Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-12-3" |  vypnout filtr

123456>
Další diskuse:

Reakce na quak: Ty to pořád nechápeš. Ani tvé, ani mé tv...
OK - ještě upřesním - netrdil jsem - skupina významných a uznávaných odborníků ledního hokeje po zápase juniorů Motor - Pardubice, udělala odborné sezení a odbornými hlasy odhlasovala, že hokejová kvalita byla mizerná - NE - samozřejmě se jednalo o subjektitví názor několik osob z obou táborů, které se okolo hokeje motají pouze cca 20 let - nic víc, nic míň. A svůj nárzor snad můžu mít a nestydět se za něj, nebo ne?

quakquak | NE hlasování ”černých duší”!
Reagovat
03.12.2013, 23:32

Ty to pořád nechápeš. Ani tvé, ani mé tvrzení žádným důkazem být nemůže. Je to jen náš subjektivní názor, podpořený podobným názorem dalších účastníků. Kvalita hry se nedá objektivně změřit. Mě prostě jen tvé hodnocení překvapilo a ta argumentace pobavila, nic víc.

Zda zítra vyhrajeme? Rád bych tomu věřil, ale mé zásoby optimismu se nějak vyčerpaly. Přání je jasný, zoufalá potřeba bodů a výhry i pro zvednutí sebevědomí taky. Otázkou je, jak se s tím poperou kluci na ledě. Tipovat už se neodvažuji.

Reakce na quak: 2 Tedy No, zjevně se neshodneme, tak už...
OK - já například beru tvé tvrzení, jenž je stejné jako mé - byli jsme tam 4 a všem se nám zápas líbil - to je tvůj důkaz, stejně jako můj - my jsme tam také byli, také se nám zápas líbil, ale ne co do hokejové kvality. Doufám, že se schodnem dnes alespoň na tom, že chlapi zítra vyhrají - OK?

Reagovat
03.12.2013, 23:13

2 Tedy

No, zjevně se neshodneme, tak už to bývá. Já tam tu kvalitu v mnoha momentech viděl a s tvrzením, že to byl velmi slabý hokej prostě v žádném případě souhlasit nemohu. Ano, trenéři u toho asi šedivěli, po taktické stránce to mělo velký mezery, ale to je u mládeže docela obvyklé.

Neber to ve zlém, ale dost mě pobavilo tvé "důkazní řízení". :-) Zatímco onlajnům se podle tebe věřit nedá, zprostředkovaný názor několika rodičů tím důkazem být má? Promiň, ale to že má někdo stejný názor jako já, z toho ještě nedělá jedinou a objektivní pravdu. Ale to už snad víš, ne? ;-)

Naprosto jasných 5+OT. Za faul kolenem + zranění bez pochyb a tvrdím to od začátku popisování inkriminovaného momentu. Úmysl nikoliv. Takto jsem to viděl já. Sledoval jsem pohyb Venci a ať by zabočil třebíčák po té otočce k Vencovi kamkoliv, trefil by koleno Vencovi, Venca byl rozkročenej a přes levý nebo pravý by ten hráč určitě přepadl. I takové zákroky se v hokeji stávají a jsou velice nepříjemné a nejvíc pro rodiče, kteří se na to dívají. Zprasit ho nebyl úmysl, ale takovej chachar má problém zkoordinovat svůj pohyb větší než nějaké drobnější tintítko. Trenéra neznám osobně žádného z uvedených a ty co znám a ze kterých bych vybíral já, nejsou volní, nebo nespadají do kategorie odpryč, takže je zbytečné, abych je sem psal.

Reakce na Speeder: Ano já psal, že Pardubky to hrály jak...
OK Speeder - máš pravdu, špatně jsem to dočetl - sorry.

Reakce na mmufik2: Citace po druhé třetině z Onlajnů: " ...
OK - z onljanů se jako směrodatné může brát pouze čas a skore, to už snad víš, ne?

