Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-11-2" |  vypnout filtr

Reagovat
02.11.2016, 22:50

Dnešní tisková konference:
odkaz

Posledni třetina byla výborná a vylepšila celkový dojem. Do poloviny zápasu to totiž podle mě byla dost uspávací hra, bylo to znát i na atmosféře. S posilami ze Slavie souhlas, ty se hodně provedly. Pozitivní je, že jsme na tom dobře bruslařsky, závěr kdy hosté nestíhali, byl exhibiční. Na můj vkus je ale pořád dost zbytečných minel vzadu, lepší soupeř by to asi dokázal víc trestat.

02.11.2016, 21:46

Hosté se v úvodním dějství zmohli jenom na tyčku nastřelenou Doležalem. „První třetina se nám povedla," ocenil i zraněný obránce Motoru Pavel Pýcha, jenž zápas sledoval jen z tribuny. „Mám naštípnuté zápěstí. Když to dobře půjde, tak bych mohl do dvou týdnů zase hrát," dodal.
Zdroj: odkaz

02.11.2016, 21:43

Reakce na MrPesi: Čekám že Klekí Petra otevře sejf a do ...
V Českobudějovických listech píše Pýcha, že by do dvou týdnů měl být zpět.Prý to je ,,jen naštípnuté".

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.11.2016, 21:39

Reakce na vodopadek: Ziba je mi lito ;( pral bych mu aby...
Čekám že Klekí Petra otevře sejf a do pondělního tv zápasu sežene dvě kvalitní posily.Myslím že Pýcha a Mitch mají zlomené prsty na ruce , zlomená ruka by byla asi horší než na 3-4 týdny.Někdo to psal že jsou to prsty na ruce.Mě připadalo že lékař se koukal Zíbovi do pusy jestli má všechny zuby pár vlastních jich tam ještě asi má Smajlík . No je to smutné jestli k tomu má ještě zlomený nos.Krve tam bylo hodně

Reakce na VojtaS.: Možná mi něco uniklo, ale ví prosím n...
Nějaká rychlochoroba.

vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
02.11.2016, 21:34

Reakce na quak: Lukáš 7íp prý odjel do špitálu s ošklivě...
Ziba je mi lito Smajlík pral bych mu aby si zahral vic.. no nak se nam ti obranci pokosili.. kanadyr zlomenou ruku, zibak rozbitej cumak, pycha myslim taky ruka.. no ac mame hodne hracu tak to znacne proridlo.. v sobotu prerov doufam ze nam zas nekoho nezmasti

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
02.11.2016, 21:30

Reakce na Baz36: Treagedii je ze nejvíce mysli ti co toh...
Proto jsem napsal MYSLIM. Snad se z tý tragédie brzy oklepeš Smajlík

Reakce na Kellewan: Dneska až na drobný "klasický" 10ti ...
Jj, letošní nákup od sešívaných taky hodnotím velmi kladně. Žiga i Míla se "povedli".

VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
02.11.2016, 21:26

Možná mi něco uniklo, ale ví prosím někdo, proč dneska nehrál Kuchec? Jinak dnes paráda, až na ty rozhodčí ad níže. Dík.

Dneska až na drobný "klasický" 10ti minutový výpadek ve druhý třetině pěkný hokej. Ústí doplatilo na to, že s tím zápasem chtělo ještě něco udělat. Celkově vzadu byli dost slabí. Rozhodčí dneska bída. Ale oboustranně. U diváků postrádám občas trochu objektivity i když jsme domácí. Dneska mě vytočili po podle mě naprosto čistým zákroku na Roba, kdy častovali sudího nepěkně, v tu chvíli to zrovna neodpískal po právu. Jako nákup roku se zatím čím dál víc jeví duo Slávia - Pavlin a Čermák. Oba zápas od zápasu lepší, zvlášť Čermák se jeví jako bomber. Jsem rád i za Mazancův gól. Jestli byl Zíb stažen, je to škoda. Nějakou herní praxi mít musí. Nejde pořád jenom sedět a čekat, až se uzdraví Mitch.
Celkově dnes OK, a to jsem chtěl jít po druhé třetině s malým domů Smajlík

No a dneska nehrál ani Kuchec, který byl dnes biděn v nemocnici :(

Reakce na MrPesi: Zíb dostal pukem do pusy.Podle mě mu c...
Další obránce. Nééé. Snad ho ústní protéza nebude limitovat. Dnes hrál celkem OK.

Reagovat
02.11.2016, 21:18

Reakce na Speeder: Já myslim, že Zíb byl posazen trenére...
Zíb dostal pukem do pusy.Podle mě mu chybí i pár zubů proto odstoupil.

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.11.2016, 21:17

Reakce na vodopadek: a ja bych dneska chvalil i Ziba. Dn...
Lukáš 7íp prý odjel do špitálu s ošklivě rozpáraným (možná zlomeným) nosem.

Vráblův gól platit nemohl, pač tem umělec pruhovanej předtím odpískal.

Baz36Baz36 | Ceske Budejovice
Reagovat
02.11.2016, 21:15

Treagedii je ze nejvíce mysli ti co toho nejméně vi...

Reagovat
02.11.2016, 21:10

Já myslim, že Zíb byl posazen trenérem, ale jistě to nevim. Ve druhý třetině tam předvedl jednu šílenost, kdy se stáhnul k mantinelu za hráčem a nechal jet jinýho samotnýho na bránu. Zachránil to Smetí. Sege taky neměl den. Vůbec celá hala byla nějaká mrtvá dneska. Až na závěr zápasu se to trochu rozproudilo. I díky sudímu.

Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
02.11.2016, 21:09

Domácí zápas a opět pro fanoušky nová naděje v trvalejší obrat. Dnes mi připadalo, že jsem na zápase NHL Smajlík . Goly,souhra i přitvrzení muziky, v hledišti vlna mexikáno Smajlík , prostě hezký středeční večer. Ale co v sobotu Smajlík ?
V létě se objevovaly pochybnosti v angažování Čermáka, ale již delší dobu se začíná prosazovat jako bomber, a dnes potvrdil, že umí i přitvrdit muziku.