagovat
26.10.2013, 21:51

Nasranej jsem taky - ale spíš smutnej, ale chodit budu ať se děje, co se děje. Nasranej bych byl, kdyby takhle v 1. lize hrálo naše A mužstvo. Co naděláte.

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
26.10.2013, 20:36

Reakce na Maca44: Také zdravím ze Šumperka a chválím vaš...
Na to ti kašlem, když nemáme body Smajlík Ale dík Smajlík

Maca44Maca44 | Šumperk
Reagovat
26.10.2013, 20:31

Reakce na klasika: Klobouk dolu pred vasima fans, byli j...
Také zdravím ze Šumperka a chválím vaše fans. Jste vyspělé hokejové publikum. Všiml jsem si toho už při prvním zápase u vás.

26.10.2013, 20:15

Klobouk dolu pred vasima fans, byli jste super, vice takovych hosti! Draci!

scipioo: Tak...jsem přizdisráč a potřeboval jsem, aby to někdo řekl. :D

delfdelf | ČB
Reagovat
26.10.2013, 20:06

Co to je do pr..le !!!! Pšurný v Mostě a hned gól!!!! Kur.a neměl být náhodou u nás???Už mě to začíná srát!!

scipiooscipioo | Holubov
Reagovat
26.10.2013, 20:04

Reakce na Speeder: Silný jsme možná individuálně, ale ne...
Jenomže na tu myšlenku je tam trenér a myslím, že za 20 zápasů už by tam nějaká měla být vidět.

mmufik2mmufik2 | České Budějovice
Reagovat
26.10.2013, 19:58

No tak ted má vedení 4 dny na to s tím něco udělat tak budem věřit, ono nám stejně nic jinýho nezbude

VencaCBVencaCB | České Budějovice
Reagovat
26.10.2013, 19:55

Euforie fuc a zacinam byt nasran! A nechci slyset ani slovo o tom, ze tu taky nemusel byt hokej zadnej!
S takovouhle budem za par kol fakt posledni... I ten Most hraje momentalne lip!!!

Reagovat
26.10.2013, 19:47

Reakce na MARSCH: Ale nastává otázka. Manšaft je dle mín...
Silný jsme možná individuálně, ale nemáme myšlenku. To jde potom veškerá individuální kvalita z půlky vniveč.

DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
26.10.2013, 19:40

Souhlas. Třetina se mi líbil v přípravě, ale sezona je opravdu děs. Dal bych šanci Švecovi, jeho výška by byla pro nás přínosem.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.