Reakce na quak: Jistě, pravdu mít vždy nemusím a také ji...
Mně se také zápas líbil - svojí zajímavostí a vyjímečností, lidem okolo mně také - ale ne svojí kvalitou - neřekl jsem, že to byl nezajímavý zápas - 3. třetina byla třetinou, jakou jsem v životě neviděl a možná už neuvidím - tedy SUPER. A proč? Hra bez brankáže od 10-té minuty, stáhnutí stavu z 5:1 na 5:4, 2 sporné situace - možná dóly? V 10-té minutě poslal trenér Pardubic za stavu 5:1 5 svých hráčů do kabiny, aby se svléknuli, ve 14-té minutě pro ně běží a ti se rychle ještě na střídačce oblíkají, vlastní gól Pradubic na 6:4, 3 vteřiny před koncem odchází 7 hráčů Pardubic do šatny, atd., atd. - ted fakt SUPER!!!!!

mmufik2mmufik2 | České Budějovice
Reagovat
03.12.2013, 22:47

Reakce na Tedy: OK - tedy důkaz - mluvil jsem po zápase ...
Citace po druhé třetině z Onlajnů: " Ve druhé třetině jsme viděli celkem čtyři góly, z toho tři do sítě Pardubic. Kvalita hry je však vysoká a tříbrankové vedení nemusí ještě nic znamenat. Budějovice zatím nejvíce těží z výborných přesilovek, dokázali totiž proměnit už tři. Další třetina začne přibližně v 17:40. "

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
03.12.2013, 22:44

Reakce na Tedy: OK - Speeder - beru tvojí upřímnost v zá...
Ano já psal, že Pardubky to hrály jako Motůrek.

Reagovat
03.12.2013, 22:43

Jistě, pravdu mít vždy nemusím a také ji často nemám. Ale o jakém důkazu to mluvíš? :-)

Já se po zápase bavil s několika lidma a všichni se shodli, že to byl dobrej match. Je to ale nějaký důkaz? Samozřejmě že není, je to jen subjektivní posouzení dění na ledě.

Seděli jsme tam 4 a všem se nám zápas líbil. Proti tomu co už delší dobu vídáme na zápasech áčka to byl hokej prvotřídní... ;-)

Ano, pokud to srovnáváš s tím co lze vidět na NHL Game Center, tak to slabej hokej být mohl. :-)

Reakce na Speeder: Beru zpět, máš pravdu. První odvolání...
OK - Speeder - beru tvojí upřímnost v závěru příspěvku - ale ten konec - chlapi takto nehrají, bohužel, tam je to jinak vždy ke konci prohrávají a snaží se srovnat - tedy naopak něco jako Pardubky, ale nemají tam toho hecíře. Jo a ještě ke kolegovi - Zadina u Pardubic pak už nevládl - to sis mohl všímnout.

Reakce na quak: 2 Tedy 1. Oba týmy hrály velmi slabý ho...
OK - tedy důkaz - mluvil jsem po zápase jak s roidič Pardubic, tak s rodičí Motoru - oba tábory názor rovněž jako já - velmi slabý zápas. Máš super články a i postřehy, ale v tomto bohužel nemáš pravdu - sorry nemůžeš jí mít pokaždý.

Reagovat
03.12.2013, 22:33

Beru zpět, máš pravdu. První odvolání golmana bylo už deset minut před koncem. Nicméně v ostatním nesouhlas. Slabý hokej to nebyl. 50 minut byl zápas pod naší kontrolou a Pardubky si vzpomněly, že začnou šlapat až v posledních deseti minutách. Skoro se jim to podařilo a nakonec jsme se o výsledek báli, což u soupeře dokážu ocenit. Zkrátka to hráli podobně jako náš Motůrek Smajlík

Reakce na Speeder: No já mám pocit, že golmana poprvé vy...
Na zápase jsem byl - navíc se podívej na onlajny - 49:52 - hosté bez brankáře - OK?

Reagovat
03.12.2013, 22:32

2 Tedy

1. Oba týmy hrály velmi slabý hokej? Tak to sorry, to jsme byli asi každý na jiném zápase. Cos bys chtěl víc, finále Stanley Cupu? Neprosto nechápu...

2. Toho gólmana neodvolal ten legrační pán, nýbrž trenér Zadina. V té době už Rohlík stál mezi střídačkami a víc než hře se věnoval pokřikování na rozhodčí.

3. Ano, trenér hostů tou dlouhou power-play ukázal koule, nicméně to snížení lze přičíst spíše tomu, že se po tom víceméně náhodném gólu na 5:2 začli naši junci strachovat o výsledek. Tohle není u mládeže zas tak výjimečné. Troufnu si říci, že být to v dospělém hokeji, ten šestý gól by padl mnohem dříve.

