MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-7-24" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
24.07.2017, 18:23
 
Reakce na Peta69: Tak dneska se přidám k Vojtovi S. a kr...
Hlavně, že kanadýr dorazil. Sice i na můj vkus poněkud potichu, ale ten humbuk, co byl minule kolem Mitche, bych snad už ani opakovat nepotřeboval. Smajlík
 
 
 
Tak dneska se přidám k Vojtovi S. a kritikům redakce. Nevadí mi občasná chyba, ale je první den po dovolených, tým zpátky na ledě, včetně novýho kanadýra a my se tu musíme spokojit s 1 fotkou na facebooku a na webu se bavíme o fotbale... :(
 
 
DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
24.07.2017, 14:46
 
Reakce na vrby1928: Dynamo je pro mě už léta out. Dokud ...
No počkej, ale to bylo v době, kdy se Plzeň začala sápat po prvním titulu. A pokud takhle rozjetou Plzeň pustilo Dynamo jenom do třech protiútoků, tak to byl naopak dobrej výkon, ne? Smajlík
 
 
 
Dynamo je pro mě už léta out. Dokud to povedou lidé jako nyní, nikdo mě tam neuvidí. Kam to vedou je jasné podle toho, že když jim přijde 1000 lidí na zápas je to pro ně neskutečný úspěch. Roky tu stahujou hráče flákače, hráče beden, násosky atd. Hráči co maj na sebe díky tomu exekuce apod. Vede je nyní Horejš, který co v tomhle neumí, tak je naučí. Naposledy jsem tam byl ještě na lize s Plzní. Ta byla sice v laufu, ale Dynamo nevystřelilo na bránu, já tam byl s lístkem 15 min dopředu (to jsem tam vcházel) , než jsem si koupil pivo (přede mnou cca10 lidí, byla skoro 15 minuta (pěnilo jim pivo), Dynamo teklo 2:0, o přestávce jsem hned letěl pro pivko, než jsem se vrátil byla 10 minuta druhého poločasu, Dynamo zatím dostalo 3 fíka. tak to i skončilo. Shrnu fotbal o ničem, Plzni stačilo 3 x zaútočit (to jsem ještě neviděl), organizace při vchodu a občerstvení tragická. Bylo ten zápas po dlouhý době hodně lidí, klub nepřipravenej, diváci co jim tam přišli navíc, už tam zase dlouho díky tomu co tu popisuju, zase dlouho nepáchli. Fotbal super v érách Poborskýho, jinak jak píše níže bratránek Zbyňa níže, většinou tragédie směrem dopředu. I když asi možná dvě sezony lehce vybočily.
 
 
dejvasdejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
24.07.2017, 10:55
 
Reakce na zbyna-ck: Jo, máš pravdu, už když jsem ten pří...
Určitě jo, dobrá éra Dynama skončila v 90. letech. Později snad se mi to líbilo snad jen, když spolu hráli Kulič s Lafatou, to byli fakt dobří plejeři.

V těch 90. letech ještě "dojížděl" socialismus, ten tým byl téměř výhradně tvořenej odchovancema, kterým na klubu záleželo a hráli jako parta. Některý zápasy byla opravdu radost se dívat, na fotbal chodilo v průměru 6 000 diváků - a v tý době na Motor jen 2 000.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
24.07.2017, 10:43
 
Reakce na Dejvas: Dá se souhlasit, jen upřesním. V devad...
Jo, máš pravdu, už když jsem ten příspěvek poslal, jsem si říkal, že jsem ten čas tak úplně netrefil, moje chyba. Ale co si vybavuju přesněji (roky 2000 a dál), tak to byla fakt hrůza.
 
 
DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
24.07.2017, 10:41
 
Reakce na Zbyna-CK: já teda nevím, ale řekl bych, že Dyn...
Dá se souhlasit, jen upřesním. V devadesátých letech hrálo Dynamo pěknej fotbal. Chodil jsem cca od roku 91 v podstatě pravidelně až někdy do roku 2000. Poborský, Wohlgemuth, Povišer, Vácha, Fujdiar... To nebyli špatní hráči. Byly tuším dvě šestý místa, dokonce jednou (rok někdy okolo 1994 - 1995) snad mohlo Dynamo být podzimním mistrem, zhatila to domácí remíza 2:2 s (tehdy slaboučkou) Plzní gólem v 92. minutě. A třeba domácí televizní zápas s Teplicema někdy v roce 97 - 98? Výsledek 5:4, co gól to nádhera, je to určitě někde na youtube.

Žel, je pravda, že pak to tam šlo rapidně z kopce. Paradoxně - v 90. letech vyholený vypatlanci v kotli (resp. kotlíku) u rohovýho praporku řvali "Čááádek bude viset na kandelábru, Čáááádek bude viset na kandelábru", ale přitom za starýho Čadka bylo Dynamo nejvýš.

Pak to tam šlo do kopru, místo nasazování odchovanců šli do hostovaček odpadlíků z lepších klubů a to byla cesta do pekel. Jak současně vidět, zastávka ve druhý lize bude dlouhodobější a jinak to nepude, současný Dynamo nemá v lize co dělat.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
24.07.2017, 10:04
 
Reakce na adas68: Hlavně odradili plno bývalých fandů. O...
já teda nevím, ale řekl bych, že Dynamo si diváky odradilo snad už v devadesátých letech. Co kdy hráli? Většinou bitva o udržení v lize, taktika beton a destrukce. Vrcholem bylo, když měli několik let po sobě rekord v počtu remíz 0:0 v daným ročníku.

Je to smutný, ale prostě se jedná o klub dlouhodobě o ničem, totálně bez ambic. Přesně o takový týmy by se měla liga seškrtat a zúžit na 12 týmů. Teď třeba Slovácko, Karviná, Jihlava, ale i Jablonec nebo Bolka, kde nepřijdou lidi ani když se hraje o poháry, nebo dokonce když se hrajou poháry, co jeden fakt nepochopí. V Jablonci by přišlo obligátních 1300 lidí snad i na semifinále ligy mistrů proti Realu.
 
 
 
Tak co? Dočkáme se konečně tento týden Topíka?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Třikrát prohra o jeden gól, poštěstí se tentokrát?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

45. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Roman Špiler. V Českých Budějovicích zasáhnul do hry v 1 sezoně, v 1 zápase na 36 minut...

50. narozeniny slaví @JaroslavModry. V ČB 5 sezon, 109 zápasů (7+17). Člen postupového týmu 1992. V NHL a SC 13 sezon, 753 zápasů...

Dnes nastoupíme v této sestavě. Jaký tipujete výsledek utkání? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Madeta Motor Č. Budějovice