Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-3-13" |  vypnout filtr

13.03.2015, 23:51

...těžkou ránu vlastním tělem.

Reagovat
13.03.2015, 23:36

...šťastně šťasten doma Smajlík ... V první třetině jsme se povetšinou pouze bránili. Ve druhé se hra vyrovnala a chvílemi jsme soupeře mačkali ..zaslouženě otočili a ve třetí si to pohlídali...Tedy nebyl to žádný válec, ale nazvat to bičem z houna, je až příliš kruté a neobjektivní...Řekl bych, že vítězství jsme si šťastně zasloužili...Ondra spolehlivě zachytal a Roman Vráblík vykryl těžkou rastním tělem, až to v kotli zabolelo...Máme splněno a zítra můžeme hrát bez nervů.

kobsonkobson | HC Motor České Budějovice
Reagovat
13.03.2015, 22:57

Bacha na cestu. Dnes jsme vytlacovali auto ze skarpy,dalsi bylo u JH ve skarpe na strese....k tomu cerny pasat jezdi trasu JH-CB. Tak bacha. Jsem rad,ze se u nas na foru po neuspechu breci jen minimalne a snazime se to videt objektivne

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.03.2015, 22:37

Očekávám že zítra budeme hrát lépe.Rosol moc spokojený nebyl.Tak že chlapci dobře se vyspinkejte a zítra na ně vlítneme

mirduchamirducha | České Budějovice
Reagovat
13.03.2015, 22:18

Reakce na ajejej: Tak nějak. HST zvolila cestu jakou zvo...
Přesně tak Smajlík pro fans HST dost kruté...

ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
13.03.2015, 22:09

Tak nějak. HST zvolila cestu jakou zvolila. Letos jim hráče stáhli nyní, loni jim stáhly hráče taky. Prostě je to úděl takového klubu a já jsem rád, že se nás to netýká! Díky, díky, díky! Smajlík

Ta představa, že by jsme tu každý rok řešili rozebrání kádru v klíčové části sezony, tak jako dnes činí na fóru Třebíče mě docela mrazí.

Reagovat
13.03.2015, 21:31

Z hovna bič je lepší než je mydlit a vylámat si zuby. Mám velkou radost. Smajlík

pidlisnapidlisna | Strunkovice
Reagovat
13.03.2015, 21:21

tak poměr střel sice 41:25,ale spíše bych to připočetl první tragické třetině , v poslední třetině už jsme hráli z obrany a domácí to museli zkusit. Každopádně je dobře, že umíme měnit tempo hry.

HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
13.03.2015, 20:46

Herně to nebyla žádná sláva. První třetina katastrofa, pak se to rozkouskovalo vyloučeníma a vypadalo to líp. Třetí třetinu jsme celkem v pohodě odbránili. Hodně lidi to hodnotilo jako z hovna bič. Asi i já.

ahoj mám na zítřejší zápas jeden volný lístek,kdo by měl zájem ozvěte se na číslo 723626748

Gratulace. Otočení zápasu, to se taky počítá. Motor olé Smajlík Smajlík Smajlík

Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
13.03.2015, 20:12

Gratuluji. Zestárnul jsem o 5 let, a to pouze u onlajnu. Krásný gól na 2-3 z hole Růžičky, zapadlo to krásně do kasy. A dobrá práce Heřmana u gólu na 2-4, pěkně to tam Strakovi prostrčil. Rád bych slyšel od pozorovatelů v hledišti, jak jsme na tom byli herně?? Třebíč pomalu nedává góly při normálním počtu hráčů, ale ty jejich přesilovky mě slušně děsí, klepu se tady při každém našem vyloučení jak sulc. Fakt jsou tak dobří?? Nebo stále hrajeme oslabení staticky, jako tady??

13.03.2015, 20:04

Reakce na Speeder: V Buly byl sestřih gólů do 2:3....
Kdo to tam z našich obránců mával ofsajd?... místo toho aby bránil, vůbec nemusel ten gol na 2:1 být. Ale čert to vem máme výhru Smajlík