4. O balzámu jsem psal v souvislosti s hokejovostí v utkání. Štěstí dle mého měli spíše polohříbata, že se jim to podařilo takto zdramatizovat. Většinu zápasu jsme je jasně přehrávali a těch gólů mohlo padnout mnohem víc. Ano, za stavu 5:3 i 5:4 nás několikrát podržel gólman a také jsme měli trochu štěstí. Nicméně to utkání jsme vyhráli zcela po zásluze. Byli jsme aktivnější, bruslivější a hokejovější.

2 Kobson, Speeder

V tomto má pravdu, poprvé šel gólman ven cca 10 minut před koncem.

Reakce na kobson: no tedy tedy .... jsi se byl podívat i...
Milý Kobsone - čti lépe - psal jsem oboustranně slabý hokej a PCE hráli v 6 od 10-minuty - v plechovce jsi byl asi ty. To chování Rohlíka nebylo "slušné", ale všiml sis, co tím dokázal? Kdo to umí v Motoru - to je přesně ono. Opakuji znovu - nejsem příznivcem Pardubic, ale oproti tobě umím ocenit i jistou taktiku soupeře. OK - jsem z ČB - tedy Motor je fantastickej a všichni ostatní jsou dxbxlxvé! Souhlasíš?

Reagovat
03.12.2013, 22:23

Reakce na Tedy: Ještě ke dnešnímu zápasu juniorů: oba tý...
No já mám pocit, že golmana poprvé vytáhnul někdy kolem času 54:00 - 55:00 a ne za stavu 5:1, ale 5:2 a fakta mi dávají za pravdu, že při power play Pardubice skórovaly na 5:3 a na 5:4. Nesouhlasim s tebou ani v první větě. Slabý hokej to tedy rozhodně nebyl. Dvě třetiny jsme je do ničeho vážnějšího nepustili a ta souhra, přesnost přihrávek, bruslení a úspěšnost v osobních soubojích našich, to se se seniorama opravdu srovnávat nedá. Naši dali tři góly po krásných přesilovkových momentech a dokonce jeden v oslabení a ty mluvíš o štěstí? To je úsměvný Smajlík

kobsonkobson | HC Motor České Budějovice
Reagovat
03.12.2013, 22:15

no tedy tedy .... jsi se byl podívat i na plechovce? hokej tam nebyl nic moc, jo? Ještě mohl Rohlík přidat, nechápu jak trenér juniorky týmu, kde chlapy trénuje Venera neumí na střídačce rozhazovat rukama .... vyhodit!!! Ještě kdyby přidal kousek k té jeho afektovanosti, mohl mít titul "Haník ml." - volejbolaví a modří vědí. Jasné, hrát posledních pět minut bez golmana super a to klobouk dolu, není co ztratit, mělo to koule. Pardubičáci do toho šli s razancí, jednoduše pásmo, před kasu, střela, mela ... dali dva kusy. Na klucích bylo vidět, že mají mladé hlavy a dělal jim ten tlak problémy, ale celý zápas daleko hokejovější, rychlejší, chytřejší, lepší. Ŕekni mi Tedy, pokračuje hra po odpískání? nebo když se za brankou rozsvítí zelené světlo, je to gól? Popř viděl jsi tam video rozhodčího? Tomu štěstí šli junci mílovými kroky naproti. V tom je hlavní rozdíl. ještě ..všimnul sis za celý zápas nějaké naší kombinace, střely, tlaku? Ano nám také chbělo točení v rozích, přihrávky na brusle a nepůjčit při vlastní přesilovce puk? nehoráznost ..také jsme to hlasitě odsoudili

Ještě ke dnešnímu zápasu juniorů: oba týmy hrály velmi slabý hokej – ale klobouk dolů před jednou osobou nazvanou zde „dexil“ - za stavu 5:1 pro Motor udělal ten „dexil“, jinak – sportovní ředitel mládeže Pavel Rohlík ve 3. třetině jednu nevídanou věc – od 10. minuty třetí třetiny začal hrát s týmem bez brankáře se 6-ti hráči, Pardubice to dotáhli na 5:4, v té době jim rozhodčí (2 sporné situace) neuznal u té 2 situace minimálně jeden gól, mohlo to být 5:5 a Motor by byl v řiti. Naštěstí pro Motor to dopadlo, jak dopadlo – absolutně nejsem příznivcem Pardubic, Rohlík se choval nestandardně, ale to co předvedl a co udělal s týmem - poklona. Odborníci – pošlete mně do pxdxle? U chlapů stále mluvíte o smůle – proč zde nyní mluvíte o balzámu na duši, když se jednalo o „pouhé“ štěstí?

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.