Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-10-28" |  vypnout filtr

12>
Další diskuse:

Ústí mělo dost šancí, zápas mohl být o dost těžší, než ukazuje výsledek - nebýt výborného Gáby. Za pěkné góly jsem rád i kvůli parádní "sváteční" návštěvě - extraligisti mohou jen závidět.

HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
28.10.2015, 21:49

Dneska to byla zábava. Soupeř přijel hrát hokej a bylo se na co dívat. Prima sváteční večer!

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.10.2015, 21:39

Dneska krásné góly.Třetí letka má teď fazónu a souhlas že Kondor tomu teď dává říz.Jinak super hrála i první řada hlavně bojovnost Babky a Kuchejdy k tomu mozek Pajič.Gába nás podržel první třetinu.Jinak dneska se mě líbil i Zíbák snad se zvedá.Těšil jsem se na Roubíka ale asi ho šetří na zítra.Jinak opět se mě líbil Tůma to je taky excelentní střelec za mě pozorovat případně přemýšlet ho získat k nám.Jinak návštěva suprová i atmostféra.Teď nás čeká těžký zápas v Kadani kde každý bod bude super.Jak píše Quak je dobře že se trefil dneska Nouzič snad mu to tam taky začne padat častěji.Je dobře že teď je schopná skórovat každá řada to se hodí hlavně do závěru sezóny.

28.10.2015, 21:23

Hlasy trenérů – Radek Bělohlav (Motor): „Odehráli jsme špatně první třetinu, ve které nás soupeř přestřílel a jen díky brankáři Gábovi jsme udrželi čisté konto. Nástup do druhé třetiny jsme měli úplně jiný a rozhodli jsme o našem vítězství."

Tomáš Mareš (Ústí n. Lab.): „Výsledek plně neodpovídá tomu, co se na ledě odehrávalo. Především v první třetině jsme měli více šancí než soupeř. Rozhodla druhé třetina, ve které jsme udělali hloupé chyby, které tak silný tým, jakým Motor je, dokáže potrestat."
dnes 20:21

Dneska se mi to líbilo. Ústí až překvapivě hokejový a houževnatý soupeř. Respekt i za čistou hru. Souhlasím s Gábou, ke konci na něj měli myslet...
A mimochodem v Kadany 2090 diváků !!! nepodcenit sobotu!

mmufik2mmufik2 | České Budějovice
Reagovat
28.10.2015, 21:03

Reakce na vodopadek: Jo dneska by to slo :-) Skoda ze si...
se vším souhlas akorát nepiš prosím Motor "OLÉ" , vyvolává to ve mě jednu hrůznou asociaci, když už tak "Jedině MOTOR" Smajlík

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.10.2015, 20:51

Vzpomínáte, jak jsem loni kritizoval Kondora s tím, že má na mnohem víc? Tak takhle nějak jsem si to představoval. Luboš dnes navzdory dvěma dvougólovým střelcům pro mne nikoli poprvé a doufám, že nikoli naposledy nejlepším hráčem zápasu. Smajlík

Ačkoli by se to podle výsledku možná nezdálo, tak možná hlavním strůjcem dnešního vítězství byl skvělý Gába. Škoda, že nakonec nevyšla nula, shutout by mu slušel. Zejména v 1. třetině pochytal hodně šancí soupeře.

Lukáš 2 výstavními šibenicemi potvrdil pověst střelce, škoda, že další skovostnou náhru od #71 neproměnil. Je fajn, že se zase trefili Josef s Nouzičem, zejména druhý jmenovaný už gól potřeboval. K tomu 6.300 lidí v BA, takhle má vypadat sváteční večer. Smajlík

-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
28.10.2015, 20:40

Souhlasim, že dneska to stálo na Smetím Smajlík Pochytal toho vážně hodně, dost tutovek. Nebejt jeho, mohli jsme klidně první třetinu prohrávat 0:3 ... to co tam předváděli za průchoďák naši beci, to vůbec hezký nebylo a je třeba se z toho poučit.

Kondor s Žálčou mě vážně baví Smajlík

Kohy a co ty mantinely? Dneska zase odraz přímo před naší branku, to moc ok neni ne? Smajlík

vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
28.10.2015, 20:33

Jo dneska by to slo :-) Skoda ze si obrana vice nepomohla Gabicovi uhrat ciste konto.. Lec chapu ze za stavu 6:0 se uz nehraje s takovym nasazenim :-) Kazdopadne dneska Gabic jeden ze zakladnich piliru uspechu. 1. tretina byla vyrovnana, sic jsem si ji moc neuzil neb stale lezli pozde prichozi a dozadovali se svych mist na ktere si zakoupili listek, ale jejich sesla obsadili jiz jini :-( takze jsem spise nevidel nez videl deni na lede. No neva. Pak uz Slovan vypadal s pribyvajicim poctem golu vic a vic odevzdane. Ale jinak to byl peknej zapas a vyborna navstevnost. MOTOR OLE

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
28.10.2015, 20:14

No. Už by to chtělo taky udržet nulu vzadu pánové.

CBBudvar: tak tě zaměstnám.

Hoší díky !

Odbila pátá, to je radosti :-)

femme.lafemme.la | Trutnov
Reagovat
28.10.2015, 19:29

Pěkně, tak už dva hráči útočí na hattrick, tak schválně, jestli se povede.

CBBudvarCBBudvar | Jaroměř NA
Reagovat
28.10.2015, 19:27

Reakce na Speeder: Jestli chceš práci, tak já shánim lid...
Nepsal jsem nic o práci, ale zaměstnání Smajlík

Reagovat
28.10.2015, 19:19

Reakce na CBBudvar: Závidím všem očím které jsou na stad...
Jestli chceš práci, tak já shánim lidi Smajlík

Reagovat
28.10.2015, 19:08

Závidím všem očím které jsou na stadionu, kdyby člověk sehnal lehko zaměstnání-tak se snad přestěhuji zpět na JIH Smajlík

Jeden blbej telefon a je To 3:0, to potěší :-)

Reagovat
28.10.2015, 18:43

To chce hattrick top střelce!

Reagovat
28.10.2015, 18:42

Teda ten Žálčík se rozjel Smajlík , přála bych mu hattrick. V týhle třetině zatím gólová smršť.